Autor Wątek: Statsowanie  (Przeczytany 20171 razy)

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Statsowanie
« dnia: 2003-03-26 (Śro), 15:46 »
Będę się streszczał. W regulaminie stoi jak byk, że satsować nie wolno. Zajrzałem ostatnio do JT i znalazłem tam temat \"Kantyna w cośtam\", w którym pisze się w najlepsze posty w stylu \"Polej piwa\" \"Blablabla\". Nie mam nic przeciwko karczmom, ale chciałem się dowiedzieć co będzie dalej z tym tematem? Bo to chyba nieładnie tak statsować? ;)                    

Offline tymbeer

• +++
Statsowanie
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-03-26 (Śro), 15:52 »
Oj Sah.
Widziałeś, że A&M to w większości członkowie JT.
Teraz masz przerąbane. :lol: ;)

A tak na serio.
Forum dopiero powstało, więc ludzie trochę piszą, aby coś napisać.
Trochę czasu minie i się wszystko unormuje.

Co do istnienia tamtego tematu, to i tak zaraz reszta JT się tu wypowie, więc poczekam. :P                    
...

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Statsowanie
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-03-26 (Śro), 16:02 »
Kantyna jest wątkiem, w którym można pisać o wszystkim, a więc jest wątkiem specyficznym. Nie uważam, żeby do tej pory doszło tam do statsowania. Jeśli dojdzie, praktyka taka zostanie spacyfikowana. Na razie zostaje jak jest. Nie bądźmy zbyt radykalni w obie strony.
to moja ostateczna decyzja.
:)
Nie martw się Sah, statsiarstwa nie będzie na tym forum.                    

I chuj

Offline kacper1916

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-03-26 (Śro), 17:19 »
Eh... Jak mnie wqrza mówienie o jakimś statsowaniu. Na żadnym innym forum, na którym pisałem nikt o tym nie mówi. Chyba piszemy tu dla przyjemności, a nie żeby mieć jak najwyższy stopień pod nickiem... A jak ktoś pisze głupie posty to jego sprawa. Jeżeli chce sobie wyrobić opinię idioty, gówniarza i ćwierćmózgowca to jego sprawa.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Statsowanie
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-03-26 (Śro), 19:52 »
Zgadzam sie z przedmówcą. Ja i tak mam stałą rangę, więc nie patrzę na liczbę postów. Wydaje mi się także, że wszelkiego rodzaju tawerny, kantyny i karczmy są po to aby odreagować i popisać trochę tzw. śmiecia                    

Offline [omega]

• ++
Statsowanie
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-03-26 (Śro), 22:00 »
Racja - liczy sie przeciez jakosc a nie ilosc. Nikt przeciez patrzac na kogos kto ma 1000 postow z czego 90% to nic nie wnoszace, lub nie na miejscu komentarze nie bedzie wpadal w podziw. Nie zauwazylem tu postow typu\"no\", \"hehe\" lub\"bleble-ja wiem lepiej\" wiec moge powiedziec ze jest naprawde niezle. a Wlasciwie to nawet znacznie lepiej niz niezle!                    

C1

Offline JayZeus

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-03-27 (Czw), 00:52 »
....A zreszta nawet.  Jak se ktos chce statowac to niech statsuje.  Jak kogos rajcuje wiekrzy numerek w rubryce \"posty\", to niech naprawde zglosi sie o porade do lekarza - lub przynajmniej niech sie pojdzie przewietrzyc.  Od swierzego powietrza jeszcze nikt nie umarl.

Aha, chcialbym zdementowac wszelkie pogloski, jakoby liczba postow byla rowna rozmiarowi penisa.  

No wiec po co to wszystko?                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Statsowanie
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-03-27 (Czw), 09:37 »
Noo, to była tylko taka nieśmiała uwaga. Nie mam nic do tej kantyny, ale czy nie moglibyście np. kasować jej co jakiś czas? Wtedy o statsowaniu nie będzie mowy. A tak uważajcie, bo niektórzy mogą do was dołączyć tylko po to żeby sobie postatsować.

Ale jeśli już, to zróbmy karczmę dla wszystkich, nie dla wybrańców, hm? To będzie dopiero sprawiedliwe.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Statsowanie
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-03-27 (Czw), 09:41 »
Kantyna na JT jest tylko dla wybrańców silnych Mocą i tak pozostanie. :)
Selekcja w JT jest, więc raczej nie grozi nam przyłączanie się osób, które chca postatsować.
Co do kasowania postów raz na jakis czas, raczej odpada.
Kasowane będą tylko testy raz na jakis czas.                    

I chuj

Offline Jarko

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-03-27 (Czw), 17:27 »
Ten temat przerabiałem już raz na FTS i nie mam zamiaru robic tego po raz drugi. Ja jak i jeszcze kilka osób kótre są w JT mają stałe rangi i nie istotne jest dla nich ile postów mają. Poza tym jeśli przeszkadza ci kantyna to spójrz na jakiej cześci forum znajduje się JT - \"Prywatne\" więc generalnie nic nikomu do tego co my tam robimy.
Jeśli razem z kacprem dojdziemy do wniosku że jest coś nie tak to napewno będziemy interweniować. Na razie nie jest źle.
Poza tym dlaczego zawsze czepiają się JT skoro jest conajmniej kilka topiców w których można by doszukac się statsu i to dużo poważniejszego niż to co się dzieje w naszej kantynie.                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Statsowanie
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-03-27 (Czw), 20:11 »
Czy ktoś broni założyć topic kantyna w pogawedkach? Tylko niech bedzie jakis poziom trzymał                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Statsowanie
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-03-27 (Czw), 23:03 »
Czy ktoś broni założyć topic kantyna w pogawedkach? Tylko niech bedzie jakis poziom trzymał

Jak na razie podjąłem decyzję, że żadnej kantyny w pogawędkach nie będzie.                    

I chuj

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Statsowanie
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-03-28 (Pią), 08:14 »
Ja to pecha mam, chodzi za mną to statsowanie i chodzi... Kantyna dla całego forum to była prowokacja. ;) Dobrze wiem, że wtedy to by się zaczął megastats na wielką skalę, którego nic by nie powstrzymało.

Yoda: \"generalnie nic nikomu do tego co my tam robimy.\" brzmi trochę jak \"nie twoja sprawa bucu\". Racja, tylko że posty które napiszesz tam wliczają się w ogólny postcount i mogą się przyczynić do czyiś kompleksów. ;)

A temat, hmm. W sumie aż tak statsiarski nie jest, więc potraktujcie mój apelik raczej jak przewidywanie przyszłości... Byćmoże warto by wypracować jakiś kompromis, co? :)                    

Offline Jarko

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-03-28 (Pią), 16:57 »
brzmi trochę jak \\\"nie twoja sprawa bucu\\\".

W żadnym przypadku tak nie brzmi ibrzmieć nie miało, o tym mogę Ciebie zapewnić. Jeśli tak to odebrałeś to przepraszam :D                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein

Offline Simon

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-03-28 (Pią), 17:08 »

łoł cenzura :lol: na starym forum TS, tego nie było. Straszne są rządy pshemozza!!!  :wink:  :lol:

Hmmm, jakieś wąty??? :D . pshemozz                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Statsowanie
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-03-28 (Pią), 21:56 »
no właśnie zaczynam się zastanawiać czy nie są ona zbyt straszne. w końcu nikt nie lubi być cenzurowany, albo np. żeby się dopisywać do jego postów. pshemozz masz coś do powiedzenia? wyślij kolejny post w topicu ^_^ w ten sposób przynajmniej będzie można kontrargumentować.
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Tomi Li Drzons

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-03-28 (Pią), 23:19 »

łoł cenzura :lol: na starym forum TS, tego nie było. Straszne są rządy pshemozza!!!  :wink:  :lol:

Hmmm, jakieś wąty??? :D . pshemozz

Troszku mnie to zafrapowało...

Załóżmy, że ktoś założy temat w Pogawędkach pod tytułem : Kantyna.
No i moje pytanie: Czy temat został by zamknięty i na jakiej podstawie ?                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Statsowanie
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-03-28 (Pią), 23:27 »
Chodzi mi o to, że taki temat, ogólnie dostępny dla wszystkich, w którym kazdy pisałby przeróżne, najprzeróżniejsze rzeczy, byłby już trochę zbytnim przegięciem w jedną stronę moim zdaniem :)
No ale zawsze mogę się mylić... ;)                    

I chuj

Offline tymbeer

• +++
Statsowanie
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-03-28 (Pią), 23:35 »
No coś czuję, że zaraz bany polecą. :D ;)
Ja też jestem przeciwny kantynie na pogawędkach.
I tak w większości tematów jest, co chwila off, ale tego nikt nie widzi.
Jak się zabroni czegoś to od razu, że cenzura.
Z tego, co pamiętam to forum TS było jedną wielką kantyną, a w grupach (tak tak, właśnie o JT mi chodzi) panował większy porządek.
I dlatego jeśli się temat kantyna pojawi to ja go zamknę. To w końcu forum i należy pisać na temat, a odstępy małe zawsze są, ale tak jest w (prawie) każdym temacie. Więc pytam się, po co ma być kantyna?

no właśnie zaczynam się zastanawiać czy nie są ona zbyt straszne. w końcu nikt nie lubi być cenzurowany, albo np. żeby się dopisywać do jego postów. pshemozz masz coś do powiedzenia? wyślij kolejny post w topicu ^_^ w ten sposób przynajmniej będzie można kontrargumentować.

A swoich postów zmieniać nie można?                    
...

Offline TomisH

• +++
Statsowanie
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-03-29 (Sob), 11:29 »
Whoa! Cenię TS-Index za poziom. Właśnie. Za poziom! Także nie wyskakiwać mi tutaj z rzucaniem mięsem! ;) Przecież jakby się założyciele forum umówili to by mogli robić różne \'kuku\' piszącym (vide emudreams forum...), albo się umówić, że tylko oni mogą na nich wrzucać...

Poza tym co z tego, że Pshem się dopisuje? A co, miałby kasować i banować bez słowa? Dopiero zaczęłaby się dyskusja... A tak ostrzega najpierw.

PS. Pshem też człowiek - jakbym ja był Adminem, też bym się dopisywał. Jakąś fradę trzeba mieć, nie? ;) Wolelibyście \'bezpłciowego\' bota?

PS2. Jest te 2 tys. znaków, czy ich nie ma?  :D                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline tymbeer

• +++
Statsowanie
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-03-29 (Sob), 13:16 »
PS2. Jest te 2 tys. znaków, czy ich nie ma?  :D

E nie wiem. Nie chce mi się liczyć. :D
I mam nadzieję, że ktoś w to uwierzył. ;)
Fajnie by było. :twisted:                    
...

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Statsowanie
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-03-29 (Sob), 13:48 »
Gramisan dał się złapać, ale po chwili usunął posta. :D                    

Offline gramisan

• ++
Statsowanie
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-03-29 (Sob), 14:09 »
Gramisan dał się złapać, ale po chwili usunął posta. :D

Ciiiiiii...nic nie widziałeś :lol: . To przez to, że wydawało mi się, że ktoś usunął moje posty. A to była wina mojego kompa, nie pytajcie jak sam nie wiem :? .                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Statsowanie
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-03-31 (Pon), 00:05 »
geez. no nie zrozumieliście mnie. nie chodziło mi o to żeby pozwolić od razu zasypywać forum śmieciem. ale nie przsadzajmy z tą cenzurą, bo wygląda to jak zabawa dzieciaków w piaskownicy. dostali nowe zabawki i się świetnie bawią, a nie każdy lubi takie zabawy. ja mówię tylko tyle, zachowajmy dystans i równowagę, that\'s all. wiadomo przecież że się nie obrażę jak mi ktoś coś dopisze do posta, ale nieuzasadnione i przesadnie często wtrącanie się, bywa irytujące.

Offline tymbeer

• +++
Statsowanie
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-03-31 (Pon), 01:04 »
Czyli mamy się wtrącać nie wtrącając.
No tak, proste.
Dzieci z piaskownicy.
Hehehe, niezłe.

To powiedz, kiedy te normy przekraczamy?
Chcieliście swobody, dostaliście.
No i lecą skargi, że topic bez sensu, ale jak zamkniemy to też źle.

Ty widzisz tylko jedną stronę, a my staramy się utrzymać równowagę.
I za to dostajemy po tyłkach, a ja bardzo tego nie lubię (jak każdy, nie?).

Pamiętam, że na forum TS większość narzekała na brak modków, bo tematy denne.
Tu są moderatorzy to też źle. :?

Wpisywanie do posta innej osoby.
Tak, denerwujące może być, ale takie ma być. Przynajmniej się ten ktoś zastanowi.

I czy my jesteśmy tolerancyjni?
A zadał ktoś sobie to pytanie? Nie, bo najlepiej na kogoś zwalić winę.                    
...

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Statsowanie
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-03-31 (Pon), 08:06 »
Wpisywanie do posta innej osoby.
Tak, denerwujące może być, ale takie ma być. Przynajmniej się ten ktoś zastanowi.

Pozatym jest jeszcze jedna sprawa: bardzo często nasze interwencje dotyczą offtopiców, pisanie kolejnego posta upominającego kogoś za offtopa jest niepotrzebne i bez sensu przedłużałoby tylko rozmowę niezwiązaną z tematem. Zamiast pisać kolejnego posta, dopisujemy się do wypowiedzi winowajcy i od tej pory kolejne posty pisane są już tak jak trzeba.

Jeżeli ktoś się zamotał czytając moja powyższą wypowiedź, to nie szkodzi, jak też się zamotałem, kiedy ją przeczytałem. :D                    

I chuj

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Statsowanie
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-04-01 (Wto), 13:19 »
no nie, narazie nie mówię że przeginacie. niegdzie tego nie napisałem. ale troszkę się obawiam, żeby to się nie wymknęło spod kontroli. zresztą, mnie tam moderatorzy nie byli potrzebni, zawsze pisałem zgodnie z netykietą i w miarę sensownie. ^_-

aha i jeszcze coś, nie zabijajcie każdego OT. czasem rozmowy o dupie maryni budują więź między userami. przecież nie możemy iść na piwo wszyscy razem, więc trzeba to nadrabiać inaczej. żeby nie było, nie mówię że to już się stało, chcę tylko pokazać że jest również druga strona medalu.

Offline tymbeer

• +++
Statsowanie
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-04-01 (Wto), 13:27 »
Hm a czy my zabijamy?
Jedynie raz zwróciłem komuś uwagę, bo dla mnie nie był już to off, ale nieprzyjemne docinki.

I jeszcze raz powtarzam że są privy. Przecież my nie mówimy że jak temat jest zamknięty to nie można go otworzyć. :)                    
...

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Statsowanie
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-04-01 (Wto), 14:14 »
no popatrz tymbeer jak Ty niedokładnie czytasz...  \"żeby nie było, nie mówię że to już się stało, chcę tylko pokazać że jest również druga strona medalu.\" <- widzisz co napisałem? mnie tylko chodzi o zaznaczenie pewnej sprawy, żeby ją mieć na względzie. przecież o nic Cię nie oskarżyłem.

Offline Psedlo`s

• ++
Statsowanie
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-04-01 (Wto), 19:12 »
Ależ pierdoli...... panowie :)

Na początek porusze pierwszą część tematu, Statsowanie, wszyscy burzą sie, że staciaże troszczą sie o cyferke, lub kantyny to siedlisko staciarzy i nabijają sobie posty za zgodą ligi żądządzej. Proponujie (jeśli to możliwe) utajenie liczby postów i rangi (no chyba że typu Imperator, czy Prehistoryczny).
A co do cenzury, to panom niezsubordynowanym poprostuwysłać zawiadomienie na privie, że może sie spodziewać nieoczekiwanych zmian w wypowiedziach.                    
solitaire:18494 39s

Offline tymbeer

• +++
Statsowanie
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-04-01 (Wto), 23:58 »
waste--] Ja nie czuję się oskarżany przez ciebie, ale inne osoby zwracały właśnie uwagę na to co ty pisałeś, ale jak zwykle nie tam gdzie trzeba.
Dlatego tak Ci odpowiadałem, aby wyjaśnić tą sprawę tu w tym topicu i nie powtarzać się w przyszłości, bo nie mam zamiaru każdemu z osobna mówić to samo.
Myślę że źle to zacząłem, ale już się stało...

Psedlo\'s --] Jak bym miał każdemu wysyłać priva to na czytanie już bym czasu nie miał.
No może przesadzam, ale jest to czasochłonne. :)

A zresztą i tak będziesz zdegradowany. :D ;)                    
...

Offline Jarko

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-04-02 (Śro), 14:08 »
Hehe w końcu mi się nie dostaje od stsiarzy :D To po pierwsze.
Po drugie trzeba kontrolować żeby nie robił się bałagan, jeśli nie wiecie o czym mówię to przypomnijcie sobie co się działo na FTS. Po pewnym czasie niewiadomo było już o co chodzi.
Po trzecie. Co do dopisywania się do postów to pshemoz ma rację, taki wpis niejednokrotni potrafi zakończyć rozmowę zupełnie nie na temt. I pewni ja byśmy zaczeli pisać posty upominające każdego oftopa to zaraz by sie znalazł ktoś kto by powiedział że wykożystujemy to do nabijania sobie statsów.
Po czwarte: Nie jesteśmy banda dzieciaków która dorwała się do moderowania forum. Jak by tak było dużo więcej postów zostało by wykasowanych a topiców zamkniętych. I nie usicie się obawiac że któremu kolwiek z nas wymknie się to spod kontrli.

Pozdrawiam.                    

Offline Psedlo`s

• ++
Statsowanie
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-04-02 (Śro), 14:11 »
To ja sie biore do roboty :D

No, ale co ty na ten pomysł z wyłonczeniem licznika postów? Można by przeprowadzić ankiete kto jest za a kto przeciw? No i ewentualnie dla ankietomanów bez zdania opcjie \"Gów... mnie to opchodz\". Bo przecież wiele osub sie wypowiadało, że niepatrzą na licznik, to po co on ma widnieć?                    
solitaire:18494 39s

Offline TomisH

• +++
Statsowanie
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-04-02 (Śro), 14:32 »
A jakby zrobić FRPG (Forum RPG)? Za ileś tam postów każdy mógłby sobie coś kupić...

But when you think it over... :huh: - To by się dopiero zaczęło statsowanie.

Wyłączyć liczniki? Może nie, ale można je zrobić \'niewidzialne\'. Nowa ranga byłaby wtedy elementem zaskoczenia... What You think?                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Olhado256

• +++++
Statsowanie
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-04-02 (Śro), 16:37 »
A ja uważam, że albo to, albo to - skoro już modkowie czuwają, żeby nikt nie statsował, to po co ukrywać liczniki? Ja właśnie teraz zacząłem na nie patrzyć, bo wiem, że na postcount niektórych userów nie skadają się posty typu \"blhajdjkr\".                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Jarko

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-04-02 (Śro), 20:02 »
Ja mam pewną propozycję, mimo że jest tu nas kilku ale nie damy radę przejrzeć każdego posta który pojawia się na forum. Wychodzę zatem z apelem do wszystkich użytkowników aby dawali znać jeśli pojawiają się posty typu \"hmmmm\" czyli posty, których w zasadzie mogło by nie być.
Co do liczników to jest kwestia w której zapewne ciężko będzie dojść do porozumienia, tak i się przynajmniej wydaje. Samo ukrycie nic nie da, zgoda że nowa ranga będzie niespodzianką, ale nadal będzie wiadomo że ta niespodzianka nastąpi po iluś tam postach. Więc efekt będzie w sumie taki sam .                    

Offline SAVER

• ++
Statsowanie
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-04-02 (Śro), 21:23 »
Tak czytam ten topic i się zastanawiam, czy aby to nie jest statsowanie? :-D
Pisanie o o tym,że inni statsują ,no bo przecież nie my :D                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Loki

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-04-02 (Śro), 21:53 »
Wiec zaczne od tego, ze moim zdaniem mozna sie pozbyc licznika postow .. jest nie potrzebny i na bank pomoze przy zwalczaniu statsiarstwa. Ktos powie \"ale i tak sa rangi\" wiec z rangami tez mozna zrobic mala zmiane :). Rangi beda przyznawane przez admina, dla tych, ktorzy sa juz dlugo i ktorzy konkretnie sie wypowiadaja. Mozna sie jeszcze nad tym zastanowic .. albo wprowadzic rangi bez zmian .. jakie kto chce ;)
Ewentualnie, mozna przyjac taka ogolna zasade donoszenia na statsiarzy :) co powiedzial juz Yoda ... no i tyle jak narazie .. :)

Tak czytam ten topic i się zastanawiam, czy aby to nie jest statsowanie? icon_biggrin.gif
Pisanie o o tym,że inni statsują ,no bo przecież nie my icon_mrgreen.gif

nie to nie jest statsowanie ...                    
"Faster we run, and we die young.."

Offline Jarko

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-04-02 (Śro), 22:49 »
Ewentualnie, mozna przyjac taka ogolna zasade donoszenia na statsiarzy  co powiedzial juz Yoda

Donoszenia. HeHe :D
Tak czytam ten topic i się zastanawiam, czy aby to nie jest statsowanie?  
Pisanie o tym,że inni statsują ,no bo przecież nie my

Nie jest to statsowanie ze względu na to, że prowadzimy rzeczową dyskusję na konkretny temat. Wszystkie posty są ściśle związane z danym tematem. Więc na pewno nie jest to statsowanie.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Statsowanie
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-04-03 (Czw), 08:47 »
Jak na razie nie przewiduję żadnych zmian w rangach itp.
grupa A&M liczy 4 modków i mnie i jak n razie to w zupełności wystarcza, co prawda postów jest dużo, ale jak na razie radzimy sobie bez problemu, tym bardziej, że pracy z tym związanej za dużo nie ma.
Donoszenie? No nie wiem, może w skrajnych przypadkach, ale i tak moderatorzy powinni wszystko bez problemu wyłapać.                    

I chuj

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Statsowanie
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-04-04 (Pią), 11:07 »
ok, zatem, wnioskując z wypowiedzi, jestem zadowolony (póki co ;PPP). jeśli idzie o mnie, to liczniki ani mnie ziębią ani grzeją. przynajmniej tutaj nie są rażące. w końcu wiemy (mniej więcej) kto i co pisze. ^_^

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Statsowanie
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-04-04 (Pią), 11:14 »
Aha, najwyższy stopień pojawia się, kiedy ktoś ma bodajże 2500 postów. :)
Jeśli ktoś będzie miał już tyle a nie będę wiedział, jaką rangę mu wymyślić, to po prostu skasuję mu licznik i zacznie sobie od nowa pracować na najwyższy stopień :D :D :D ;)                    

I chuj

Offline Syber

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-05-05 (Pon), 12:37 »
Ja mowie odrazu ze nie stetsuje :hihi: wiec nie czepiac sie mnie !! a na ten temat mam takie samo zdanie co z lamerstwem :P                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline xxx

• ++
Statsowanie
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-05-06 (Wto), 20:18 »
Mam pytanie Czy jak w czerwcu zrobię z pewnej okazji, (jaka ta okazja to się przekonasz w czerwcu) karczmę czy będzie zamknięta?                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Statsowanie
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-05-07 (Śro), 09:02 »
Zanim to zrobisz zgłoś się do mnie z pomysłem itp., rozpatrzy się sprawę :)                    

I chuj

Offline xxx

• ++
Statsowanie
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-05-07 (Śro), 13:05 »
Zanim to zrobisz zgłoś się do mnie z pomysłem itp., rozpatrzy się sprawę :)

Ok.  Ale do czerwca jeszcze dużo czasu.                    

Offline McBoss

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-05-07 (Śro), 19:17 »
Ok. Ale do czerwca jeszcze dużo czasu.

liczac od dzisiaj to 25 dni jeszcze :lol:                    
. . . [ | ] . . .

Offline xxx

• ++
Statsowanie
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-05-07 (Śro), 19:36 »
Ok. Ale do czerwca jeszcze dużo czasu.

liczac od dzisiaj to 25 dni jeszcze :lol:

To jest fakt. Ale i tak trzeba trochę poczekać.                    

Offline Loco

• +
Statsowanie
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-06-08 (Nie), 17:11 »
\"Statsowanie\"? A kogo to właściwie obchodzi? Chyba tylko jakichś WieśMaków, którym wydaje się, że im większa liczba po lewej, tym są lepsi. To forum (tak jak każde inne) nie ustrzeże się przed zalewem emotikonów i postów z treścią w postaci jednego słowa. Kiedy użytkowników będzie kilka razy tyle, ile jest teraz (a na pewno będzie), próby kontrolowania porządku będą bez sensu. Zresztą nieporządek ma też swoje dobre strony. Często można nieźle się uśmiać z wymiany zdań typu:

- LOL
- STFU
- Twój stary
- Cię robił

itp., a moderatorzy nie powinni, moim zdaniem, ingerować w każdej sytuacji tego typu.                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Statsowanie
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-06-08 (Nie), 17:17 »
dla statsiarza kasacja licznika jest dużą karą - wiem, bo na TSie mnie to spotkało i ostudziło                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Olhado256

• +++++
Statsowanie
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-06-08 (Nie), 18:33 »
Jeśli na tym forum wystąpią wymiany zdań takie, jak ta przytoczona, będzie to oznaczało tylko jedno: więcej użytkowników = więcej modków. I po kłopocie. Kontrola musi być, bo nam tu wieś nalezie.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Statsowanie
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-06-08 (Nie), 18:36 »
Takich rozmów tu nie będzie.

Nie jestem zbyt surowy ale jak trzeba to obetnę co się należy.
Obcięcie licznika to jedna z kar, mam nadzieję, że nie będę jej musiał stosować. (prawda, Pumbus?) ;)                    

I chuj

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Statsowanie
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-06-08 (Nie), 19:13 »
prawda prawda :)                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline xxx

• ++
Statsowanie
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-06-10 (Wto), 19:04 »
Pumbus-] na starym Tsie skasowali ci licznik jak jeszcze się interesowali forum??                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Statsowanie
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-06-10 (Wto), 21:57 »
roossowi się nie spodobało, że zdanie rozkładałem na 10 postów :P
ale potem jak przestało im zależeć, to w kłutniach ładnie z phemozzem staty leciały - to był najszybciej rozwijająy się topic
pamiętasz pshemozz?
kiedy ja pisałem jednego posta ktoś napisał dwa kolejne i tak w kółko :D                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Statsowanie
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-06-10 (Wto), 21:57 »
Pamiętam, ale broń Panie Boże czegoś takiego tutaj :)                    

I chuj

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Statsowanie
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-06-10 (Wto), 22:06 »
Właśnie. Pshemozz jest przykładem na to, że władza niekoniecznie psuje - czasem uszlachetnia. Na FTS czołowy stats i wróg Entombeda - a tu law enforcer! Brawo!                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Statsowanie
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-06-10 (Wto), 22:10 »
Na FTS czołowy stats? No no, Durbik, bez przesady. A Entombed był bardzi irytujący i nawet dzisiaj bym się z nim pożarł jak wtedy.                    

I chuj

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Statsowanie
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-06-10 (Wto), 22:11 »
taaa
law cośtam
jak sie tu zarejestrowałem i pierwszy raz wszedłem w statystyki to mało nie padłę ze śmiechy kto była na pierwszym miejcu w największych statsiarzacgh :D
oczywiście, rozumiem, administrator chciał się przekonać czy forum będzie dobrze funkcjonować i się nie zapcha jak ja tu przyjde :hihi:
a tak w ogóle to co ten enmebcośtam takiego robił?                    

Offline gramisan

• ++
Statsowanie
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-06-10 (Wto), 22:24 »
tak w ogóle to co ten enmebcośtam takiego robił?

Walczył :hihi: . A co miał robić :wink: ?                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin