Archiwum > BCK:Ogólne dyskusje

Książki w naszym klimacie

(1/17) > >>

TEssALI:
Chcialem zebyscie wpisywali tutaj swoje wrazenia po lekturze jakiejs knigi. Po co czytac jakis szit jak mozna sie zapoznac z tym topikiem.

Ostatnio czytalem Przedwiosnie i Mistrza i Małgorzate ale to nie sa ksiazki to sa lektry :) chociaz przyznam calkiem fajne.

Z naszych ksiazek polecam:
Krainy podmroku - pisane w swiecie Forgoten Realms z D&D
Strony bólu - D&D a swiat: Planescape Torment
Oczywista wszystkie ksiazki ze swiata dysku szczegolnie Straz Straz i Mort
no narazie tyle wam polecam zanim przeczytacie napewno dodam nowe ciekawe i godne polecenia ksiazki :)                    

tymbeer:
Glen CooK - Czarna kompania
Bardzo dobra seria.
Pewnie i tak wiekszosc czytala, ale i tak poleacm. :P

PS. Dzieki Loki. :biggt:                    

Keiran:
Ja moge polecic \"Achaje\" Ziemianskiego czyli fantasy po polsku. dosc duzo akcji, kwieciste opisy, przyjemnie sie czyta i ma wiele watkow.                    

Flecik:
ja chcialam tylko wspomniec ze zalozylam podobny temat w pogawedkach, wiec upraszam o trzymanie sie calego tematu (w naszym klimacie) by je rozroznic                    

KaGieBe:
Wasnie koncze czytac \"Ciekawe Czasy\" z Dysku. Niestety nie mam zbyt duzego porownania z pozostalymi tomami serii, bo czytalem tylko \"Kolory Magii\", a i tak nie do konca :cry: . Ale CC bardzo mi sie podobaja. Szczegolnie podobaja mi sie dyskusje staruszkow ze Srebrnej Ordy, pewien sprzedawca jedzenia- Wypruwam Sobie Wnetrznosci Honorowo oraz Los (\"Dzisoak sobie sprzyjam :twisted: \").                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej