Autor Wątek: Sąsiad Pirat!  (Przeczytany 1506 razy)

Offline kYuba

• +
Sąsiad Pirat!
« dnia: 2003-08-07 (Czw), 17:38 »
Co byście zrobili gdyby wasz sąsiad okazał się \'piratowym bossem\', handlującym codziennie na stadionie?                    

Offline Koki

• +++++
Sąsiad Pirat!
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-08-07 (Czw), 17:40 »
Brakuje mi odpowiedzi \"Robi co chce, to jego sprawa.\" Bo i taka jest moja opinia. Ale pewnie wypróbowywałbym u niego gierki, żeby potem ew. kupić oryginały. No i mógłby mi załatwić kilka niedostępnych w Polsce... :]

Offline Emill

• +++
Sąsiad Pirat!
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-08-07 (Czw), 17:42 »
zdecydowanie \"pirat? sasiad? gry za darmo! :) \"                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Sąsiad Pirat!
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-08-07 (Czw), 18:19 »
No! Powiedzcie mi, czy koledzy nie dzielą się z wami gierkami: \"pirat? sąsiad? - gry za darmo!:)\"                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline [omega]

• ++
Sąsiad Pirat!
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-08-07 (Czw), 18:38 »
Brakuje mi odpowiedzi \\\"Robi co chce, to jego sprawa.\\\" Bo i taka jest moja opinia. Ale pewnie wypróbowywałbym u niego gierki, żeby potem ew. kupić oryginały. No i mógłby mi załatwić kilka niedostępnych w Polsce... :]

I co ja wiecej moge dodac? Nic chyba...
Nie jestem maniakiem piractwa - mam troche oryginalow (ladnie wygladaja na polce :] ) ale zyjemy w Polsce i z takiej \'okazji\' skorzystalby chyba kazdy (po warunkiem ze ma sie z sasiadem dobre relacje, no nie? :-) )

Poza tym do moich sasiadow i tak przyjezdza policja - nie musialbym nigdzie dzwonic jakby co ;)                    

C1

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Sąsiad Pirat!
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-08-07 (Czw), 19:21 »
Yet another Piracy Topic. Ofkors bym korzystał ze znajomości.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Sąsiad Pirat!
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-08-07 (Czw), 19:43 »
Tematów o piratach (nie tych z drewnianą nogą tylko komputerowych) było u nas trochę, ostatni jest w grach.

Closed.                    

I chuj