Autor Wątek: Reset RuleZ  (Przeczytany 5362 razy)

Offline Emill

• +++
Reset RuleZ
« dnia: 2003-08-06 (Śro), 18:20 »
Poczatek tematu
http://www.ts-index.power.pl/jts/board/vie...topic.php?t=158                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline PC_Maniac

• +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-08-07 (Czw), 20:04 »
Przydałby się jakiś rys historyczny czasopima.
Tzn. kiedy powstało, kto pisywał, może jakieś okładeczki?                    

Offline [omega]

• ++
Reset RuleZ
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-08-08 (Pią), 23:43 »
Jak to kto pisywal?? Przerazasz mnie ...
Co do okladeczek to jedna z nich zniszczylem by zrobic \'szablon\' ze znaczkiem Q3(okladka miala wlasnie odpowiednich rozmiarow znaczek Kfaka) - kupilem spray i z kumplami sprayowalismy logo gdzie sie dalo - Q3 zarzadzil i trza to bylo pokazac (logo z Q2 tez wczesniej sprayowalem :) )
Przygody swini i mrowkojada zabijaly :D
(pamietacie kiedy \'Britney\' odpowiadala na listy - kosmos :D )

Aha, jeszcze jedno - Reset RuleZ!!                    

C1

Offline Olhado256

• +++++
Reset RuleZ
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-08-09 (Sob), 00:04 »
\"](pamietacie kiedy \'Britney\' odpowiadala na listy - kosmos :D )

Pamiętam - odpowiedziała na mój :-D                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
Reset RuleZ
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-08-10 (Nie), 16:01 »
no cholera by to. zgubilem ten numer w ktorym Britney odpowiadala na listy...to byl numer maj 2000. z zielona okladka i barbarzynca z D2 na niej. Olhado, jak masz ten egzemplarz jeszcze to zeskanuj ;)
no co moge powiedziec, nic nie dorowa nigdy RE$ETowi. to bylo pismo jedyne w swoim rodzaju. eh, szkoda, ze juz nie istnieje...                    

Offline xxx

• ++
Reset RuleZ
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-08-10 (Nie), 20:27 »
Jak reset żył to ja jeszcze srałem w pieluchy. Ma ktoś jakieś skany. Bo chciałbym się dowiedzieć o nim więcej.                    

Offline Ald

• Moderator
  • +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-08-10 (Nie), 21:59 »
Ja mam skany wszystkich numerow (jak narazie same okladki)
W pozniejszym czasie postaram sie doskanowac reszte by przerobic to do Acrobat Readera (czyli po prostu do PDF\'u) w formie E-book

Pozdroofka 4 all :)                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Reset RuleZ
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-08-11 (Pon), 01:28 »
hehe kolejny zapaleniec, ciekawe czy starczy Ci sił i ochoty na to wszystko.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline makabe

• +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-08-11 (Pon), 12:34 »
hehe, a jam wszystkie umery :D -51-, oj to byl sliczne czasy. A, oglosilem nasz zin na jedym z forow, a tam koles odpowiedzial na pytanie kogos tam, co to jest Reset: \"a taki szmatlawiec, co 1/3 byla o grach, 1/3 o ufoludkach i 1/3 cholera wie o czym.\" Krew sie gotuje...                    
Idzie Grześ przez wieś, worek grasu niesie :D

Offline tymbeer

• +++
Reset RuleZ
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-08-11 (Pon), 12:53 »
Ale ja tak samo moge powiedziec. :hihi:

Reset mial ten problem ze wyszedl w nieodpowiednim czasie.
Moze teraz mialby wieksze szanse...                    
...

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Reset RuleZ
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-08-11 (Pon), 15:45 »
a co to za różnica? zawsze znajdą się inteligentni ludzie którzy potrafią czytać, a nie tylko grać. problem w tym, że jest ich mało.                    

Offline tymbeer

• +++
Reset RuleZ
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-08-11 (Pon), 16:11 »
No nie wiem. :P
Wtedy mi jakos reset nie podchodzil, a teraz to co innego...
Kiedys nastapi przesyt tymi wszystkimi plytami, a wtedy full wersja to byla nowosc.

I chyba nie chce powiedziec ze czytelnicy np. CDA sa debilami? :D                    
...

Telcontar

• Gość
Reset RuleZ
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-08-13 (Śro), 21:00 »
Każda gazeta ma (miała) jakiś tam swój urok. Ja nie znałem Resetu, a nie przeszkadza mi to we współtworzeniu zinu.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Reset RuleZ
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-08-13 (Śro), 23:40 »
a to już wydaje mi się dziwne. skoro redakcja ma zamiar przywrócić feeling starego resetu, to jak może to zrobić, nie znająć oryginalnego pisma?                    

Offline AloneMan

• +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-08-14 (Czw), 05:40 »
Ja tam Reseta nie znalem, ba, nawet nie mialem w reku zadnego numeru. Po prostu wowczas czytalem tylko Secret Service i ewentualnie od czasu do czasu kupilem cos innego np. Gamblera. Ale Reseta jakos nigdy. Teraz zaluje, bo widze, ze to moglo byc naprawde niezle pismo.                    

Telcontar

• Gość
Reset RuleZ
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-08-14 (Czw), 08:17 »
Do waste: Ja się po prostu stosuję, do zaleceń redakcji, jak coś \"nie pasuje, do image Resetu\", to po prostu tego nie dają do zinu- ja tu tylko piszę ;]                    

Offline martin

• +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-08-14 (Czw), 21:20 »
a to już wydaje mi się dziwne. skoro redakcja ma zamiar przywrócić feeling starego resetu, to jak może to zrobić, nie znająć oryginalnego pisma?

To wcale nie jest dziwne. Zin stara się mieć własny klimat, ale to nie wyklucza zupełnie nowych osób.                    
Wypowiedziałem się - teraz temat zdechnie.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Reset RuleZ
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-08-15 (Pią), 05:21 »
no owszem, ale osoba która zna reset, czytała go (niekoniecznie w okresie jak wychodził), ma większe szanse napisania dobrego \"resetowego\" artykułu. ^_^ zresztą ja się nie czepiam, tylko tak mi się nasunęła ta myśl...                    

Offline Ald

• Moderator
  • +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-08-16 (Sob), 23:15 »
Wszyscy macie po trochu racji... Reset4Ever nie moze byc \"idealna kalka\" swojego \" papierowego s.p. odpowiednika. Choc niewatpliwie nie moze tez to byc tytul, niemajacy niczego wspolnego, oprocz nazwy wlasnej i podobnego logo...

Wiec ja jestem miedzy stara formula, w nieznacznym stopniu zmieniana, by dostosowac sie do uwag czytelnikow, oraz by tchnac troche zycia w te ozieble i bezduszne cialo (Buhahaha - ekhem troszeczke sie zapedzilem, myslalem ze to Frankenstein :-D )

Co rowniez wcale nie oznacza iz nie bedziemy przyjmowali \"swiezego miesa\" (Butcher RuLeZ ;) )w postaci nowych redaktorow.
A zreszta co ja bede gadal, uwagi krytyka i inne takie, to w strone naczelnego Makabe, ja tu tylko sprzatam :D (i wypowiadam sie na forum odnosnie tematow masci wszelakiej)                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Reset RuleZ
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-08-17 (Nie), 06:02 »
czyli taki rzecznik prasowy z miotłą. ^_- w każdym razie skuteczny. dowiedziałem się czego chciałem. ;]                    

Offline xxx

• ++
Reset RuleZ
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-08-18 (Pon), 12:30 »
Dzisiaj pierwszy raz przeczytałem wasz zin. No i nawet mi się spodobał. Sięgnę na pewno po kolejny numer.                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-08-18 (Pon), 19:12 »
kurde Reset to było najlepsze pismo jakie w życiu przyszło mi czytać-i nie mówię tutaj tylko o pismach komputerowych-poziomem humoru, kultury wypowiedzi, stylu i procentowi stron \"nie-o-grach\"-żadne pismo nie mogło mu się równać. Kurde do dzisiaj każde pismo mierzę miara Resetu lecz jeszcze żadnemu z pism nie udało mu się chociaż w minimalnym stopniu dorównać klasie tej gazety. Do dzisiaj dumnie chodzę z plecakiem Resetu i używam linijki... Kurde Reset rox!!! Ale panowie nie bądźcie nekrofilami-pozwólcie tej gazecie odejść w spokoju, co najwyżej postawcie jej pomnik aby potomni o niej się dowiedzieli, popieram \"Łejstusia\" ( :twisted )-jak zin może tworzyć ktoś kto nie znał Resetu... Ehh panowie...
P.S.Czy ma ktos może do sprzedania stare numery? B mo brakuje 10 do kompletu...                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

interceptor

• Gość
Reset RuleZ
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-08-18 (Pon), 20:10 »
HeJ!
Ś.P Reset odszedł. Fakt to smutny, ale dokonany. Wiele osób widziało w tym magazynie coś więcej niż tylko papier zapełniony recenzjami i kolorowymi zdjęciami. Wielu mogłoby sie nawet zgodzić, że Reset to było zjawisko, które zbyt szybko sie skończyło. Reaktywacja w formie internetowego zinu nie jest podszywaniem się pod wyrobiona już markę. To bardziej podkreslanie korzeni, podkreslanie inspiracji.

Faktem jest, że takowa inspiracja istniałaby nawet bez Ś.P Reset\'a. Ludzie i tak szukaliby odskoczni od innych, \"szarych\" magazynów. Tyle, że trudniej byłoby się im zorganizować. A tak jest grono, które ma łatwiej, bo znało Reset\'a i jest takze grono, które ma trudniej, bo Reset\'a nie znało. Ci drudzy bowiem musieli sami dojść do tego, że \"szary\" magazyn o grach to zamało, że mozna coś lepszego zrobić. Dlatego jednakowo szanuję starych Reset\'owych wyjadaczy jak i nowych w, którzy nie znają Reset\'a. Wszystko jest bowiem ok. jeżeli każdy piszący arta w Reset4ever czuje podobny klimat, czuje ideę, która istniałaby (oczywiscie w innej i niewątpliwie gorszej formie) nawet gdyby Reset nigdy nie ujrzał światła dziennego.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Reset RuleZ
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-08-19 (Wto), 10:10 »
josh: a palnął Cię ktoś kiedyś? ;PPP co się ludzie do tych zdrobnień przyczepili. ;DDD~                    

Offline Ald

• Moderator
  • +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-08-19 (Wto), 13:56 »
Do szanownego pana josh\'a
Czlowieku, wez sie puknij w ten swoj maly lepek :)
Czy my mamy wyryte logo oryginalnego Resetu?!? Nie... mamy tylko NAWIAZANIE do tej wielce interesujacej i intrygujacej zarazem nie GAZETY acz pisma (w skrocie NDTWIIIZNGAP :))
Widze ze mylisz terminy gazeta=pismo. Wstyd.... Prawdziwy fan by w zyciu na Reseta nie powiedzial gazeta!
A ze nosisz dumnie plecak z logiem oryginalnego Reseta? Alez prosze cie bardzo, wygrales wiec nos, a ze nosisz ze soba linijke Reseta (tak przy okazji to \"NIE WAZ SIE\" ;) )tez dobrze. Ale co Ci po tym, skoro to tylko relikty przeszlosci, bo niestety \"ta gazeta\" juz sie nie ukazuje? Hmmm??? Tez jestem dumny ze posiadam ta linijke, te naklejki, te okulary 3D... I co z tego. Skoro przypominaja mi tylko (albo i dobrze ze mi przypominaja) ze istnialo kiedys takie pismo, ktore mialo niebagatelna forme i bylo ogolnie Cyberniekulturalne...

Ale to przeminelo zupelnie jak z wiatrem. A postawienie samego pomnika skazuje na stagnacje ten wspanialy tytul. Bo kto, oprocz paru napalencow i starszych graczy bedzie podziwial pomnik? Bo reszte mlodszej spolecznosci nie interesuje co \"bylo\", ale co \"jest\". Staramy sie jedynie w skromny sposob kontynuowac to, co bylo glownym plusem w s.p. Resecie.
My zas nekrofilami nie jestesmy (a tak przy okazji, to zanim sie wypowiesz w sprawach typowo \"trupich\", sprawdz co oznacza w slowniku wyraz nekrofil... Moze po pewnym czasie dojdziesz do slowa na p***fil i wtedy zrozumiesz ze te wyrazy sa sobie bliskie, tyle ze ten pierwszy woli trupy a ten drugi zywych...) lecz ludzmi ktorzy Reseta kochali, i nadal czuja w glebi duszy pustke, ktora niczym szalona bestia rozpaczy, targa i szarpie naszymi wewnetrznymi uczuciami wobec s.p. Reseta.

Krytyka, alez i owszem, ale tylko dobrze udokumentowana. A jezeli cos Ci sie nie podoba w Zinie to prosze samemu sprobowac cos napisac. Powiem szczerze, ze krytyka jest najlatwiejsza, ale napisanie czegos klimatycznego samemu, a zauwazysz, ze to nielada sztuka.
Tym optymistycznym akcentem koncze swoja, ale zaraz, zaraz zostalo jeszcze PS do skrytykowania :)

Znowoz powiem trzykroc na glos: Wstydzta sie, wstydzta sie, wstydzta sie... Zeby nie miec wszystkich numerow tego qltowego pisma, i zeby blagac innych o sprzedaz... Wstydz sie :-D
Zreszta tylko czlowiek ktory nie zna wartosci tego pisma, je sprzeda (czyli innymi slowy pacan :) ), i zostanie przez to przeklety na wieki, buhahaha..... Ekhem, to chyba nie z tej bajki :D .
Pozdroofka 4 all reading this pile of shift :)                    

Offline AloneMan

• +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-08-19 (Wto), 14:08 »
Aldaris i reszta ekipy Reset Forever --> nie przejmujcie sie, my w redakcji SS-NG tez wiemy to przezywalismy. Posadzano nas o podszywanie sie pod cudza marke i proby zdobycia popularnosci na gruzach SS. Robcie swoje i nie przejmujcie sie gadaniem innych. Jesli macie pasje, to w koncu zwyciezycie. :)                    

Offline balky

• +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-08-19 (Wto), 18:15 »
heja,

jeśli ktos się boi, że z powodu nieznajomości Resetu nie będziemy trzymać klimatu, to niech wie, że najważniejsze osoby w redakcji znają Reset bardzo dobrze (współpraca z ReD_Akcją i takie), mają wszystkie numery (.. hehe) i wiedzą co i jak. A jak ktoś z obecnego zespołu nie będzie do końca jarzył na czym polega klimat Resetu to już my go przeszkolimy....

zin się dopiero rozwija i na pewno się potkniemy nie raz, ale tak to już bywa.. a konstruktywnej krytyki nie się nie boimy :P                    
But though we strike at you from the shadows, do not think that we lack the courage to stand in the light

°

Offline martin

• +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-08-23 (Sob), 21:53 »
Robcie swoje i nie przejmujcie sie gadaniem innych. Jesli macie pasje, to w koncu zwyciezycie. :)

Ostatnio często się z tobą nie zgadzałem, ale ta wypowiedź jest po prostu genialna i podpisuję się pod nią wszystkimi wypustkami na ciele  :-D                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-08-23 (Sob), 22:00 »
Aldaris--]peace man, calm down... Bardzo niezdrowo jest się tak denerwować... Ehhh... :|                    

Offline martin

• +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-08-23 (Sob), 22:30 »
Znowoz powiem trzykroc na glos: Wstydzta sie, wstydzta sie, wstydzta sie... Zeby nie miec wszystkich numerow tego qltowego pisma, i zeby blagac innych o sprzedaz... Wstydz sie :-D
Zreszta tylko czlowiek ktory nie zna wartosci tego pisma, je sprzeda (czyli innymi slowy pacan :) ), i zostanie przez to przeklety na wieki, buhahaha..... Ekhem, to chyba nie z tej bajki :D .

No to kto chce być przeklęty i odsprzeda mi Reset 6/00 najlepiej z CD  :-D                    

Offline makabe

• +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-08-23 (Sob), 22:58 »
Zawsze to powtarzam, ja mam WSZYSTKIE numery :)
josh -- moze najpierw przeczytaj 1 numer, poczekaj na drugi i dopiero ocen, co o tym sadzisz? Mowisz, zeby pomnik postawic... jak my mamy wtedy to rozreklamowac? Robiac taki projekt, nie ma szans na jakikolwiek rozglos.                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-08-24 (Nie), 10:49 »
makabe--]nie odbierajcie tego tak osobiście-ja póki co mówię o samym pomyśle na ten projekt-jak zapewne zauważyłeś nie dałem żadnych konkretów na to, że Wasz zin jest do dupy-po prostu ustosunkowuje sie do tego pomysłu... A ostatnie zdanie w Twoim poscie mnie zaskoczyło... No ale okej-już się więcej nie będę czepiał...                    

Offline makabe

• +
Reset RuleZ
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-08-24 (Nie), 22:48 »
josh --] mialem na mysli projekt jedynie \'pomnika\'.
dla wszystkich, ktorzy maja watpy do stylu pisarskiego --] powiedzcie mi, skad uczyli sie pisac na sposob resetowski pierwsi redaktorczy cyberniekulturalnego? a moze nie wiecie, ze wiekszosc artow do odlotow pisali czytelnicy, albo ludzie, ktorzy chcieli dorobic? a moze jeszcze dopowiem, ze byla rdzennna redakcja to gora 5 osob.