Autor Wątek: Jak wyglądasz? ;P  (Przeczytany 13744 razy)

Offline tymbeer

• +++
Jak wyglądasz? ;P
« dnia: 2003-07-25 (Pią), 17:13 »
Jest już o charakterze to i o wyglądzie coś musi być. :P
Do kogo jesteście podobni?

Ja zdecydowanie do gnoma. :lol:
Mały pokurcz, duży nos, do tego w realu strasznie złośliwy.
Z charakteru, bardziej do krasnoluda. Raczej zamknięty w sobie i mało wylewny w uczuciach. No i piwo uwielbiam. :hihi:

Z elfów... Chyba jedynie to, że lubię mieć rację, przez co można mnie posądzić o wyniosłość.
Czyli tak jak elfy.

Oo, zapomniałbym. Oddech mam jak Troll. :hihi: :lol: ;)                    
...

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-07-25 (Pią), 19:46 »
Hmm wyglad? Typowy czlowiek. 176 cm wzrostu, czarne wlosy i zielone oczy. A rysy twarzy mozna sobie popodziwiac w moim blogu :wink: . Charakter to typowy hamski krasnolud, pijacy piwo, czasami gorzalke. Ale to chyba kazdy wie :wink: . Wbrew pozorom wina pije malo :wink:                    
I chuj.

Offline TEssALI

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-07-25 (Pią), 21:01 »
Kurcze jaka rasa? hmmm no nie wiem. Tymbeer mysle ze glupio zadales pytanie, bo wiekszosc z ludzi podobna jest niestety ale do ludzi. Ciekawiej byloby opisac profesje w jakiej czulbys sie najlepiej itp :) Powiem wam tak gram zawsze krasnoludem bo w zasadzie mam porywczy harakteri nie grzesze dobrym slownictwem. Zadko robie rzeczy ktorych zaluje nie lubie malych niskich osob ze szpiczastym nosem :) waze 85KG na 186cm wzrostu. Mysle ze dobrze bym sie czul w roli palladyna rzecz jasna upadlego :)                    
Never say die, stand up and try.
rzeczywistość dostarcza wiecej wrażeń niż fikcja
me@da

Offline tymbeer

• +++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-07-25 (Pią), 21:16 »
Tess, profesja, rasa... obojętnie co. :P
Nie musimy sie trzymać tak bardzo tematu. :)                    
...

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-07-26 (Sob), 01:49 »
Hmm, ciekawy topic. Moj wyglad znaja coniektorzy wybrani, jak bede mial nadmiar czasu to zamieszcze fotki jakies w blogu.
Wygladam raczej jak czlowiek, taki 188 cm, wagi nie znam aktualnej bo ciagle maleje :D. Raczej postawnej budowy.
Charakterek bywa dosc ostry i zmienny. Troche cynizmu, troche stoicyzmu, domieszka romantyzmu (jakies idealy sie zachowaly). Zdarza mi sie zaklac jak krasnoludowi, ale generalnie moje zachowanie jest bardziej elfie.
Co do profesji to trudno mi powiedziec, w RPG preferuje zbrojne raczej, a zainteresowania mam bardzo roznorodne. Dobrze sie czulbym jako srednio bogaty szlachcic ktory lubi sobie pomachac szabelka. Chyba tyle?                    

Offline morgurth

• ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-07-26 (Sob), 08:14 »
za wysoki i za chudy (jak na krasnoluda, bo w rzeczywistosci to... :) ), a poza wygladem to prawie jak krasnolud, wesolek, do tego rubaszny, niezbyt skory do bitki, ale do wypitki, to ho ho , byle w towarzystwie sensownym.                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-07-26 (Sob), 15:50 »
hmmmmm
wygladam chyba troche jak nieziolek^^\' - mam krecone jasno brazowe (lub ciemnoblond - roznie mowia) wlosy, maly dosc zgrabny nosek, piwne oczy.... Jestem niewysoka, budowa ciala przecietna ;p
z charakteru  - wypisz wymaluj Aphrael (i wady i zalety) i to nie jest tylko moja opinia...                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline zan

• +++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-07-28 (Pon), 00:01 »
coz, chcialbym wygladac jak elf, lub chociaz polelf, ale...
jest inaczej i nie ma co plakac. jestem raczej postawnym czlowiekiem z dlugim wlosem, lekko krecacym sie (co doprowadza mnie do szalu). nos jak burak, tepe oczy. bucu ze mnie                    

Offline Olhado256

• +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-07-28 (Pon), 13:46 »
No, to skoro zostałem członkiem BCK, to sobie tu posty ponabijam :twisted:  (nie bić, żartuję przecież! :wink: )

Jeśli chodzi o rasę, to, podobnie, jak większość ludzi, wyglądam jak człowiek. Rysy twarzy może trochę gnomie, dusza trochę elfia, ale generalnie człowiek. Charakter Chaotyczny Dobry :wink:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-07-28 (Pon), 13:50 »
hm.... ja bym siebie nazwał brzydkim elfem. ;P
charakter dosyć podobny, patrzę trochę na ludzi z góry, może i niesłusznie, ale taki już jestem. bardzo długo przekonuję się do innych. dla obcych jestem raczej chłodnym, gburem o groźnym spojżeniu, za to dla znajomych wesoły, skory do żartów i wygłupów. natomiast z zewnąrz - wysoki i chudy (nie napiszę wysmukły, to już byłby narcyzm ;PPP).                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-07-28 (Pon), 14:52 »
Do charakteru jest osobny topic :wink: tutaj co najwyzej cechy charakteru rasowe wymieniajmy :) . Milego statsowania :wink:                    
I chuj.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-07-28 (Pon), 22:01 »
no też wymieniłem tylko te cechy, które ewentualnie mogłyby mnie zbliżyć do wybranej rasy. ^.^                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-07-28 (Pon), 23:58 »
Jeżeli chodzi o wygląd to zdecydwanie homo sapiens, natomiast jeżeli chodzi o charakter to najprościej było by powiedzieć że przypominam Malkaviana, jak każdy spadkobierca Malkava jestem bystry ale drążony przez odrobinę szaleństwa, do tego mam bardzo \"Malkaviańskie\" poczucie humoru... Niestety to nie rasa tylko klan wampirów więc spróbuję inaczej, z charakteru przypominam trochę T\'skranga (ptakopodobne humoanoidy ze śwaiata Earthdawn), jestem dość arogancki a do tego lubię się popisywać (czasami) i mam słabość do dramatyzmu. Trochę też przypominam elfa, czasami podświadomie (lub świadomie) bywam arogancki i wyniosły, mam też tendencję do nieuzasadnionego traktowania niektórych \"z góry\", ale pracuję nad tym ,dajcie mi tysiąc lat, a wtedy może :D                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-07-29 (Wto), 09:26 »
No tak, calkiem jakbym slyszal o sobie, ostatnio mi wiele osob zarzuca ze patrze na nich z wyzszoscia. A ja o nich po prostu mysle \'kretyni\' :D
Dramatyzowanie, zdarza mi sie ale rzadko, choc daje fajne efekty.
Arogancja ano wystepuje :D                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-07-30 (Śro), 00:05 »
heh..wydaje mi sie ze przypominam troche polelfke..ale niezupelnie..uszu oczywiscie nie mam szpiczastych :)..sredni wzrost..wlosy dosc ciemne na przemian z jasnym kolorem (taki balejaz) :twisted: ..oczy ciemnozielone..karnacja dosc ciemna..nieduzy nosek..dosc duzie oczy...jesli chodzi o cechy charakterystyczne..to sia dwie:
 :arrow: blizna na prawej dloni po oparzeniu
 :arrow: czesto mam wielkie zrenice 8) ..nienaturalnie troche..obejmuja prawie cala teczowke..zalicza sie do cech charakterystycznych-bo kazdy zwraca mi na to uwage  :)                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Olhado256

• +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-07-30 (Śro), 00:51 »
Saima =] jakbyś nie brała tego, co bierzesz, to byś miała normalne źrenice :twisted:  :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-07-30 (Śro), 01:08 »
heh...no jasne..musze z tym skonczyc..!;) ..nie ma to jak fetka z rana..blaahh... :twisted:                    
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-07-30 (Śro), 08:05 »
Hmm a moze chcie zdjecie Saimy? :wink:                    
I chuj.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-07-30 (Śro), 10:14 »
No jestem za zdecydowanie. Ocenimy stopien uzaleznienia :D                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-07-30 (Śro), 12:32 »
Nie no, dobra.. Nie pokaze zdjecia, jak sama bedzie chciala to da :wink: . Powiem tylko ze duzo z tego co napisala to prwada :). Zrenic nie ma jak na tych zdjeciach sprawdzic :wink:                    
I chuj.

Offline Bienio

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-07-30 (Śro), 20:16 »
Jestem wysoki jak elf (gdzieś przeczytałem że elfy są wyższe od ludzi), nieładny jak ork. Charakter typowego Człowieka.                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-07-30 (Śro), 22:24 »
hihihi..Diabellus zezwalam na rozpowszechnienie moich zdjec-w kruczym gronie-jesli ktos bedzie siobie zyczyl..;) nic ciekawego  :twisted:                    

Offline Rivil

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-08-21 (Czw), 17:15 »
A co mi tam nabiję sobie pościka :)

Cóż wygląd chyba typowego samca homo sapiens z rozwiniętym mięśniem piwnym i wyglądem lekko inteligenckim :P Ogólnie całość sprawia dziwne acz i mylne wrażenie.
Znaki szczególne: oczy w dzień szare, nocą brązowe.

PS. Saima co tak skromnie tylko pół elfka? Przeca nie od parady nazywana jesteś książniczką elfów :P                    
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Cheers mate! :D

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-08-22 (Pią), 22:11 »
hehehe..Riv-dobrze wiemy ze jak mnie zobaczyles-to stwierdziles ze inaczej siobie mnie wyobrazales.. :-D  ksiezniczka elfow nie moge zostac niestety...:( ;)                    

Offline Eyria

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-08-23 (Sob), 18:06 »
Ja z wyglądu to bardziej elfa niż człowieka przypominam  :twisted:
No a reszta to najnormalniejsza postać humanoidalna  :wink:  Brązowe włoski i oczka (to jak krasnolud :>)

Znaki szczególne: oczy w dzień szare, nocą brązowe.

A to ciekawe  :-D                    
\"Nee iikoto mo waruikoto mo subete tashite\" -> \"Good thing and bed things both happen\" Gravitation

Offline Davsar

• ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-08-24 (Nie), 20:28 »
No wyglądam jak normalny człowiek. Wysoki 184 cm, mocno zbudowany, może trochę przy kości ale co tam.  Brązowe proste włosy, okrągłą twarz, grecki nos, oczy niebiesko-zielone, uszy małe. Ogólnie z twarzy podobno jestem ładny(tak mi dziewczyny mówiły :wink: ). A elfem nie chciał bym być. Wolałbym krasnoludem. :twisted:                    

Offline Eyria

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-08-24 (Nie), 20:57 »
Wkapany Son Goku  :twisted:

No z wyjątkiem tych uszu  i oczu (jak czasem) :wink:                    
\"Nee iikoto mo waruikoto mo subete tashite\" -> \"Good thing and bed things both happen\" Gravitation

Offline Zahariusz

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-08-31 (Nie), 09:11 »
Saima wiem ze skromnosc jest cnota ale... ja tu nic nie bede mowil lepiej bo Diabellus bedzie tydzien tylko maile wysylal, dodam od siebie ze poki nie zobaczylem Saimy nie wierzylem ze cos tak pieknego moze istniec, ale to moj gust (i parunastu facetow co fotki widzialo ;P )
A co do mnie to ... nie umiem siebie opisac, podobal mi sie opis Bienio to sie bede wzorowal :) wysoki jak elf ma sie prawie te 2m :P szczuply jak elf :) tylko wlosy czarne :) ale oczy niebieski :) wiec statyste elfa do Wiedzmina2 moge grac hehehe :) zreszta fotka ma jest na stronce to sobie poogladajacie, malo mie tam widac ale niedlugo bedzie nowa stronka, prawda Rivil !!! :D                    
\"Trudniej obalić pól litra niż obalić rząd.\"
-Marian Krzaklewski

czlonek: BCK i DKM

Offline Rivil

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-08-31 (Nie), 18:48 »
Ty to teraz do szkoły leć uczyć się a nie nad stronami będziesz siedział :P.                    
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Cheers mate! :D

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-08-31 (Nie), 23:24 »
:r:
bla bla bla ;) ..bez przesadyzmu..chyba ze siobie zartowales Zah :) wygladam ZUPELNIE NORMALNIE I PRZECIETNIE  o czym moge wszystkich zapewnic..normalna 18letnia dziewczyna... na moj temat skonczmy rozmowe bo nei ma o czym mowic ;) hehehe..kto widzial photosy ten wie :) Pzdr                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-08-31 (Nie), 23:29 »
Ano wie o twojej mocno ponadprzecietnej urodzie :D                    

Offline tymbeer

• +++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-09-01 (Pon), 02:02 »
Ja na ten temat juz cos mowilem. :P

PS. Zaraz Diab wleci i pokasuje te offtopy. :D                    
...

Offline Zahariusz

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-09-01 (Pon), 10:34 »
No Keiran sie zna :) :) ale ja juz nic nie mowie o Siamie bo mnie zabije a Diab za
off-topy spali ;)

Tiaaa... pierwsze i ostatnie ostrzezenie nastepne ot beda kasowane. Z powarzaniem ;p Flecik                    
\"Trudniej obalić pól litra niż obalić rząd.\"
-Marian Krzaklewski

czlonek: BCK i DKM

• +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-09-06 (Sob), 23:34 »
Mi mówią że do mrocznego elfa jestem podobny, szczególnie jak się spode łba popatrze na kogoś :D                    

Offline Sesca

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-09-07 (Nie), 21:53 »
Cóż tu rzec dużo? Smoczyca jestem... :wink:
Do tego srebrna.... ;) No...bez przesady - nie chodze w swej gadziej powłoce po świecie i nie straszę ludzi... Zamieniam się w elfią panne najczęściej... ;P Czym się zajmuję? Aż to oczywiste - magią...
Z charakteru jestem dość wylewna w uczuciach - no ma się conieco z Elfa... ;) Włosy, wzrost, oczy - także Elfie... Umysł wyjątkowo smoczy - inteligencja i neutralność...
Coś więcej? Chyba jednak nie... Wiecej to wiedzą tylko moi znajomi...a może nawet oni nie? A tego to już nie wiem... Nikt mnie się o to nie pyta... :P

\'To be, or not to be..?\' William Shekspire

Offline Syber

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-09-24 (Śro), 10:21 »
A ja darze by wygladac jak PUNK ale jakos mni ostatnio nie idzie ><                    
PP = Pierdolić Podpis

• +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-09-24 (Śro), 13:31 »
jedna dziewczyna to mi nawet powiedziała, że jak ostatnio oglądała dwie wieże i zobaczyła orka to sie jej przypomniałem :D Mam nadzieje że żartowała :D                    

Offline Kokeeno

• ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-09-24 (Śro), 20:28 »
jedna dziewczyna to mi nawet powiedziała, że jak ostatnio oglądała dwie wieże i zobaczyła orka to sie jej przypomniałem :D Mam nadzieje że żartowała :D

Podeślij tu zdjęcie, ocenimy  :twisted:                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

• +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-09-25 (Czw), 17:40 »
Za kilka dni zeskanuje i wysyłam :D                    

Offline Kokeeno

• ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-09-25 (Czw), 22:45 »

Wtedy zapewne pożałuję mojego niewyparzonego jęzora  :-D                    
"Live For The Moment"

Offline Olhado256

• +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-09-26 (Pią), 00:26 »

Wtedy zapewne pożałuję mojego niewyparzonego jęzora  :-D

Raczej ewentualnie Sashh pożałuje, że zeskanował tą fotkę :wink:                    
w stanie spoczynku

• +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-09-26 (Pią), 15:28 »
W życiu trzeba odważnym być  :biggt:                    

Offline Kokeeno

• ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-09-26 (Pią), 17:40 »
W życiu trzeba odważnym być  :biggt:

Epch, czasem trzeba odróżnić odwagę od desperacji  :twisted:

To ze nie ma diabelka to nie znaczy ze mozna sobie pogrywac z oftopami powoli zaczynaja mnie razic :| - Tessali[/span]
[span style=\'color:olive\']Zgadzam się z przedmówcą nie offtopować bo będę kasował posty - RioT

"Live For The Moment"

Offline Geborn

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-10-09 (Czw), 10:58 »
Jak wyglądam?

Najbardziej do mnie pasowałoby określenie \"niziołek\", jednak przy wzroście 180 cm to trochę trudne. Wszelkie pozostałe cechy tej szlachetnej rasy są także moimi cechami (z wyjątkiem owłosionych stóp ;) ). Oczywiście wolałbym być nieco szczuplejszy niż jestem w tej chwili, jednak \'nobody is perfect\'. Mam krótkie blond włosy i niebieskie oczy, nos raczej normalny (cokolwiek to znaczy ;) ). Ludzie określają moją twarz jako ładną i przyjazną, więc to chyba dobrze. Posiadam jednak również cechy charakteru, które bardziej pasowałyby do krasnoluda... gwałtowność, łatwo można mnie niekiedy zdenerwować, potrafię czasem rzucić \"wiązankę\"... Staram się jednak zwalczać swoje negatywy... Może kiedyś odniosę całkowite zwycięstwo, kto wie? :)                    
Tamci się zachwiali i upadli, a my stoimy i trwamy... Ps 20, 9

Offline Kokeeno

• ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-10-19 (Nie), 16:37 »
181 cm wzrostu, włosy kasztanowe - zwykle krótko przystrzyżone (w przeciwieństwie do mojej licealnej bitelsowej fryzury), oczka szare - ubranie zawsze czarne (poza gatkami w misie  :-D ) Typowy człowiek, no może człekopodobny pawian  :wink:                    
"Live For The Moment"

Offline Syber

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-10-24 (Pią), 16:51 »
jakie stetsowanie ??? nie bede opowiadal bo pewno do konca roku zmnienie sie...Hehe -- musze isc do fryziera :P a tam bedzie sie dzialo hehe...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Olhado256

• +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-10-24 (Pią), 18:08 »
Oj fryzjera to ja też unikam, ale chyba niedługo będę się musiał wybrać, bo moje włosy osiągnęły długość zwijania się w loki i wyglądam nieraz dość zabawnie, jak mi wiatr potarga fryzurę.                    
w stanie spoczynku

Offline Kokeeno

• ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-10-24 (Pią), 19:45 »
Oj fryzjera to ja też unikam, ale chyba niedługo będę się musiał wybrać, bo moje włosy osiągnęły długość zwijania się w loki i wyglądam nieraz dość zabawnie, jak mi wiatr potarga fryzurę.

Ja nie lubię loczków, a to badziewie samo mi się robi po dniu od mycia włosów... dlatego z rana potrzebuję trochę czasu, żeby mi kudły wyschły (mimo, żę są krótkie...)                    
"Live For The Moment"

Offline Tirith

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-10-25 (Sob), 00:52 »
ze ja wczesniej ten temat przegapilam ;)

no wiec...wygladam jak elf....charakter mam typowo elfi...i wogole jestem elfem 8)

no przynajmniej chcialabym byc, ale prawda jest taka ze wygladam jak 100% czlowiek, moze z elfa to troszeczke mam wzrost i z cech charakteru - wynioslosc, ale poza tym.....no niestetyu, najzwyklejszy homo sapiens (chyba, ze mam wlosy swierzo po farbowaniu i dobrze zrobiony makijaz, to moge za wampira uchodzic, ale to skrajne przypadki :P)

Starczy tych offów które były po tym poście i zostały skasowane !! -RioT                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline Psedlo`s

• ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-11-15 (Sob), 12:31 »
Z góry uprzedzam, że avatarek nieodzwierciedla mojej osoby. No jak by tu nie patrzeć raczej przypominam człowieka 0,0000018 Gm (gigametry :D) wzrstu z dółgimi kręconymi miedzianym włosami i o twarzy jak po stoptaniu z tramwajem (musiałem coś głupiego walnąć) a tak na prawde do twarz mi trudno opisać.                    
solitaire:18494 39s

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-11-24 (Pon), 19:22 »
wzrost - jak u elfa 190cm
sylwetka - z daleka jak u niskiego człowieka - przez to z daleka wyglądam mniej niegoźnie (tylko z daleka :D )
waga - nie wiem co waży 95kg
psyche - elfem nie jestem, one są zarozumiałe i w ogóle bardzo śmiałe, prędzej krasnal (lubię honor, jedzenie, piwo)                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-11-24 (Pon), 19:49 »
Hmm gigant-kretyn? :D
Ja ostatnio schudlem wiec coraz bardziej przypominam czlowieka :D                    

Offline Olhado256

• +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-11-24 (Pon), 20:13 »
Ja ostatnio schudlem wiec coraz bardziej przypominam czlowieka :D

Trzeba to podesłać Sahowi, żeby do Łapu-Capu dodał :r:

Natomiast ja nadal konsekwentnie unikam fryzjera, loki mam niesamowite (i bardzo niesforne) i powoli włosy mi oczy zasłaniają, ale co tam... :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline Psedlo`s

• ++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-11-24 (Pon), 20:56 »
to gdybym ja swoich loków z tyłu nie wiązał frotką, to bym wyglądał jak wujiek coś (z adamsów) po trwałej :D                    
solitaire:18494 39s

Offline Syber

• +
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-12-09 (Wto), 13:46 »
nie no nie gadajcie ze nie chodzicie do fryziera ><\"                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Olhado256

• +++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-12-09 (Wto), 14:21 »
Ja już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio byłem u fryzjera...                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-12-09 (Wto), 17:52 »
ja nie chodzę, niewiasta mnie przycina maszynką do włosów; na krótko.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-12-16 (Wto), 15:30 »
ja chodze tak dwa razy w roku

a teraz moje zdjęcie
zrobione w 2000 roku - jakoś nie wyglądałem wtedy na 17 lat :P

"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline tymbeer

• +++
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-12-20 (Sob), 03:09 »
pumbus - wiesz ze w bractwie obowiazuje celibat?
A ty tak z nagim torsem. nasze panie moga wtedy nie zniesc takiego ciezaru... I co wtedy z celibatem?! Chyba nie chcemy go znosic? :twisted: ;)

A tak nawiazujac do tematu...
To ja chodze do fryzjera dwa razy do roku. :D
I tyle mi wystraczy.
Na boze narodzenie i wakacje. :D
A wiec bede musial w koncu sie wybrac.
I pomyslec ze ja heje zapuszczalem przez 2 lata, a nosilem je z pol roku. :hihi:                    
...

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Jak wyglądasz? ;P
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-12-20 (Sob), 10:34 »
pumbus - wiesz ze w bractwie obowiazuje celibat?
A ty tak z nagim torsem. nasze panie moga wtedy nie zniesc takiego ciezaru... I co wtedy z celibatem?! Chyba nie chcemy go znosic? :twisted: ;)

offtop
będziesz żył w celi bracie

/\\a jak teraz bractwo mnie zaakceptuje?
||