Ankieta

Czy warto coś takie zrobić ?

tak
24 (85.7%)
nie
4 (14.3%)
nie wiem
0 (0%)

Głosów w sumie: 0

Głosowanie skończone: 2007-12-08 (Sob), 01:00

Autor Wątek: Powstawanie radyjka TS  (Przeczytany 18691 razy)

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« dnia: 2003-10-04 (Sob), 17:07 »
Wpadłem na pomysl, aby zrobic radio ts. Co myslicie o tym. To jest tylko propozycja, a wy skomentujcie to jak uwazacie                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline xxx

• ++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-04 (Sob), 17:39 »
Jeżeli będzie ci się chciało to, czemu nie.                    

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-04 (Sob), 17:52 »
Jeżeli będzie ci się chciało to, czemu nie.

Tu nie chodzi tylko o mnie, bo wiadomo nie mam tyle czasu, ale zeby bylo prznajmniej 10 Dj\'i którzy by prowadzili te adycje.                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Emill

• +++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-04 (Sob), 18:31 »
popieram inicjatywe :) ale chyba Radio PPK a nie Top Secret... ? :D
hiehie, zaraz mnie tu pewnie przeklna :P                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-10-04 (Sob), 18:39 »
popieram inicjatywe :) ale chyba Radio PPK a nie Top Secret... ? :D  
hiehie, zaraz mnie tu pewnie przeklna :P

Heh.... :D Nazwe sie ustali potem :P:P Teraz ważne są opinie wiekszosci !!                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-10-04 (Sob), 18:54 »
Pewnie że warto. Ale na jakiej zasadzie w sumie? Na internetowym radio się nie znam, może mnie ktoś oświeci?                    

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-10-04 (Sob), 18:59 »
Pewnie że warto. Ale na jakiej zasadzie w sumie? Na internetowym radio się nie znam, może mnie ktoś oświeci?

Winamp + shoutcast + lacze 128 (otwarte porty, badz stale IP) i radyjko gra
Zbaczcie na http://www.sunrise.xu.pl/, jest to przykladowe radjo z wykorzystaniem
serwera shoutcast!

Cos na temat shoutcasta =] http://213.186.79.65/~offca/                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-10-04 (Sob), 19:13 »
Ja popieram! Więcej! Chcę zostać DJ`em! Tylko teraz problem - u kogo serwer postawić?

Testowałem swego pieca - niestety na moim nie można postawić serwera. Najlepiej jeśli ktoś ma kompa w uczelni lub gdzieś - wtedy byłoby wygodnie. albo... Och Pshemozz!!! :D                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Olhado256

• +++++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-10-04 (Sob), 19:20 »
Ja mam pytanie: po co komu jeszcze jedno amatorskie radio? Co w nim będzie? Muzyka? Nie ma takiego utworu (nawet jednego), który by się wszystkim forumowiczom podobał. Czyli muzyka odpada. A jeśli nie muzyka to co? Ktoś będzie siedział i pieprzył głupoty? Od tego jest forum właśnie.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-10-04 (Sob), 19:25 »
Olhado - zapominasz, że audycji może być KILKANAŚCIE - wystarczy się podłączyć do innego portu. Czyli jeden nadaje Techno, inny Metal jeszcze ktoś Hip-Hop, ktoś może nawet Disco Polo nadawać jak mu się spodoba - ja ze swojej strony chciałbym nadawać muzykę scenową, czyli trackers`r`us :) .                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-10-04 (Sob), 19:27 »
A czy przypadkiem na kilkanascie audycji nie potrzeba kilkanascie razy szybszego lacza?                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-10-04 (Sob), 19:30 »
Depends od nas oczywiście. Jeśli ja wysyłam wolno, a serwer szybki, to \"przerywki\" będą, a jeśli ja szybki, a serwer wolny, to już tylko konfiguracja zostaje, czyli MAXUSERS, jakość Empetrzy itp.                    

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-10-04 (Sob), 20:03 »
A czy przypadkiem na kilkanascie audycji nie potrzeba kilkanascie razy szybszego lacza?

nadawanie w radiu jakoscia 22Kbps wymaga 2KB/s 32Kbps ok. 3-4  wiec Keiran nie martw sie :P A po za tym masz przeciez neo i 512Kb/s :D

Serwer powinien miec ok. 128Kb/s, wszystkie radia tak mają, jesli ktos jest chetny prosze mówic, ktos ma pytania prosze pytac, ktos ma sugestie, prosze bardzo :D                    

Offline Funeral

• DKMiści
  • +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-10-05 (Nie), 14:52 »
po co?? kto by się tym zajmował??? Olh ma rcje!!! ja mam modem!                    
Następnym razem to może być twój braciszek! Diabelski Krąg Księga II: Świeża Krew, str III obr 15

Offline Emill

• +++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-10-05 (Nie), 15:04 »
Funeral --] to nie bedziesz sluchal, proste :D                    

Offline Funeral

• DKMiści
  • +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-10-05 (Nie), 15:12 »
ok, nie będe słuchał (chociaż kto wie!)
nie zmienia to faktu że mógłby ktoś udzielić mi odpowiedzi na zadne pytania!                    
Następnym razem to może być twój braciszek! Diabelski Krąg Księga II: Świeża Krew, str III obr 15

Offline Emill

• +++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-10-05 (Nie), 15:15 »
kto by sie tym zajmowal - na forum jest tylu userow, ze z pewnoscia znajdzie sie klika chetnych osob, co zreszta juz widac w ankiecie w tym watku
a po co? a dlaczego by nie? :D jest strona, jest forum, jest # irc (nawet dwa), wiec co stoi na przeszkodzie zeby stworzyc radio? :)                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-10-05 (Nie), 15:20 »
Ja jak już wspomniałem jestęm chętny do tego. Posiadam muzę, szybkie łącze a nawet mikrofon :!: Tylko brakuje nam kogoś, kto mógłby serwer postawić, lub kogoś, kto ma \"szybką uczelnię\" :)

Po co? Dla nas, dla treningu, dla zabawy.

Kto się będzie tym zajmował? Zobaczy się. Conajmniej 2ch chętnych już jest.                    

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-10-05 (Nie), 16:10 »
No tak, emill ma racje :D:D
Pytanieteraz, kto ma lacze 512KBb/s download i 512Kb/s upload, albo cos podobnego, mozekos zna taką osobę, walic wszystko wkoncu trza serwer postawic:P
Do nadawania jest potrzebne min lacze 128Kbs i o powino w zupelsci wystarczyc, mysleze wykorzystanie ego lacza w czasie audcji nie przekroczy 30% !                    

Offline Bienio

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-10-05 (Nie), 19:25 »
Radio TS?! Jestem ZA!                    

Offline martin

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-10-06 (Pon), 20:32 »
Genialny pomysł  :-D  gdyby nie modem to sam bym się zgłosił do pomocy  :cry:                    
Wypowiedziałem się - teraz temat zdechnie.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-10-07 (Wto), 08:17 »
A widzicie? Nagle urośliśmy do 8śmiu chętnych do samego SŁUCHANIA :!:                    

Offline tymbeer

• +++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-10-07 (Wto), 12:13 »
Moze byc i nawet 100, a jak nie znajdzie sie nadawca... to wiecie co... :D :D :D                    
...

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-10-07 (Wto), 14:08 »
Moze byc i nawet 100, a jak nie znajdzie sie nadawca... to wiecie co... :D :D :D

No własnie...... Każdy szuka tego nadawcy serwera :P                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-10-07 (Wto), 16:41 »
już to widzę, jak osoba odpowiedzialna za projekt siada i zabiera się do tego, a potem cały czas trzyma nad tym pieczę...                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Olhado256

• +++++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-10-07 (Wto), 17:45 »
już to widzę, jak osoba odpowiedzialna za projekt siada i zabiera się do tego, a potem cały czas trzyma nad tym pieczę...

...nieodpłatnie :P                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-10-07 (Wto), 17:47 »
:) Waste - ważne jest, żeby serwer był - reszta idzie jak z płatka. Serwer może stać gdziekolwiek - najlepiej na uczelni z szybkim łączem ;) . Potem wybieramy \"DJ`ów\", podłączają się i grają w wolnej chwili. Besides - cały plan zakłada, że jeśli kogoś na danym porcie nie będzie, to przesiadka na inny i szafa gra ;)                    

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-10-07 (Wto), 20:05 »
No dobrze. Kto jest chęny na DJ\'a ??                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-10-08 (Śro), 14:30 »
moja osoba ma glos tak charyzmatyczny i charyzme tak ogromna ze jestem osoba idealna na to stanowisko. TYm bardziej przy moim wyczuciu mlodziezowego gustu                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-10-12 (Nie), 17:20 »
No dobrze. Kto jest chęny na DJ\'a ??

JA! JA! JA! JA!

Jak to już z piąty raz powtarzam ;)

Uwaga! Oficjalnie Radio Ppk uważam za OTWARTE! Kilka osób już doświadczyło testowania radia+mikrofonu (m.inn. Szmugiel, Tymbeer, Kpsk i Ble, a także mój brat ;) ). Stay tuned - jeszcze tylko zostało nam zrobienie stałego IP!                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-10-12 (Nie), 19:13 »
Jak co ja mogl bym sie na to pisac, a czemu by nie? :P Dzisiaj poslucalem az cos sie nie zwalilo :) . Moze byc :) (zatrudnijcie sobie Flecik :) )                    
I chuj.

Offline tymbeer

• +++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-10-12 (Nie), 19:24 »
Tylko cos mocno zarywa. :(
Przy 64 wszystkie inne radia mi smigaja, a tu slabo. :roll:  :colt:                    
...

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-10-12 (Nie), 19:42 »
W sumie przyjemne toto ze dziala, mozna ludzi pozdrawiac. Ale z tego co slyszalem to muzyka lipna. Wole afera.pl :D                    

Offline tymbeer

• +++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-10-12 (Nie), 19:44 »
W tym problem ze ja wcale muzy nie slysze... :(                    
...

Offline ble

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-10-12 (Nie), 19:51 »
Ja coś tam słyszę, ale to jest tak koło 10-20 sek,  a potem znów dluga przerwa jest. Jest dłuższa niż muzyka. Jak na razie to potrzeba wam szybszego serwera chyba :)                    

Offline TomisH

• +++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-10-12 (Nie), 19:59 »
I niech na litość bodką Xtense przestanie puszczać \"ajec drajec połamaniec\" :buhaha:                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-10-13 (Pon), 17:53 »
:D :D :D Ok TomisH - to było tylko speszialnie 4u.

Keiran-] ta audycja wczoraj i tak była testowa. Właśnie szykuję playlistę wg. stylów, czyli Metal+others, HH+others, Techno+others i Others+others, a także All+others ;) .

Niestety co do serwera to prawda - stoi on na domowym kompie Szmugla (Neostrada), co niestety nie daje nam wielkich możliwości, więc wysyłamy nasze proźby w różnych kierunkach (doświadczyli już tego: Waste, Gramisan, 0Sah, Ble itd...) ;) Więc petycja - Prosimy o szybki serwer! Najlepiej postawić go na uczelni ze stałym IP.                    

Offline gramisan

• ++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-10-13 (Pon), 20:24 »
Radio super, nawet niezła muza no i oczywiście dobry DJ :D . Tylko ten pechowy server, on jest waszym największym \"-\".                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-10-14 (Wto), 09:09 »
a może ktoś ma znajomego na uczelni jakiejś? tam są dobre łącza. ;]                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-10-14 (Wto), 09:47 »
Hmmm, dlaczego ja dopiero teraz zauważyłem ten temat?                    

I chuj

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-10-14 (Wto), 12:11 »
Hmmm, dlaczego ja dopiero teraz zauważyłem ten temat?

Tego ja nie wiem.

Jak już Xtense napisal serwer stoi na moim domowym kompie. Daje 50% dla radja a 50% dla emulka wiec to są przyczyny, oczywiscie w dzien staram sie spuszczac z rymtu tego wspanialego programu :D.

No dobrze jeszcze zapytam xtense kiedy ma czas na przesluchiwania chetnych DJ. Mam pytanie kto oficjalnie juz chcialby zostac DJ . Podamy date przesuchan itd. (adres serwera, haslo, port)

Teraz apelacja do prawdziwych programistów i informatyków :D. Potrzebne jest stworzenie strony dla radja, czy ktos ma jakies pomysly odnosnie tego, ktos podejmie sie wpsolpracy ??                    

Offline [omega]

• ++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-10-14 (Wto), 12:44 »
Treaz juz moge cos napisac o radyjku - miodzio :D
Szmugiel puszcza to co tygryski lubia najbardziej a Ikstens niszczy mozg tez przednio!
Oby tak dalej chlopy
 :twisted:                    

C1

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-10-14 (Wto), 14:51 »
No dobrze jeszcze zapytam xtense kiedy ma czas na przesluchiwania chetnych DJ. Mam pytanie kto oficjalnie juz chcialby zostac DJ . Podamy date przesuchan itd. (adres serwera, haslo, port)

Z tego co wiem Keiran i Kpsk byli chętni. Kpsk`a można od zaraz przykopać tutaj ( ;) ), ale nie wiem co na to Keiran.

I dzięki Omega za pochwały! ;) Staramy się puszczać demokratycznie. Szmugiel tam jakimś HH zarzuci (to co tygryski lubią najbardziej :P ), a ja demokratycznie Metal i Techno (niszczy mózg też przednio! :P ). Poza tym jak już nadrywam swe gardło: SERWA NAM TRZA!!!

Szmugiel -] Jak Idonkejem nie ściągasz to nikt nie narzeka na lagi... bo ich nie ma :P                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-10-14 (Wto), 14:58 »
Xtense - ty przeczytales dokladnie mojego posta? jesli nie to przeczytaj go na glos, tak ze dwa razy :D                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-10-14 (Wto), 19:26 »
moja osoba ma glos tak charyzmatyczny i charyzme tak ogromna ze jestem osoba idealna na to stanowisko. TYm bardziej przy moim wyczuciu mlodziezowego gustu.

Ten? :D                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-10-14 (Wto), 20:38 »
Ten ten, mam nadzieje ze rozumiesz przeslanie tego posta :)                    

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-10-15 (Śro), 06:24 »
A teraz wiadomosc do Keirana i innych. W sobotę prawdopodobnie beda zrealizowane przesluchania, wszelkich chetnych prosze o zgloszenie sie na moje, badz na xtensa gadugadu.

[shadow=blue:76036ca1b0][/shadow:76036ca1b0]Moj: 5024017

[shadow=brown:76036ca1b0][/shadow:76036ca1b0]Xtanse: 3945162                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-10-15 (Śro), 09:00 »
Kurde. Ciekawe kiedy uda mi się tego posłuchać.                    

I chuj

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-10-15 (Śro), 10:01 »
A mnie ciekawi, co wlasciwie musze miec aby zostac didzejem na piatke :D                    

Offline Emill

• +++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-10-15 (Śro), 10:37 »
musisz puszczac duzo techno & pokrewnych, wtedy zdobedziesz przychylnosc administracji, a to juz polowa sukcesu :D                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-10-15 (Śro), 13:24 »
:D :D :D

Ja tam demokratyczny jestem - puszczam wszystko co sie pod łapę nawinie. Metal, techno, HH nawet troszkę ;) Poza tym ludzie przestają narzekać na lagi dzięki Szmuglowi - Edonkey`a zaczął wyłączać  :biggt:                    

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-10-15 (Śro), 14:20 »
musisz puszczac duzo techno & pokrewnych, wtedy zdobedziesz przychylnosc administracji, a to juz polowa sukcesu :D

Czy ja wiem lubie techno i nawet czasem tego slucham, ale dominującą partia w winampie jest HH PL :P:P A wiec to wzbudzi u mnie zahcwyt i podziw :)                    

Offline Emill

• +++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-10-15 (Śro), 15:10 »
Szmugiel... jakos nie zauwazylem, zebys nalezal do wladz forum... chyba, ze cos przeoczylem :D                    

Offline tymbeer

• +++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-10-15 (Śro), 15:15 »
Haha, Emill nie strasz. :D
[omega] za \"kolorowe kredki\" dostaje odpornosc na moje czerwone wpisy. :buhaha: :r:                    
...

Offline kpsk

• +++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-10-15 (Śro), 15:27 »
No wiec ja już sie zgłosiłem na te rzesłuchania :D hehe...
Oczywiście o ile przejde możecie liczyć na dobrą techniawę :D - to na pewno bedzie dominowało, ale mam też cos  dla malkontentów - myslovitz i inne , ale tylko na życzenie ;)                    

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-10-15 (Śro), 15:42 »
No wiec ja już sie zgłosiłem na te rzesłuchania :D hehe...
Oczywiście o ile przejde możecie liczyć na dobrą techniawę :D - to na pewno bedzie dominowało, ale mam też cos  dla malkontentów - myslovitz i inne , ale tylko na życzenie ;)

Nic o tym nie wiem, no chyba ze zalatwiales z xtense                    

Offline kpsk

• +++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-10-15 (Śro), 15:53 »
/\\
|| To ten buc jeden ciebie nie poinformował ?? No żesz. gadałem z nim i myślałem, ze jesteś na bierząco informowany... ehh. no to teraz już wiesz... :biggt:                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-10-15 (Śro), 20:11 »
Szmugiel waflu mówiłem już parenaście postów temu, że Kpsk jest chętny! Do tego jeszcze chce postawić se... Ale tego nie słyszeliście ;)                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-10-15 (Śro), 20:19 »
Ale ja sie pytam o jakies specjalistyczne oprogramowanie, nie kwestie merytoryczne :)                    

Offline Szmugiel

• +
Powstawanie radyjka TS
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-10-15 (Śro), 20:24 »
Ale ja sie pytam o jakies specjalistyczne oprogramowanie, nie kwestie merytoryczne :)

KEIRAN zglos sie do mnie na gg przd audycja, czyli pare dni wczesniej :)