Archiwum > BCK:Sesje RPG

Biały Kruk RPG

(1/1)

Bienio:
Największa wojna między krasnoludami a elfami trwała już od 5 lat. Już nawet nie wiadomo o co poszło- poprostu jedni chcą wyrżnąć drugich i odwrotnie. Ludzie gineli a niziołki- wymarły. Ludzie już kilka razy chcieli wszystko uspokoić. Poprostu w czasie jakieś bitwy \"elfy kontra krasnoludy\", ludzkie wojsko atakowało wojska tych dwóch ras. Nieudawało im to się. Ludzie uciekali i choć nadal było ich dużo, nie radzili sobie z elfami i krasoludami. Gdyby mieli walczyć tylko z krasnoludami- pewnie by im się to udało, a gdyby mieli walczyć tylko z elfami- było by gorzej ale szanse nadal by istniały (nie prawdą jest, że elfy są nieśmiertelne). Ludzie mieszkają teraz w sporych miastach, tam gdzie najmniej elfów i krasnoludów.
Trzech potężnych magów elfich miało dość już wojny. Użyli całej mocy swojej którą połączyli z trzema najsilniejszymi bogami. Tych trzech to byli \"żli bogowie\" jak to mawiali ludzie. Trzech bogówi trzech najpotężniejszych magów elfickich, zamieniło soię w jedną wielką energie która wybuchła. Energia ta zabiła wszystkich krasnoludów. Elfy, już niebyły elfami. Energia zmieniła ich w Mroczne Elfy, podłe istoty o fieletowym odcieniu skóry. Są teraz bardzo silną rasą. Energia wskszesiła istoty które \"dobrzy bogowie\" zniszczyli przed wiekami, a mianowicie Nieumarłch.
Teraz o dziwo jest sojusz. Niewiadomo jak długo ten sojusz potrwa, a może to jedynie przygotowanie do wojny która zniszczy cały świat. Bogów już nie ma- Energia pozostawiła tylko jednego który teraz jest bardzo osłabiony. Poza tym powstała nowa rasa która wzioła się z nikąd- Tygranie. Są to pół ludzie pół tygtysy, mają ogony i mają głowe tygrysa. (wygladają jak King z Tekkena)    
******

Tak przedstawia się w skrócie historia mojego świata. Zasady są takie jak w Czarnym Kruku RPG. Ważna informacja o rasach:
Ludzie nie lubią nieumarłych i odwrotnie tak jak elfy krasnoludów. Tygranie nie lubią za to mrocznych elfów i odwrotnie.
Zgłoszenia nadsyłać postem a wnim ma być:
Rasa: Rasa waszej postaci. Człowiek, mroczny elf, tygran, nieumarły.
Płeć: Chcesz być Chłopczykiem czy dziewczynką?
Klasa Zawodowa: Wojownik, Uczony, Złoczyńca lub Ogulna (czyli wszystko co nie pasuje do wcześniej wymienionych)....
Charakter: Dobry (nieumarli i mroczne elfy nie mogą być dobrzy), neutralny, zły, chaotyczny (ludzie i tygranie nie mogą być chaotyczni)
Profesja: Na podstawie twojej klasy zawodowej DOSTANIESZ Profesje
Punkty HP dla każdego od początku 20/20.
Prosze przysyłać zgłoszenia do jutra! Przyjmuje do 5 osób więc spieszyć się! Gdy zaczniemy gre i nadal nie będzie pełnych pięciu osób, to mozna będzie przysyłać jeszcze swoje zgłoszenie puki nie będzie pełnej piątki.                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej