Autor Wątek: przystanek woodstock!  (Przeczytany 19382 razy)

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
przystanek woodstock!
« dnia: 2003-08-07 (Czw), 19:58 »
ha! nie miałem czasu się wcześniej pochwalić. co sądzicie o woodstocku w żarach? bywacie tam? a może ktoś był w tym roku? ja byłem i w tym, i w poprzednim - bawiłem się znakomicie. szkoda że w tym roku upały... fajerwerków kończących woodstock nie było, a tym którzy nie widzieli mogę powiedzieć, że rok temu zapierały dech w piersiach.
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Olhado256

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-08-07 (Czw), 20:36 »
Co ja sądzę o tej imprezie? Nic do niej nie mam, ale nigdy bym tam nie pojechał, nawet, gdyby mi zapłacili za to. Po pierwsze - nie cierpię dużych zbiorowisk ludzkich. Po drugie - nie lubię koncertów. Po trzecie - nienawidze koncertów, na których są duże zbiorowiska ludzkie :wink: . Po czwarte - dużo się tam kręci \"zbuntowanej młodzieży\", masa drugów, alkohol, fajki... oj nie, nie dla mnie taka zabawa. Ale dobrze, że jest, bo czymże byłby rock bez festiwali rockowych?                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-08-07 (Czw), 20:47 »
drugs? fajki? wóda? a ktoś to w Ciebie wmusza? a poza tym w zbiorowisku ludzkim możesz czuć się jeszcze bardziej samotny niż u siebie w domu. ale jak jedziesz z grupką bliskich przyjaciół, albo nawet z jedną tylko osobą, dziewczyną, albo dobrym kumplem to może być super. ;) uejst nie draguje, ale piwo lubi. ^_-

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-08-07 (Czw), 20:57 »
A ja powiem tak: wolałbym łudstok u mnie w ogródku, niż love parade gdziekolwiek na świecie. Wolę pijaną młodzież, która coś sobą reprezentuje, niż techno-bydło, co sobą nie reprezentuje nic. Way to go Woodstock. Ale samemu nie jeżdzę i raczej nie będę jeździł, bo mnie kasiuta nie wypycha od środka, to raz - a dwa, że nie widzę się jakoś w takim tłumie.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-08-07 (Czw), 21:37 »
heh...nie  chcialbym tam pojechac, bo tam jest (jak to Olhado ujal) mnostwo zbuntowanej mlodziezy. w koszulkach Nirvany. a tak poza tym to nie lubie zespolow, ktore tam graja. sweet noise...fuj. no, moze nasza lokalna kapela rap-metalowa (Kangaroz z Olsztyna) jeszcze ujdzie (ale to tez dlatego, ze sa z Olsztyna :D ).
nie, woodstock to nie dla mnie. ja wole sluchac muzyki w domu albo na jakims koncercie, na ktorym nie ma ludu i nikt mnie nie zmusza do skakania. bo ja niestety slucham muzyki, nie bawie sie przy niej.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-08-07 (Czw), 21:40 »
Wolę pijaną młodzież, która coś sobą reprezentuje, niż techno-bydło, co sobą nie reprezentuje nic.

No dzięki  :?                    

I chuj

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-08-07 (Czw), 21:43 »
No dzięki  :?

Dołączam się. :x                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Olhado256

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-08-07 (Czw), 21:55 »
waste =] ja wiem, że nikt mi nie wmusza, ale wystarczy, że muszę przebywać na jednym polu namiotowym z pijaną, naćpaną, zbuntowaną, niedomytą młodzieżą, która ryczy piosenki Nirvany przy akompaniamencie niedostrojonych akustyków. A tłumu nie lubię i już :P                    
w stanie spoczynku

Offline Emill

• +++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-08-07 (Czw), 21:57 »
Durbik --] przegiales, zreszta na ten temat juz byla dluga dyskusja, mam to znow tlumaczyc?  :evil:                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-08-07 (Czw), 23:32 »
Haaahah! Wiedziałem. joking, joking panowie. Nie znacie mnie jeszcze? Geez. Kul aut, nigaz.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-08-08 (Pią), 00:59 »
Ja z zasady nie bywam na imprezach masowych, wole male kameralne imprezki. A jak widze w TV tych ludzi to troche mnie smiesza, jacy buntownicy. Tatus daje kase to mozna sie buntowac, nie myc przez 3 dni i chlac. nie dzieki, postoje                    

Offline Koki

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-08-08 (Pią), 06:35 »
Co ja sądzę o tej imprezie? Nic do niej nie mam, ale nigdy bym tam nie pojechał, nawet, gdyby mi zapłacili za to. Po pierwsze - nie cierpię dużych zbiorowisk ludzkich.

Same here.

[/quote]Po drugie - nie lubię koncertów.[/quote]

Same here.

Po trzecie - nienawidze koncertów, na których są duże zbiorowiska ludzkie

Same here. Ale pojechałem(Musiałem sobie \'wyrobić\' tygodniowy pobyt poza domem, no i sie Woodstock jakos tak nawinął). Nie było aż tak źle.

Po czwarte - dużo się tam kręci \"zbuntowanej młodzieży\", masa drugów, alkohol, fajki... oj nie, nie dla mnie taka zabawa.

Heh, wiem, że tylko Radom zgarnęli za sprzedawanie dragów. Poza tym na terenie Woodstocku i całych Żar jedynym napojem alkoholowym, który można było pić i sprzedawać, było piwo. A fajki jak to fajki, wszędzie są.

Ale dobrze, że jest, bo czymże byłby rock bez festiwali rockowych?

To dziwne, bo ja tam rocka wogóle nie słyszałem, tylko Death/Heavy Metal... no ale chodziłem o 1  w nocy spać, więc to pewnie dlatego :]

No i ogólny klimat... bardzo luźny. Nikt cie nie zmusza do skakania czy czegoś-tam(Bo i tak bym tego nie zrobił - funkcja \'Zabawa na całego\' została u mnie wyłączona przez administratora ;)), ja sobie szedłem do tyłu, siadałem na ziemi(Gdzie dało się wytrzymać, bo muza nie tak głośna), no i słuchałem oraz obserwowałem reakcje tłumu na wypowiedzi różnych Einsteinów(W sumie to sterowanie takimi ludźmi nie jest trudne, wystarczy puscić ostrą muzę, rzucić kilka głodnych haseł i zrobią(prawie) co chcesz). Pewnie coś miałem jeszcze napisać, ale zapomniałem...

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-08-08 (Pią), 07:25 »
kasa? panowie co Wy tak się tej kasy czepiacie. tam można przeżyć za grosze. piwo kosztowało 2,5 pln a za 3 pln można było kupić pół kilo fasolki po bretońsku. nie powiecie mi chyba że nie najedlibyście się taką porcją. tak bardzo wiele osób jedzie z drobniakami w kieszeni, nie płacą nawet za bilety kolejowe. ;)

a teatralny bunt młodzieży? heh, panowie a któż z nas się nie buntuje. każdy chce być inny, chce się wyróżniać. niektórzy wyróżniają się koszulkami nirvany (nota bene przez cały woodstock widziałem kobaina może ze 3 razy) inni tym że siedzą w domu całymi dniami przy kompach (szczególnie Olhado ;PPP).

jedyny sensowny argument narazie padł z ust Keirana, a mianowicie problem mycia się. ;) co prawda kraniki są, można się umyć od góry do dołu razem z głową, ale to nie to. polowe to wszystko. poza tym ciągle ktoś za tobą stoi i też czeka na swoją kolejkę do mycia. szkoda, że nia ma prywatnych pryszniców w pigułce. ;)

Koki: sterować ludźmi da się nawet na zwykłym małym koncercie, a nawet i bez koncertu. ;) byłeś pod sceną folkową? tam grali lżejszą muzykę niż na głównej. prawdę powiedziawszy ja przez cały woodstock nie słuchałem zbyt wiele muzyki, bawiłem się z dziewczyną i znajomymi, trochę poimprezowaliśmy, pozwiedzaliśmy teren koncertu (hehe a przejście z jednego końca na drugi zajmuje sporo czasu ;P), połaziliśmy po straganikach, zrobiliśmy sobie wycieczkę do pobliskich żar - krótko mówiąc na brak zajęc nie narzekałem. aha i jeszcze jedno, wino można było dostać, własnej roboty, tylko trzeba wiedzieć gdzie pytać. ;]

Offline Koki

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-08-08 (Pią), 10:35 »
Koki: sterować ludźmi da się nawet na zwykłym małym koncercie, a nawet i bez koncertu. ;) byłeś pod sceną folkową? tam grali lżejszą muzykę niż na głównej. prawdę powiedziawszy ja przez cały woodstock nie słuchałem zbyt wiele muzyki, bawiłem się z dziewczyną i znajomymi, trochę poimprezowaliśmy, pozwiedzaliśmy teren koncertu (hehe a przejście z jednego końca na drugi zajmuje sporo czasu ;P), połaziliśmy po straganikach, zrobiliśmy sobie wycieczkę do pobliskich żar - krótko mówiąc na brak zajęc nie narzekałem. aha i jeszcze jedno, wino można było dostać, własnej roboty, tylko trzeba wiedzieć gdzie pytać. ;>

No ale bez koncertu jest duzo trudniej, a tutaj adrenalina, klimat itp.  ;)  
Scenę folkową znalazłem 2-go dnia o 12 w nocy, bo dopiero wtedy zrobiłem sobie wycieczkę krajoznawczą - więc niewiele z niej skorzystałem.

A o wycieczce do Żar nawet mi nie mów - zapieprzaliśmy z kumplem 4 kilosy po Colę(\"Albo kupię tą Colę, albo będę szedł aż do Wrocka!\" - wyszedł brak znajomości terenu  ;) , tylko po to, żeby się dowiedzieć w niedzielę że sprzedają ją na straganach! Faaaajnie... a wino widziałem - \'Dzban wiśniowy\', \'Dzban leśny\', fajnie - wino w torebce :]

Offline Olhado256

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-08-08 (Pią), 12:45 »
heh, panowie a któż z nas się nie buntuje. każdy chce być inny, chce się wyróżniać. niektórzy wyróżniają się koszulkami nirvany (nota bene przez cały woodstock widziałem kobaina może ze 3 razy) inni tym że siedzą w domu całymi dniami przy kompach (szczególnie Olhado ;PPP).

Nawet jeśli moje ukrywanie się w domu (bo inaczej tego nazwać nie można) jest buntem, to ja takim buntem nikomu nie przeszkadzam, niczego nie manifestuję. A to nawalone, niedomyte bydło, które można spotkać powiedzmy u nas na rynku, zbierające na \"tanie polskie owocowe\" mnie po prostu irytuje. I niech sobie jeżdzą na swoje Łudstoki i skaczą przy łupance Sweet Noise, moja noga tam nie postanie!                    
w stanie spoczynku

Offline Koki

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-08-08 (Pią), 13:07 »
Hej, też cały dzień siedzę przy kompie (albo konsoli) :]

No i ponieważ jestem złośliwy, wypomnę ci, że Sweet Noise to nie łupanka.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-08-08 (Pią), 13:32 »
eee... jakie bydło? może Ty nie wiesz za bardzo, Olhado, kto na woodstock jeździ... wydawało mi się że jesteś troszkę bardziej obyty. żulerstwa jest tyle samo co wszędzie, ale ludzi inteligentnych i potrafiących się dobrze bawić przy muzyce i piwie nie brakuje. zresztą tam nikt nie zwraca uwagi na innych, tylko bawi się we własnym gronie. równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że nawalona, śmierdząca, a czasem rzygająca, elita kulturalna kraju bawi się tak samo w warszawie, krakowie czy łodzi. różnica polega na tym, że w mieście jest bardzo dużo norm społecznych do których musisz się stosować, a które znikają w tłumie na woodstocku. przeczytaj wprost, tydzień (albo dwa) temu był ciekawy artyuł o woodstocku, szczególnie ciekawą miał pointę.                    

Offline Olhado256

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-08-08 (Pią), 13:49 »
waste =] trudno być obytym, kiedy się cały dzień siedzi w domu :lol: . Opieram się na tym, co widziałem w TV, a tam to nie wyglądało zbyt różowo. Poza tym widzisz, ty jechałeś z dziewczyną, z kumplami, a mój jedyny kumpel akurat słucha popu i by się nie dał wyciągnąć na takie coś. Musiałbym tam sam jechać - i co ja bym tam robił? Szlajał się w tłumie obcych ludzi? Muzyki wolę posłuchać w domu, w skupieniu. Tak, jak mówiłem - nie mam nic do tej imprezy, ale w życiu bym tam nie pojechał.                    
w stanie spoczynku

Offline Koki

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-08-08 (Pią), 13:54 »
i co ja bym tam robił? Szlajał się w tłumie obcych ludzi? Muzyki wolę posłuchać w domu, w skupieniu. Tak, jak mówiłem - nie mam nic do tej imprezy, ale w życiu bym tam nie pojechał.

Też nie wiedziałem, co będę tam robił, bo imrezy to nie my thing. I co się okazało? Cały dzień siedzieliśmy i graliśmy w karty (Było nas 3), żeby wyjść 8.30 i poszwędać się do 12(Jeden z kumpli zostawał na dłużej). Potem pobudka o 9, oczywiście musieliśmy oblatywać całą rodzinę jednego z kumpli (Babcia, ciocia) :/

Czas leci zadziwiająco wolno, kiedy się nie siedzi przy kompie. To nie fair! ;)

Offline Emill

• +++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-08-08 (Pią), 14:09 »
Woodstock znam tylko z relacji TV, oraz przeciekow jakie gdzieniegdzie znajde w necie, ale interesuje mnie jedna rzecz - czy faktycznie Owsiak zachowywal sie... jakby to ujac - \"niezbyt kulturalnie\", a ochroniarze sprali jakiegos dziennikarza, czy to tylko ploty?                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline xxx

• ++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-08-08 (Pią), 15:09 »
U nas w ostrowie jedna gościara (naćpana) zmarła w drodze.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-08-08 (Pią), 17:44 »
Jakby chociaż 30% tych co tam jadą jechało dla muzyki, a nie żeby się wyszaleć, ćpać i pić to może byłbym za. Ale nawet wtedy festiwal byłby wątpliwy moralnie - Bo ponad 2 mln PLN na organizację idzie ze składek na WOŚP! I jakoś otwarcie w trakcie zbiórki nikt o tym nie mówi! To już jest świństwo!                    

Offline Koki

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-08-08 (Pią), 20:18 »
EMILL -> Owsiak rzucił kilka haseł \'Nie dajmy się tym [-]\', i to wszystko.

Pedro -> Z tego co wiem, Woodstock jest właśnie po to, żeby podziękować tym, którzy brali udział w WOŚP.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-08-09 (Sob), 13:04 »
poza tym nie jest ze składek, tylko z 10% odsetek bankowych. owsiak niekulturalnie się nie zachowywał, ale powiedział dobitnie co sądzi o ludziach kierujących naszym krajem. o biciu ludzi z prasy nic mi nie wiadomo.

pedro: muzyka jest tylko jedną z atrakcji woodstocku, i chociaż napędza całą imprezę, nie jest jedyna. ćpać jedzie tam zapewne MNIEJ niż 30%, a pić... widzisz, pić alkohol, a upić się i narobić burdelu to spora różnica.

Olhado: i tu się zgadzam. jakbym miał jechać sam, to bym raczej nie pojechał. a przynajmniej nie z łodzi bo to za daleko. jak jedziesz z kimś bliskim to możecie razem przeżywać impreze, razem się podpić piwem, raze połazić, pogadać, nawet ponudzić się, ale zasnąć w dusznym namiocie (oj gorąco było, właśnie się łuszczę na plecach, opalonych w skrzydełka ;P).

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-08-09 (Sob), 15:36 »
Koki --] czyli Owsiak \"Woodstockiem\" dziękuje mojej 78 letniej babci? Która z czystego serca chce pomóc chorym dzieciom? A potem dowiaduje się że z z m.in. jej pieniędzy organizuje się znakomitą okazję do ogólnie pojętego grzechu? Dlatego też jestem przeciwny niebiletowanym festiwalom rockowym.                    

Offline Koki

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-08-09 (Sob), 20:36 »
Pdro -> Ja tam nie wiem, mówię co usłuszałem. Prawdopodobnie Owsiak chce zachęcić młodzierz do brania udziału w WOŚP i innych takich. A ja jestem za wszystkim, co za darmo :P

Offline Crono

• +
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-08-09 (Sob), 21:32 »
Ja na Woodstocku nie byłem, aczkolwiek w sumie miałbym ze dwie paczki żeby sie zabrać. Chociaż jestem samotnikiem to znam róznych gosci i gosciówy ;-) Z tego co mi jedna koleżank gadała to klimat jest cudowny. No i cóż z tego że sie tam pije ja sam lubie sie na imprezie napic. Ubaw jest podbno po pachy, ekstra ludzie, peace and love itd W przyszłym roku pewno dam sie namówić.                    
Zmazując barwy lasom i polom
Mknie balon nocy z knajpy gondolą.
Kiedyś tak jasno, a dziś tak ciemno -
Wroga nie widzę, wroga przede mną.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-08-10 (Nie), 12:20 »
pedro, tylko udajesz, czy naprawdę nie przeczytałeś mojej odpowiedzi o finansowaniu imprezy? -_-;                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-08-11 (Pon), 17:52 »
waste, a te 10% to z czego? z powietrza? nie, ze składek.                    

Offline Koki

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-08-11 (Pon), 19:51 »
Oczywiście, że ze składek, dziwi cię to? Jak inaczej mieliby organizować to wszystko, relację w TV na żywo itp.?

Mały OT: Ostatnio widziałem program TV radia Maryja. Zdziwiło mnie trochę, że jedyne co tam jest, to numery kont bankowych w.w. radia i innych organizacji katolickich...

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-08-13 (Śro), 19:21 »
jasne że ze składek. ale to są pieniądze na tych składkach zarobione, a nie te pieniążki które dajemy do puszek. te są inwestowane, i dopiero z zysku finansowane są przedsięwzięcia typu woodstock. to chyba jest różnica prawda. poza tym jak widzę ile WOŚP robi dla dzieciaków, to naprawdę nie żal mi tych paru procent, żadna inna organizacja w polsce nie pochwaliła się narazie taką skutecznością.                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-08-18 (Pon), 20:53 »
no, moze nasza lokalna kapela rap-metalowa (Kangaroz z Olsztyna) jeszcze ujdzie

ojejejejej jeżeli to jest ta sama kapela której widziałem teledysk na MTV to giw mi a brejk... Ten zespół to polska zrzynka limbizkit... Myślałem, ze umrę ze śmiechu słuchając tego zespołu... jejku jej-porażka-jeżeli może być coś gorszego od limpbzkit to napewno jest tym czymś zrzynka limbizkit-albo kilka innych zespołów obracająchy sie w kategorii techno albo sth like that... Nawet chciałem założyć o Kangaroz tak mnie ta kapela rozbawiła, ale niestety zapomniałem o tym- Durbik musisz posłuchać ten zespół... :D dobra koniec psatwienia się...W sumie to nie powinno się wyrażać opini o zespole słysząć tylko jedną piosenkę-ale ja już ich wiecej nie chcę... :)
A żeby nie byloo offtopa to mi się pomysł przystanku podoba-w tym roku nie dałem rady ale może za rok się tam pojawię...                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-08-19 (Wto), 10:44 »
a widzieliście reportarz telewizji \"trwam\"? buhehehe wypaśny. ;]                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-08-19 (Wto), 12:32 »
nie, ale czytalem co Glemp powiedzial na temat Woodstocku... bez komentarzy, oni to chca zawsze sie wszedzie wepchnac, a jak ktos im nie pozwoli to od razu staje sie wrogiem numer jeden....                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-08-19 (Wto), 14:21 »
można z sieci ściągnąć. prawdę powiedziawsze mam go, ale 60MB nie jest łatwo udostępnić publicznie. napewno jest na eDonkey.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-08-23 (Sob), 23:27 »
ja tam byłem
byłem pierwszy raz
a za rok jade bo:
- piwo z sokiem za 3zł
- żarło krisznowców 3zł
- bunji
- atmosfera
- muzyka

w tv było: podemolowane pociągi
w tv nie było: 2/22 podemolowane pociągi
z tych pociągach nie dało się otwierać okien a był upał i tłum ludzi w środku

pozatym ćpać można i gdzie indziej
a sam mieszkam w częstochowie i wiem że na pielggrzymki też się idzie po to by chlać - obejżyjcie sobie kiedyś opuszczone pole namiotowe
podstawili już i tak zdemolowane pociągi

czy tylko ja miałem problemy żeby się nawalić?
bo trzeźwość po całej nalewce w upalny dzień, to chyba nie jest normalne  :|

i jeszcze jedno
szukajcie dziedków z torbami, byćmoże mają winka
w moje ręce wpadły ostatnio kokosowe i pomarańczowe, a przelane do butelki po oranżadzie wygląda niepozornie i nikt nie żuli o łyczka :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Olhado256

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-08-23 (Sob), 23:45 »
- piwo z sokiem za 3zł

...mam w domu
- żarło krisznowców 3zł

żarcia krisznowców może nie mam w domu, ale nie przepadam
- bunji

To nie wiem co to jest, ale coś mi świta, że bungee. Jeśli tak - to nie dla mnie :wink:
- atmosfera

Tłumy zbuntowanej młodzieży - o tym już pisałem...
- muzyka

Mam w domu
2/22 podemolowane pociągi

O 2 za dużo - dlatego mówią o tym w TV. Myślałeś, że będą chwalić ludzi z tych pozostałych 20 pociągów za to, że ich nie zdemolowali?
z tych pociągach nie dało się otwierać okien a był upał i tłum ludzi w środku

I to jest powód do demolowania? Mogli wysiąść i jechać stopem                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-08-24 (Nie), 05:25 »
fajnie, już sobie wyobrażam 10 tysięcy ludzi wracających stopem z woodstoku. ;PPP                    

Offline Olhado256

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-08-24 (Nie), 12:49 »
No, ale sam powiedz - czy to jest powód, żeby demolować pociągi? Powinni(ście) się cieszyć, że te pociągi w ogóle były, a nie demolować. I ja się nie dziwię, że to pokazują w TV, bo np. PKP następnym razem może nie podstawić pociągów w obawie przed zdemolowaniem i co wtedy?                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-08-24 (Nie), 14:18 »
ja nic nie demolowałem, przecież w tych pociągach są warunki jak w transportach oświęcimskich. dlatego wykupiłem sobie bilet z miejscówką, trudno zapłaciłem dużo więcej (w ogóle zapłaciłem ;PPP) ale jechałem w porządnych warunkach z klimatyzacją.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-08-25 (Pon), 18:33 »
O 2 za dużo - dlatego mówią o tym w TV
a czy powiedzieli że podstawili nowe?
[quote\"Olhado256\"]bo np. PKP następnym razem może nie podstawić pociągów w obawie przed zdemolowaniem [/quote]a tym razem, to może myśleli że będą wagony w idealnym stanie?
I to jest powód do demolowania? Mogli wysiąść i jechać stopem
no chyba jest
- bo jedna dziewczyna zginęła pod kołami pociągu - wypadała przez drzwi - taki był tłum (zasłyszane od innych wracających) - gdyby nie było tłymu tak by się chyba nie stało?
- niektórzy łapali stopa 8 godzin i łapali też następnego dnia

moja wersja jest taka:
kolej ma stare wagony - co z nimi zrobić?
zablokować otwieranie okien i puścić w nich młodzierz na woodstock
chyba olhado potrafisz policzyć ile jest metrów sześciennych powietrza w wagonie a ile musi być w nim osób jeśli co niekórzy nie mieszczą się na korytarzu?
młodzierz żeby się nie podusić powybijała szyby
pozatym jak dawałem ostatnio na WOŚP (a kto nie dawał ;) ) to nie poto żeby remontować koleji wagony
bo takich idiotów, żeby puścić wagony na woodstock i ich nie ubezpieczyć, to chyba w koleji chyba nie ma                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-10-06 (Pon), 19:59 »
czemu już nikt nie potarfi podważyć moiich argumentow?                    

Offline Olhado256

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-10-06 (Pon), 20:42 »
Bo już nikomu się nie chce walczyć z tobą o taką pierdołę. Moje zdanie jest niezmienne - nikt wam nie kazał tymi pociągami jechać i nikt wam nie kazał w ogóle jechać na Woodstock. Sprawa została nagłośniona, bo serwisy informacyjne wbrew pozorom nie koncentrują się na przekazywaniu informacji, tylko na szukaniu sensacji. Tłumy zbuntowanej młodzieży demolujące pociągi to jest coś, co ludzie chcą oglądać. I tyle.                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-10-07 (Wto), 09:23 »
a ja w międzyczasie widziałem materiał telewizji TRWAM w woodstocku. żałosny. ;} (oczywiście anty)                    

Offline Olhado256

• +++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-10-07 (Wto), 10:42 »
No chyba się nie spodziewałeś po nich innego stanowiska? :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-10-07 (Wto), 15:56 »
nie, ale używali cienkich argumentów. ;]                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-10-09 (Czw), 10:27 »
A jeszcze apropo tego niby piwa za 3 zł. W \'świniarni\' w miasteczku studenckim AGH (Kraków) piwo jest w happy hours po 2,50 a czasem i po 2zł. Chrzczone ofkors, ale dwa razy. Najpierw wodą, potem spirytem. Na jedno wychodzi. Więc woodstock nie pobił rekordu taniego piwa myślę.                    

Offline Funeral

• DKMiści
  • +
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-10-09 (Czw), 11:41 »
no i  dupa długa!
Piwo było po 2 zł, czyli bardzo tanio, w 0,5 l kubeczkach plastikowych!
aha, i za taką cene dziennie piło się ????????eee nie pamiętam ile piw ale wydałem na nie jakieś 100 zł, więc troche:)                    
Następnym razem to może być twój braciszek! Diabelski Krąg Księga II: Świeża Krew, str III obr 15

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-10-09 (Czw), 13:25 »
No ciekawe tylko ile w tym piwie było piwa :D                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-10-09 (Czw), 13:39 »
w świniarni też byłem ;} oj, ale zajebisty wieczór wtedy mieliśmy z kumpelą i z kumplem. i piwo było, i kamikadzie było... podobno śpiewałem wracając do akademika, ale nie wierzę w ani jedno ich słowo!!! ;P                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-10-14 (Wto), 06:48 »
ale zajebisty wieczór wtedy mieliśmy z kumpelą i z kumplem

:naugh:  :jupi:  :behea:

nie wiem ile było piwa w piwie, pewnie mało, ale smakowałp cudnie                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-10-14 (Wto), 13:40 »
hmmm, co ma AGH do Woodstock? Temat chyba się wyczerpuje.                    

I chuj

Offline tomcatek

• +
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-10-14 (Wto), 16:31 »

oj tak... a za 4 dawali bandane!! :)                    
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-10-14 (Wto), 19:09 »
oj tak... a za 4 dawali bandane!! :)
a ze zgrzewki była czapeczka z daszkiem :)                    

Offline tomcatek

• +
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-10-15 (Śro), 08:44 »
albo karimata :) kumpel stwierdzil ze za rok ine bieze karimaty tylko kase na piwo :) piwo i tak kupi, a zawsze mniej do targania! ma ktos jakies materialy o woodstocku (najlepiej filmowe :) )                    
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-10-15 (Śro), 09:15 »
mam plasikowy kubek po piwie                    

Offline tomcatek

• +
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-10-15 (Śro), 12:47 »
ja chcialem se wziac do domku, ale mi sie polamal w pociagu... a klimatyczne trzymadeuko na 4 pifka rozmoklo mi w namiocie :( i pozostala mi bandana!                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-10-15 (Śro), 16:22 »
ja tam mam szklaną szklankę żywca, bo zostałem dzień dłużej i znalazłem :D
była jeszcze jedna tyskie, ale miała wadę i pękła po tygodniu
a i jeszcze następnego dnia słuszałem jak ktoś znalazł dobrą, nieotwieraną maślankę, sam znalazłem ciastka ryżowe                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-10-15 (Śro), 21:28 »
ja z woodstocku mam koszulki. ale za rok już chyba nie kupię, ile można. ;P                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
przystanek woodstock!
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-10-15 (Śro), 22:02 »
o!! kolejna rzecz którą ztamtąd mam :D
kupiłem za 10 zł
ch**stwo się kurczy po praniu