Autor Wątek: Pomysly na reanimacje BCK :-)  (Przeczytany 6777 razy)

Offline TEssALI

• +
Pomysly na reanimacje BCK :-)
« dnia: 2003-07-15 (Wto), 20:24 »
tego temata mialem zalozyc dokladnie o 14:00 ale jakis cholerny blad wyskoczyl :/ wiec pisze dobiero teraz:

Witajcie bracia! :)
Juz dawno zapomnialem o klimacie jaki kiedys byl na BCK na forum TS zrobmy cos zeby znowu zachodzila cyrkulacja uzyszkodnikow. Piszmy cos bawmy sie forum i kozystajmy z tego ze jestesmy w ekipie ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Ten topic stworzylem z mysla zeby ktos kto tu wejdzie pomyslal: \"a co ja jestem w stanie zrobic dla polepszenia sytuacji w BCK?\"
Tutaj dawajcie pomysly jak co i dlaczego a wszyscy razem cos wymyslimi w kupie sila jak to ktos mial w podpisie :)

Przepraszam ale teraz jade do dziewczyny bede wieczorem i zobaczymy co sie ciekawego rozwinelo papa bo autobus mam o 14:03 narazka jak cos to mail lub msg lub msg na gg :) (ach ta dzisiejsza technika)                    
Never say die, stand up and try.
rzeczywistość dostarcza wiecej wrażeń niż fikcja
me@da

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-07-15 (Wto), 20:39 »
Nie wiem ale z tego co widze to rewolucja spowolnila tempo BCK. Ja ze swojej strony moge sie starac ale chwilowo nie mam czasu na dokonczenie sesji ktore prowadze, sory wielkie. Moze kolo piatku je podokanczam bo mam zalatanie ze studiami.
Ponadto chetnych zapraszam do Lublina na jakies spotkanie. Wlasnie tessali moze sie gdzies wybierzemy na browara?                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-07-16 (Śro), 00:25 »

\\\"a co ja jestem w stanie zrobic dla polepszenia sytuacji w BCK?\\\"  

Przepraszam ale teraz jade do dziewczyny bede wieczorem  

Hehe, wiem jestem denerwujący. :D
Całe forum ma problemu z aktywnością, wiec nie dziwne że BCK też...
Niby wakacje, ale mało czasu jest (na kompa).
Miałem zrobić sesje, mnicha; ale mi się kurna nie chce, a i czasu za wiele nie mam.
Do tego znowu zainstalowalem BG2... :D

Hmm, ale to chyba offtop.
Pomysłu na reanimacje nie mam...
SeeM\'a, Flecika, Tessaliego nie ma. No Tess mało jesteś ostatnio.
Samemu też jakoś tematu nie moge skombinować...
Za mało nas jest chyba.                    
...

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-07-16 (Śro), 13:06 »
no ja juz jestem i powoli zaczynam myslec... niestety przez sierpien i wrzesien bede raczej dorywczo wiec ...:/                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-07-16 (Śro), 22:23 »
ja moge myslec i myslec, a i tak nic nie wyjdzie, bo spojrzmy prawdzie w oczy: JESTESMY NUDNI!   :twisted:  tu nic sie nie dzieje, o niczym sie nie dyskutuje. coraz rzadziej tu zagladam, bo nie ma tu nic do czytania.  :(                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-07-17 (Czw), 09:32 »
Zanatar wiec zamiast pierdolic ze nic sie nie dzieje zacznij sam cos robic. Kurwa niektorzy ludzie sie staraja a przyjdzie taki jeden i zacznie narzekac. Jest tyle tematow, a twoje odpowiedzi do nich? Nie no... Jak mnie tacy ludzie denerwuja....

Ja sam z swojej strony robie to co zawsze, staram sie duzo pisac. Swoja sesje narazie chyba zamkne z powodu absencji jednego gracza (Vermiego) . I ogulnie rzecz biorac uprasza sie o niestatsowanie ale pisanie z sensem, zebym nietracil czasu na kasowanie postow :P

P.S. Sorki za slownik ale jusz niemoge przy nim....                    
I chuj.

Offline TEssALI

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-07-17 (Czw), 09:56 »
Jakby nie patrzec wypowiedz zantara mnie dosc urazila i mysle ze kazdego. Proste ze nie da sie byc caly czas na forum ale jezeli masz pusac takie bzdety lepiej nic nie pisz bo to jest wypowiedz nie na temat i powinenem ja wywalic. Ale nie zrobie tego zeby ludzie wiedzieli jakie masz podejscie. A pozatym zamiast tego syfiastego posta mogles cos fajnego napisac w jakims temacie                    
me@da

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-07-17 (Czw), 13:15 »
Bez przesady, zantar ma troche racji, niestety...
BCK istnieje juz sporo czasu, wiec wiadomo ze trudno wymyslic nowy temat...                    
...

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-07-17 (Czw), 13:17 »
Ale do starego dopisac sie latwo. A jest tu takich masa. No ale coz, Tym ty skoro nie widzisz ze juz dzisiaj 40 postow napisano w BCK to trudno, zle z twoim wzrokiem :D:D                    
I chuj.

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-07-17 (Czw), 13:19 »
Mowilem o nowych tematach... :P                    
...

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-07-17 (Czw), 13:27 »
A ja mowie o starych, jak widzisz BCK moze ciagnac na starych tematach tez.

P.S. Gdzie ten twoj rzekomy brak czasu? Zamiast pisac i klocic sie tutaj dopisz sie do czegos sensownego :P                    
I chuj.

Offline TEssALI

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-07-17 (Czw), 13:33 »
Czacik wam sie troszke rozwina :) i ja wpadam tylko zeby go troszke ukrucic. I zeby nie bylo ze to offtop dodam jeszcze ze najlepsza rzecza wziac sprawy w swoje rece i pisac pisac i jeszcze raz pisac... w koncu od tego mamy forum :) przeciez  nie pojde do chamow na trzepaku i nie bede z nimi gadal o przykladowo rzutach kosmi ośmiościennymi :)                    
me@da

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-07-17 (Czw), 13:36 »
Moj czas sie pewnie zaraz skonczy... :/
Mam czas, ale tylko na czytanie i dopsianie sie tam gdzie trzeba.
I jesli mam pisac byle co, to chyba nie chce sztucznego tloku w bck...                    
...

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-07-17 (Czw), 22:33 »
ech, wyzyjcie sie na mnie biednym, poprzeklinajcie sobie (a gdzie tu kultura pisania?? to do Ciebie Daebellus :twisted: ). jesli nie widzicie ze jestesmy nudni, to trudno, jesli chcecie o nas myslec jako o niezwykle aktywnej grupie o szerokich zainteresowaniach, Wasza sprawa. ja tylko mysle ze jest malo interesujacych topicow, w ktorych moglaby sie rozwinac dyskusja, tego nam trzeba.

Zamiast pisac i klocic sie tutaj dopisz sie do czegos sensownego
no tak, a moze autor wypowiedzi zastosuje sie do swych wlasnych wskazowek?? :D
aha, jesli ktos sadzi ze moj post byl narzekaniem, to sie myli, napisalem go po to by COS ZROBIC. a ogolnie (tak! to sie pisze przez o z kreska!) to przepraszam wszystkich ktorzy cos tu robia a ja ich obrazilem. chyba trafilem w czyjs czuly punkt, teraz bede pisal tylko politycznie poprawnie :)
to chyba moj ostatni post tutaj, bo znowu zostane potraktowany grubiansko a moje wypowiedzi nazwane syfiastymi. swoja droga to nie znalazalem w ym topicu pomyslu na \"reanimacje bck\" :D                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-07-17 (Czw), 22:46 »
Bo pomyslu nie ma.
I sie dziwie ze sie tak biednego :D zantara czepiliscie...
Kapucyn to krytykowal, ale nie zan.

I tak jak napisal - nie ma tematu do dyskusji. Bez karczm nic by sie chyba nie dzialo.
Sesje celowo pomijam.

I troche krytki sie przyda.

Sam sie tu udzielam, a nikt mnie jeszcz nie opierniczyl ze od miesiaca sie prawie nie udzielam. To do grupy moderskiej pieje. Po slawetnych czystkach, odrazu ludzie pisali i chyba wiadomo czemu. :D                    
...

Offline TEssALI

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-07-18 (Pią), 09:49 »
hehe ciekawy pomysl ale po zastosowaniu go na top-secret.pl zostalem nazwany faszysta i hitlerowska swinia, ktora tylko czystki wprowadza :) i chcialbym nie miec wiecej takich opinii  8)                    
me@da

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-07-18 (Pią), 09:52 »
Nie ma tematow do dyskusji??? Ekchem... A np. \"wasza ulubiona rasa\"? Tam wogule nie bylo dyskusji.... A naprawde wogule nic nie pisze... Szkoda ze 80% moich postow to BCK. No coz, skoro ludzie niedoceniaja mojego wkladu to ja moze odejde? Bo mam juz dosc sluchania pieprzenia... Czasami siedze 5 godzin na forum i tylko czekam az ktos chocby jednego posta w BCK napisze.... A pozniej jeszcze mi wmawiaja ze nic nie pisze...

Tymbeer nieudziela sie 70% czlonkow BCK, niestety teraz ich niewyrzucimy. Bedziemy musieli poczekac na koniec wakacji... A jemu opiernicz dostal sie za to ze narzeka ze nic sie nie dzieje... Wczoraj w BCK przybylo prawie 100 postow w tym z 3 zanatara... Jeden widzimy powyzej... Hmmm ja bym juz wolal kapucyna ktory za nic krytykowal.

A czystki dopiero po wakacjach...                    
I chuj.

Offline TEssALI

• +
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-07-18 (Pią), 10:06 »
Diabel daj sobie spokoj. Jestes jednym z najodpowiedzialniejszych BCKowców wiec olej takie glupie i bez podstawne gadanie. Pozatym jezeli masz zamiar odejsc to razem ze mna. Chociaz za ts index nie bylem moze za tworczy i sie troszke obijalem to naprawde zalezy mi na jakiejs przyszlosci bck  :| tylko jest taka sprawa wogole to forum ma malo czlonkow no wiec szkoda zeby cos konkretnego sie dzialo bez mlodej krwi  :cry:  Zantar  - :x  DIabellus -  :biggt: uspokoj sie bedzie dobrze                    
me@da

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-07-18 (Pią), 12:16 »
Powiedzialabym zebyscie przestali sie klucic... ale wtedy byloby mniej postow woec nie przeszkadzajcie sobie ;p
...Moze wlasnie to jest pomysl na reanimacje? ;) :lol:                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-07-18 (Pią), 12:16 »
Widac ze baty podzialaly bo sie wszyscy do roboty wzieli.
zan - mam nadzieje ze to byla tylko prowokacja, nadzwyczaj skuteczna w kazdym razie :)                    

Offline TEssALI

• +
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-07-18 (Pią), 22:07 »
Powiecie mi jeszcze zaraz ze przez to ze nawrzucal na BCKowców ruszył ludzi? nie no zalamka bez przesady waćpanie Kerian bez przesady...                    
me@da

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-07-18 (Pią), 22:12 »
to nie byla tylko prowokacja, ale jesli ma odejsc diabellus, to zamiast niego odchodze ja. nie chce zeby ktos musial wyrzucac moje \"syfiaste\" posty ani zeby ktos przeklinal z mojego powodu. aha, to nie jest nastepna prowokacja, nie robie tego by ktokolwiek mnie przepraszal.  na nikogo nie \"wrzucalem\" (choc w tej chwili mam ochote), wyrazilem tylko opinie, przykro mi ze kogos obrazilem, nie bylo to moim celem. najwyrazniej, powtarzam sie, trafilem w czuly punkt.
aha, musicie mi tylko powiedziec jak zrezygnowac z uczestnictwa w BCK :) nawet odejsc nie umiem z godnoscia :)                    

Offline TEssALI

• +
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-07-18 (Pią), 23:08 »
Jezeli chcesz wyjsc z BCK prosze Cie zrob to sam ja Cie nie wyrzuce. A pozatym wydaje mi sie ze poprostu nie chce Ci sie tu juz pisac i dlatego poprostu zmykasz a nie dlatego ze ktos z nas Dabellus czy ja Cie urazil. Naprawde chcilabym zebys zostal ale jezeli juz musisz...                    
me@da

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-07-18 (Pią), 23:12 »
musze bo uznalem ze beze mnie BCK bedzie takie samo. przeciwnie, bardzo lubie tu pisac ale ostatnio niewiele pisalem. nie zmykam, po prostu nie chce byc juz w Bractwie i tyle. sorry za klopot ale ja naprawde nie wiem jak sie wyrzucic z bck. nikt mnie nie urazil, nikomu nie mam nic za zle (no moze jednej osobie) i nie chce zebyscie mieli po mnie zle wspomnienia. moze jeszcze kiedys wroce                    

Offline TEssALI

• +
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-07-18 (Pią), 23:24 »
nie moze, tylko czekamy na Ciebie :) pozdrawiam wszystkiego dobrego na nowej drodze bez BCK papa juz cie wywalam. Aha i jak bedziesz chcial wrocic to wal smialo :)                    
me@da

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-07-18 (Pią), 23:36 »
Hmm, to juz druga osoba ktora krytykowala BCK i odchodzi.
Nie podoba mi sie to.
Odejscie Kapucyna rozumiem, ale zantar...
Nie podoba mi sie to i przemysle co z tym zrobic.                    
...

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-07-18 (Pią), 23:59 »
mi tez sie to nie podoba ale co w ogole mozna w takiej sytuacji zrobic... :(                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-07-19 (Sob), 00:14 »
Szkoda, zantar to byl dobry chłop                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-07-19 (Sob), 10:12 »
A ja jako jedyny niebede chyba zalowal. Przejzalem sobie posty zanatara... I oczywiscie znalazlem tam az 4 posty ktore w BCK cos daly (nie licze sesji bo tam kazdy moze sie wykazac). Jak ktos ma byc tylko po to zeby byc niech lepiej znajdzie drzwi albo ktos immy mu je pokaze. Niemialem zamiaru nikogo zmuszac do odejscia z BCK i niebede mial zamiaru. Ale ktos krytykujac powinien przynajmniej sam swiecic przykladem, a zanatar taki niebyl. Wiec przestac mi tu smucic i robic dalej swoje, nie trzeba nam tu smutów :wink: . A BCK rozruszal Tess piszac okolo 20 postow jednego dnia :wink:                    
I chuj.

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-07-25 (Pią), 17:31 »
Z tego, co wiem, to zantar ma kilka pomysłów na reanimację.
I są to dobre pomysły, powiem, że genialne. :P
A więc, do działania! Ja już podejmuje kroki do powrotu \"syna marnotrawnego\" i apeluję o trochę więcej tolerancji!                    
...

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-07-25 (Pią), 19:56 »
Tymbeer, masz stare informacje :D . Wiesz, jak zwykle mnie ponioslo. To jedna z moich wielu wad, naszczescie z Zanem wyjasnilismy sobie conieco i wszystko jest na dobrej drodze. Pokazmy mu ze zalezy mu na nim, na tym zeby byl w BCK z nami. Wiec panowie i panie, do roboty :wink:                    
I chuj.

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-07-25 (Pią), 19:58 »
Nooo!

(chyba to wystarczy, wiadomo jakie jest moje zdanie na ten temat :P :D )                    
...

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-12-24 (Śro), 22:34 »
Bractwo juz troche istnieje, a zastoj ktory u nas panuje nie jest mily... Dlatego tez trzeba wskrzesic ten temat. Panowie i Panie, co robic??                    
I chuj.

Offline Zahariusz

• +
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-12-26 (Pią), 11:23 »
Hmm... swieza krew nie wiele da a napewno na krotko pomoze. Trzeba wymyslec jakis dobry temacik i tyle. Dobry pomysl byl Krasnal vs Elf :) nawet ja sie wypowiedzialem. Mi ostatnio brakuje pomyslu na temat bo dac by byl to bezsensowne, juz mi moje alkohole raz w zyciu starcza. Temat byl bo musial byc i tyle, a to ze durny to juz swoja droga... :)
A zeby bractwo naprawde bylo bractwem to proponuje sie spotkac i sie napic, ze tak powiem ladnie zjednoczyc :))) np w jakas sobote w pieknym stolczenym miescie Krakow :) lubie to miasta i tyle :) i tak przy browarku sie poznac. Kazdy znajdzie czas by rano wyruszyc pociagiem i wrocic wieczorem pociagiem... zaden problem przynajmiej dla mnie. Bo osobiscie to nie slyszalem o organizacje tu bractwie ktore bylo mocne bez wspolego biesiadowania. Co wy na to ? proponuje jako termin koniec lutego co by studenci juz byli po sesji.                    
\"Trudniej obalić pól litra niż obalić rząd.\"
-Marian Krzaklewski

czlonek: BCK i DKM

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-12-26 (Pią), 14:00 »
do tego jest podforum integracyjne... i jeśli je czytałeś, to pewnie zauważyłeś, że takie zjazdy z reguły nie dają się zorganizować... a jeśli nawet, to mało ludzi na nich jest.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Zahariusz

• +
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-12-26 (Pią), 14:41 »
a no rzeczywiscie jest takie forum... wybacz ze tu to wrzucilem myslalem ze nie bedzie przeszkadzac. No to pomysl zjazdu odpada, szkoda ;/                    
-Marian Krzaklewski

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-12-26 (Pią), 18:59 »
nie przeszkadza (to nie była żadna reprymenda), chciałem tylko zaznaczyć, że szanse powodzenia są nikłe. niestety forumowa brać ma ciężkie dupy i mało czasu na grupowe spotkania. powtórzę jeszcze raz... niestety.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-12-27 (Sob), 10:18 »
Hmm, nestety mozliwosc ze zjad wypali jest mala :wink: . Ale mozna sprubowac... Choc najlepiej sie wstrzymac do wakacji... Wtedy kazdy znajdzie czas :wink:                    
I chuj.

Offline Zahariusz

• +
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-12-27 (Sob), 10:25 »
no powiedzmy... ja mam strasznie napiete wakacje... examinki na wstepie potem w gory z pania planuje, potem po polsce z kumplami... ale to wszystko plany :) no ale zostaje wrzesien woooolny :)))) bosh jak sie ciesze :) i wtedy bardzo chetnie, ale taki zjazd by sie przydal. No ale nic, pomarzyc sobie mozna :)                    
-Marian Krzaklewski

Offline Eyria

• +
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-12-28 (Nie), 18:48 »
Wrzesień wolny... też tak bym chciała powiedzieć  :wink:
Ale co do wakacji... to sadzę, że to nei jest gupi pomysł... a wręcz przeciwnie, że właśnie w wakacyje jest największe prawdopodobieństwo aby to wsio wypaliło (chociaż i tak szanse nei sa powalajace... jak to Waste powiedział: \"Niestety\")                    
\"Nee iikoto mo waruikoto mo subete tashite\" -> \"Good thing and bed things both happen\" Gravitation

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-12-29 (Pon), 12:39 »
w wakacje każde będzie w rozjazdach. jedni w lipcu, inni w sierpniu, jeszcze inni we wrześniu. ustawienie wszystkich na jeden termin w wakacje jest niemożliwy, chyba że ktoś wszystko zaplanuje z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem (czyli już teraz ;P) i ludzie to zaakceptują.