Archiwum > BCK:Ogólne dyskusje

Jak wyglądasz? ;P

(1/13) > >>

tymbeer:
Jest już o charakterze to i o wyglądzie coś musi być. :P
Do kogo jesteście podobni?

Ja zdecydowanie do gnoma. :lol:
Mały pokurcz, duży nos, do tego w realu strasznie złośliwy.
Z charakteru, bardziej do krasnoluda. Raczej zamknięty w sobie i mało wylewny w uczuciach. No i piwo uwielbiam. :hihi:

Z elfów... Chyba jedynie to, że lubię mieć rację, przez co można mnie posądzić o wyniosłość.
Czyli tak jak elfy.

Oo, zapomniałbym. Oddech mam jak Troll. :hihi: :lol: ;)                    

Diabellus:
Hmm wyglad? Typowy czlowiek. 176 cm wzrostu, czarne wlosy i zielone oczy. A rysy twarzy mozna sobie popodziwiac w moim blogu :wink: . Charakter to typowy hamski krasnolud, pijacy piwo, czasami gorzalke. Ale to chyba kazdy wie :wink: . Wbrew pozorom wina pije malo :wink:                    

TEssALI:
Kurcze jaka rasa? hmmm no nie wiem. Tymbeer mysle ze glupio zadales pytanie, bo wiekszosc z ludzi podobna jest niestety ale do ludzi. Ciekawiej byloby opisac profesje w jakiej czulbys sie najlepiej itp :) Powiem wam tak gram zawsze krasnoludem bo w zasadzie mam porywczy harakteri nie grzesze dobrym slownictwem. Zadko robie rzeczy ktorych zaluje nie lubie malych niskich osob ze szpiczastym nosem :) waze 85KG na 186cm wzrostu. Mysle ze dobrze bym sie czul w roli palladyna rzecz jasna upadlego :)                    

tymbeer:
Tess, profesja, rasa... obojętnie co. :P
Nie musimy sie trzymać tak bardzo tematu. :)                    

Keiran:
Hmm, ciekawy topic. Moj wyglad znaja coniektorzy wybrani, jak bede mial nadmiar czasu to zamieszcze fotki jakies w blogu.
Wygladam raczej jak czlowiek, taki 188 cm, wagi nie znam aktualnej bo ciagle maleje :D. Raczej postawnej budowy.
Charakterek bywa dosc ostry i zmienny. Troche cynizmu, troche stoicyzmu, domieszka romantyzmu (jakies idealy sie zachowaly). Zdarza mi sie zaklac jak krasnoludowi, ale generalnie moje zachowanie jest bardziej elfie.
Co do profesji to trudno mi powiedziec, w RPG preferuje zbrojne raczej, a zainteresowania mam bardzo roznorodne. Dobrze sie czulbym jako srednio bogaty szlachcic ktory lubi sobie pomachac szabelka. Chyba tyle?                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej