Autor Wątek: Karczma pod Gupim Smokiem  (Przeczytany 2531 razy)

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Karczma pod Gupim Smokiem
« dnia: 2003-08-06 (Śro), 13:55 »
Początek tematu:
http://www.ts-index.power.pl/jts/board/vie...wtopic.php?t=45                    

I chuj

Offline Gregorious

• +
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-08-08 (Pią), 20:31 »
Mam nadzieję, że po połączeniu wszystkich galaktycznych sił, znajdą się chętni do wspólprowadzenia Karczmy. Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie się do mnie.                    

Nie UAM sie:]

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-08-08 (Pią), 20:39 »
Mysle ze z tym mozna zaatakowac BCK. :)                    
...

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-08-12 (Wto), 22:15 »
Mysle ze z tym mozna zaatakowac BCK. :)

Atakować można ale wygrać nie można :).                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-08-14 (Czw), 08:28 »
Zacznijmy od tego co to wogule ma byc? Bo ja kompletnie nie wyczytalem nic co by wyjasnialo o czym to ma byc. A jak cos z RPG, to zapraszam do Bractwa, zawsze z mila checia witamy rekrutow...                    
I chuj.

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-08-14 (Czw), 11:36 »
\"Karczma pod Gupim Smokiem\" to dzial w SS-NG zajmujacy sie RPG.

Jak pamietam wspolprace z indexem... moze lepiej to zostawic. :D                    
...

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-08-14 (Czw), 11:53 »
Eee... Nie ma sensu :wink: . Jak ktos z BCK chce pisac, to kto ma mu zabronic? Ale nic oficjalnie. Owszem, jak zalezy moze napisac ze jest dumnym czlonkiem Bractwa Czarnego Kruka, ale nie cale bractwo :wink: . Jesli wiesz co mam na mysli :wink: . A fanow RPG zapraszam mimo wszystko do BCK...                    
I chuj.

Offline Gregorious

• +
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-08-14 (Czw), 18:45 »
Szanowni członkowie Bractwa Czarnego Kruka!

Nikt nie chce podbierać wam braci. Jednak jeżeli ktoś czuje potrzebę udostępnienia swoich przemyśleń związanych z szeroko pojetym RPG innym z wielką radością udostępnimy miejsce w zinie. Nie widzę przeszkód przed pisaniem do Karczmy ludzi z BCK.

Karczma pod Gupim Sokiem jest tworem całkowicie apolitycznym,  związanym jedynie z SS-NG. Publikowanie tekstów pod szyldem Smoka nie jest równoznaczne z przynależnością do jakiejś grupy (oprócz wymienienia w stopce Zina).                    

Offline Eyria

• +
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-08-15 (Pią), 17:31 »
Nie rozumiem w czym problem. Jeśli ktoś chce pisać i tu i tu to nic się przecież nie stanie. A jak zrezygnuje z BCK to jego sprawa...                    
\"Nee iikoto mo waruikoto mo subete tashite\" -> \"Good thing and bed things both happen\" Gravitation

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-08-15 (Pią), 18:01 »
Eyria, ty chyba nie zrozumialas nic. Pan wyzej chyba tez :wink: . BCk jako grupa nie podpisze sie pod pisaniem do jakiegos zina itp. Ale czlonek BCK spokojnie moze pisac gdzie chce, przeciez my nie nakladamy zadnych zakazow... A ja znajac ludzi z BCK powiem ze pewnie nikomu niebedzie sie chcialo :wink: ...                    
I chuj.

Offline Eyria

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-08-15 (Pią), 18:12 »
No chyba, że tak  :twisted:

Ja się tam wogóle nie odzywam póki co, bo nawet jako takiej normy nie wyrabiam (czyt. nie zaczęsto) ... ale to się zmieni  :twisted:

COMING SOON  8) (in your cinema) ;P                    
\"Nee iikoto mo waruikoto mo subete tashite\" -> \"Good thing and bed things both happen\" Gravitation

Offline Gregorious

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-08-16 (Sob), 16:35 »
Wszystko kapuję, spoko, spoko. Jeżeli ktoś chce pisać zapraszam, jeżeli nie ma ochoty to trudno. Bractwo Czarnego Kruka napewno nie będzie kojarzone z zinem SS-NG                    

Niccer

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-08-16 (Sob), 18:26 »
Gregorious z RPG Chambera byćmoże?                    

Offline Gregorious

• +
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-09-14 (Nie), 10:09 »
Jeżeli to pytanie o mą skromną osobę, to nie.

Cóż, widzę, że nie ma chętnych. Trudno, oferta jest nadal aktualna i mam nadzieję, że ktoś ten dział czyta. Chyba, że nie jest potrzebny w zinie :?: