Autor Wątek: Nasze zwierzaki  (Przeczytany 9750 razy)

Offline Olhado256

• +++++
Nasze zwierzaki
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-07-30 (Śro), 13:54 »
Durb =] nie będę żmij zabijał! One pod ochroną są.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Nasze zwierzaki
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-07-30 (Śro), 14:18 »
Crono - ja mialem z tydzien temu szarancze. Siedze kolo 12-1 w nocy przy kompie, okna lekko otwarte, nagle slysze trzask o szafe. Patrze nic nie widze, nagle lukam znowu, siedzi mi na szafie cos. Dlugosci moze dloni, moze troszke dluzsze, jak gigantyczny konik polny. Kolor zielono brazowawy. A jak to zabic ciezko. musialem kilka razy tluc i dociskac zeby zdechlo. Blee                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Nasze zwierzaki
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-07-31 (Czw), 05:02 »
a ja dziś w pracy zamknąłem ćmę w lodówce z napojami. ;P (nie specjalnie! nie posądzajcie mnie o kamienne serce... biedna ćma... chlip ;_; )

^___^~
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Crono

• +
Nasze zwierzaki
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-07-31 (Czw), 08:07 »
Moja krew! :twisted: Mam nadzieje że zdechła w mękach.                    
Zmazując barwy lasom i polom
Mknie balon nocy z knajpy gondolą.
Kiedyś tak jasno, a dziś tak ciemno -
Wroga nie widzę, wroga przede mną.

Offline Venasque

• +
Nasze zwierzaki
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-08-06 (Śro), 18:19 »
Jesli chodzi o pajaki to tez ich nie cierpie, choc niestety musze, bo od paru lat mieszkam w domku jednorodzinnym :x  Moze zalozymy jakas lige Arachnofobow??? 8)                    
Witam ponownie - kiedyś tu pisałem, ale jak TS umarł myślałem że forum też - i dopiero teraz was odnalazłem :)

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Nasze zwierzaki
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-08-06 (Śro), 19:38 »
oto mój pies (ona - Saba :) )

Come get some!

Offline Kokeeno

• ++
Nasze zwierzaki
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-08-06 (Śro), 21:50 »
Ja lepiej nie będę zamieszczał zdjęcia mojego pieska, bo od dwóch lat rozkłada się na działce pod malinami, pod którymi tak lubiła kopać (jamnior, padła na raka w wieku lat 11)...

Za to na zeszłą gwiazdkę moja siostra sprawiła \'niespodziankę\' rodzicom. Niespodzianka pochodziła ze schroniska i była podejrzaną krzyżówką - w każdym razie wyrósł z niech bullwyżeł  :-D Może niezbyt wielki, ale paszcza jak u krytersa, skacze na wysokość dwóch metrów z miejsca i jest znacznie szybsza od dalmatyńczyka... Na szczęście dostała przydział do łańcucha na wieś - przynajmniej ma się bydlę gdzie wyszaleć (strasząc przy okazji gołębie i zawzięcie gryząc w ucho owczarka podhalańskiego)...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple