Autor Wątek: Chciałbym się przywitać...  (Przeczytany 1564 razy)

Azghal

• Gość
Chciałbym się przywitać...
« dnia: 2003-07-31 (Czw), 08:46 »
Witam wszytskich,
może mnie znaleiście jako Kaiamure, teraz przybrałem nowe imie - Azghal...
jako iż problemy ze sprzętem zażegnałem (jeszcze nie do końca ale już w większości) będe coraz bardziej aktywny a może nawet wezme do rąk miecz świetlny i troche powalcze.
Naprawde bardzo mi tego wszystkiego brakowało i teraz jestem niebywal szcześliwy ,że powracam.

PS(...teraz coś w świecie SW...) :

Przez pewne wydarzenia o ,których wole niemówić zrozumiałem ,ze Ciemna strona jest mi bliższa niż jasna... Pociągała mnie ona od zawsze ale jakoś się opierałem, niestety nastały dla mnie czasy pełne smutku, strachu i żalu... i już niebyłem w stanie dalej z nią walczyć. Strach, smutek i żal przemieniły się w wielką nienawiść, moja wrodzona złość, którą przez wiele lat skrywałem w sobie zdołała się w końcu uwolnić i przejęła nademną kontrole...
Przestałem kontrolowac swój gniew...
Odrodziłem się nietylko pod nowym imieniem ale jak ktoś zupełnie inny, jako ktoś o wiele potężniejszy...                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Chciałbym się przywitać...
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-07-31 (Czw), 09:00 »
Witaj Azghal. Wiedziałem, że Ciemna Strona Mocy naprowadzi Cie wreszcie na jedyną drogę, którą powinni kroczyć wszyscy silni Mocą. Już Jasna Strona nie będzie więcej sabotować Twojego komputera :)                    

I chuj