Autor Wątek: -=Co robisz gdy swędzą Cię miejsca intymne...=-  (Przeczytany 14061 razy)

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
-=Co robisz gdy swędzą Cię miejsca intymne...=-
« dnia: 2003-09-17 (Śro), 23:29 »
...a wokół Ciebie znajduje się mnóstwo ludzi? Zastanawialiście się nad tym problemem? Przecież to częste i nie zależy li tylko od higieny. Ja staram się nosić bokserki, które radykalnie ograniczają takie wypadki. Ale jedynie ograniczają, nie eliminują. W takich sytuacjach staram się zachowywać normalnie i udawać że szukam czegoś w kieszeni/kieszeniach. Niby to chusteczkę, klucze, cokolwiek. Zazwyczaj sie udaje podrapać na tyle mocno, by swędzenie ustało. Gorzej gdy ono nie ustępuje. Jedynym ratunkiem wtedy jest wyjście do toalety, gdzie można spokojnie ulżyć swemu cierpieniu nie narażając się na potępienie.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-09-17 (Śro), 23:31 »
Jeśłi mam plecak, kładę plecak na kroczu i się drapię w spokoju. Jeśli nie - próbuję tego, co kolega powyżej.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-09-17 (Śro), 23:34 »
Do toalety nigdy nie wychodzę kiedy tak swędzi, taki jestem twardy. Ale fakt, przeszkadza to często - najlepiej wtedy poczekać. ALbo gdzieś tam jakoś prawda spod - nad - w poprzek... Ale to rzadko. Dziwne że nigdy nie zrobiłbym tego np. podczas egzaminu, kiedy wszyscy siedzą na pupach i gapią się w swoje kartki... Psychologia panie. A podobno psychologowie to takie buce.                    

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-09-17 (Śro), 23:35 »
Mam na tyle DUZE kieszenie, ze moge sobie do woli \"poszukac czegos w nich\"  :twisted:

Pedro - co trzeba brac, zeby takie tematy wymyslac - ja tez chce, tylko duzo! :twisted:                    

C1

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-09-18 (Czw), 00:07 »
Zazwyczaj też \"szukam czegoś w kieszeni\" zazwyczaj skutkuje. A jeśli nie skutkuje - trza zacisnąć zęby i przeczekać. W końcu minie...                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-09-18 (Czw), 03:22 »
A ja centralnie wyciagam strazaka i drapie sie po nim.  Nie zartuje.  Zalezy gdzie sie jest i z kim sie jest.  Jesli z dziewczyna to zazwyczaj wychodze do toalety.  A jak z kumplami to nikt sie nie krepuje.                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-09-18 (Czw), 09:59 »
Jeśli nawiedza mnie zły swędzący duch, to szybko szukam kluczy po kieszeniach - jeśli to coś poważniejszego, to muszę zajść do kibelka i oczyścić zaganiacza :) . Często zdarza się to (niestety ;) ) na WF - wtedy albo dostajesz piłką, albo chodzisz, jakby cię coś uwierało :)                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Ssendas

• ++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-09-18 (Czw), 10:04 »
a czemu was tam swędzi :?:

:D                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-09-18 (Czw), 10:13 »
Niektórzy się nie myją :D

Zovirax - kiedy swędzi i piecze :D

Hmm, no cóż, bywa to problemem i często nie do pokonania. Kiedy się jeszcze ma głębokie kieszenie to można sobie pogrzebać w majtach i jakoś to będzie. Gorzej kiedy jest się w dżinsach..., wtedy zonk bywa niebywały. Przeważnie szukam momentu kiedy nikt nie widzi (albo mi się wydaje, że nikt nie widzi) i ukradkiem lub na chama w ułamku sekundy drapie gdzie trzeba.                    

I chuj

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-09-18 (Czw), 11:58 »
Hehe, a ja tam preferuję prysznic dwa lub trzy razy dziennie i nic mnie nie swędzi (a jak już, to jestem wystarczająco wytrzymały na ból, żeby o tym nie myśleć) - zatem u mnie nie ma żadnego problemu...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-09-18 (Czw), 12:06 »
Super temat! Widze, odsc dzuo \"nowek\" na forum... Moze wreszcie sie rozkreci!  :biggt:

Zalezy od srodowiska w jakim sie znajduje. Jezeli jestem z kumplami to sie nie krepuje, tylko sie normalnie legalnie drapie, az przestanie swedziec. Alez jezeli jestem w towarzystwie jakis dziewczyn lub mniej znanych facetow to jest juz problem...  :wink: Najczesciej prubuje szukac czegos w kieszeni, albo (co jest malo skuteczne bo swedzenie nie ustaje) prubuje sie lekko podrapac, ale tak by nikt nie widzial. Czasami odwracam uwge ludzi (patrzcie jakie fajne auto! ----] )  :wink:                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:41 »
No ja też czegoś szukam w kieszeni. To chyba najlepsza metoda.                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-09-18 (Czw), 14:45 »
Ja w wyjątkowych sytuacjach sprawdzam czy \"mi się rozporek nie rozpiął\". A że mi się często rozpina [takie spodnie]...  :wink:                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:55 »
Ja w wyjątkowych sytuacjach sprawdzam czy \"mi się rozporek nie rozpiął\". A że mi się często rozpina [takie spodnie]...  :wink:

A musicie wiedziec, ze TomisH nie nosi bielizmy - wielc jak rozmawia z kobietami to niezbyt czesto patrza mu w oczy  :twisted:                    

C1

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:59 »
Ja też teraz patrzę na twojego nicka tylko... uważaj, co piszesz! :D                    

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-09-18 (Czw), 16:05 »
Koki - myslisz ze mi to przeszkadza ? :twisted:
Taki mi sie stary dowcip przypomnial
-Dlaczego kobieta jak rano sie budzi to sie przeciaga?
-Bo sie po jajach nie moze podrapac  :twisted:
Dowcip ma chyba z 10 lat ale olac - pasuje do topicu
P.S. - Chcialbym podziekowac osobie ktora wymyslila bokserki - od tego czasu zycie stalo sie piekne.                    

C1

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-09-18 (Czw), 18:39 »
Ide gdzieś gdzie nie ma dużo ludzi np. do toalety i się drapie. Jeśli nie jest to możliwe... próbuje nie myśleć o tym...                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-09-18 (Czw), 19:43 »
A ciekawe co kobiety robia jak je tam swedzi... I czy wogle je tam swedzi :) Musza dobrze sie maskowac (tak jak my ;) )                    

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-09-18 (Czw), 19:56 »
A co mogę robić?? Drapię się!!! :D . Na różne sposoby wzależności od okoliczności :twisted: .                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-09-19 (Pią), 11:26 »
No nie no... ale nie dyskretne pytania... jak mnie swedzi to sie drapie i tyle :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-09-19 (Pią), 13:02 »
Hehe, ogolnie to nie chodzilem w bokserkach, ale dzieki temu tematowi sprubowalem. I efekt jest taki, ze siedze sobie teraz przed kompem od jakiegos czasu i jeszcze mnie mocno nie swedzialo  :D                    

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-09-19 (Pią), 13:24 »
Mi tam zdarza się to bardzo rzadko a jak już się zdarzy to po prostu się drapie...tajniacko :wink: .                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-09-19 (Pią), 16:56 »
sie drapie jakos :) albo tak jak nikt nie patrzy,albo grzebie w spodniach zadko wychodze do kibelka zeby sobie ulzyc :)                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-09-19 (Pią), 22:53 »
Ciekawe, mnie genitalia nigdy nie swędzą. Zastanawiam się więc, czy może to WY się nie myjecie, czy może z moimi klejnotami coś jest nie tak. Ale to drugie raczej odpada (nie dosłownie, buhaha).                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-09-19 (Pią), 23:18 »
A gdzie tu jest napisane że np. ja się drapię 10 razy dziennie? Wcale nie musi to wynikać z tego tematu. My tu rozpartujemy co się robi jak już zaswędzi - a nie chce mi się wierzyć że ciebie genitalia nie swędzą *wogóle, nigdy* itp.                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-09-20 (Sob), 01:19 »
W sytuacji standardowej podobnie jak większość stosuję manewr kluczowy, niestety nie zawsze można... Wyobraźcie sobie sytuację w której macie zajęte obie ręce i nagle was zaswędzi. Ja tak kiedyś miałem (tramwaj + tłok + niestabilne i raczej ciężkie siatki), zaswędziało dość ostro więc jedynie swojej niesamowitej samokontroli zawdzięczam to że nie stałem się bohaterem historii młody człowiek w tramwaju próbował zgwałcić kasownik, bo siatek nie mogłem odstawić, zbierał bym zakupy z połowy wagonu.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-09-20 (Sob), 09:22 »
Ciekawe, mnie genitalia nigdy nie swędzą. Zastanawiam się więc, czy może to WY się nie myjecie, czy może z moimi klejnotami coś jest nie tak. Ale to drugie raczej odpada (nie dosłownie, buhaha).

Nasz tez nie swedza zawsze. Ale raz an jakis czas sie zdarza. I co wtedy? Wtedy trza miec sposoby ;) Cie pewnie tez swedza, ale zadko i poprostu tego niezauwazasz :)                    

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-09-20 (Sob), 09:44 »
Crask - jakbys mial dziure w kieszeni to moglbys jakas pania poprosic o wyjecie z niej chusteczki \"bo cos Ci wpadlo do oka\" :twisted:
Swoja droga ciekawe jakby zareagowala jakas babeczka jakby powiedziec jej \"przepraszam bardzo ale nie moge puscic tych siat z zakupami a bardzo swedza mnie moje \'narzady\', czy moglaby mnie pani podrapac?\"                    

C1

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-09-20 (Sob), 17:49 »
[ocipka] ]]] Można by spróbować szybkiego podrywu. Problem tylko w tym że nawet jak by była pod ręką odpowiednia kandydatka to w ciągu kilu-kilkunastu minut jazdy trudno było by ją oczarować do tego stopnia żeby zgodziła się na szybki masaż sfer intymnych (bo przecież nie powiemy takiej: kochanie, krocze mnie swędzi...). Po za tym nawet gdyby się udało to mógłby być problem z pozbyciem się jej po opuszczeniu tramwaju, a w takiej drastycznej sytuacji człowiek raczej nie mógł by wybrzydzać :D                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-09-20 (Sob), 18:13 »
Można by spróbować szybkiego podrywu.

Tyle tylko, że widok kobiety drapiącej mężczyznę po kroczu jest jeszcze bardziej obsceniczny, niż widok mężczyzny, który sam się tam drapie.                    
w stanie spoczynku

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-09-20 (Sob), 18:16 »
Można by spróbować szybkiego podrywu.

Tyle tylko, że widok kobiety drapiącej mężczyznę po kroczu jest jeszcze bardziej obsceniczny, niż widok mężczyzny, który sam się tam drapie.

Może dlatego, że to drugie, to wydok żałosno ironiczny (szczególnie, gdy facet ziewa i jest rozczochrany  :-D )                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-09-21 (Nie), 00:36 »
A gdzie tu jest napisane że np. ja się drapię 10 razy dziennie? Wcale nie musi to wynikać z tego tematu. My tu rozpartujemy co się robi jak już zaswędzi - a nie chce mi się wierzyć że ciebie genitalia nie swędzą *wogóle, nigdy* itp.

Mówię całkiem poważnie. A więc nie swędzą mnie \"w ogóle* i *nigdy*.                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-09-21 (Nie), 10:55 »
O, czyżby...?

http://ts-index.power.pl/forum/viewtopic.php?t=1511                    

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-09-21 (Nie), 12:05 »
O, czyżby...?
http://ts-index.power.pl/forum/viewtopic.php?t=1511

Ekhm... czy to było do mnie? Bo jakoś nie widzę w tym temacie moich postów...                    

Offline Iwan

• ++
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-09-21 (Nie), 14:49 »
Jak swedzi to trza sie drapac i nie patrzec na innych. A co do bokserek- nosicie je w lato??? Ja nie nosze, bo w lato nosi sie lekkie spodnie i potrafia zdarzyc sie... hmm....
pewne wypadki :D ./.  :lol:                    
Jesli masz coś zrobić dzisiaj, zrób to pojutrze.

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-09-22 (Pon), 15:10 »
Ja nosze w lato bokserki - w slipach to mialbym \"jaja na twardo\".
Chyba bym zdechl w zwyklych majtach.
Pozatym krotkie spodenki ktore nosze sa na tyle dlugie ze nic mi raczej nie wystaje... - pozatym zaluzmy ze \"wypadek\" sie zdzarzy - co z tego, moze to byc poczatek \"pieknej znajomosci\"  :twisted: (chyba ze trafi sie na plochliwa bialoglowe)                    

C1

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-09-22 (Pon), 16:29 »
Hm, ale pomijając ten aspekt sprawy - podwiać może. I zimno.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-09-23 (Wto), 08:38 »
Ja mam fajny sposob- jak mam dluga bluze, to drapie sie wkladajac reke do kieszenie. Wydaje mi sie ze az tak sie nie rzuca w oczy.                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-09-23 (Wto), 12:39 »
Gozej jak cie w tylku kuje i nie wiesz co masz zrobic !!! hehe...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-09-23 (Wto), 12:52 »
Jak Cie kluje w tylku to sie przerzuc na kobiety, tudziez zrezugnuj poprostu z sexu z facetami.  :twisted:
Pozatym z takimi wypowiedziamy to do \"Gdybys byl zboczencem...\"  :twisted:
To czytaja tez dzieci...wstyd!                    

C1

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-09-23 (Wto), 12:54 »
\\\"]Jak Cie kluje w tylku to sie przerzuc na kobiety, tudziez zrezugnuj poprostu z sexu z facetami.  :twisted:  
Pozatym z takimi wypowiedziamy to do \\\"Gdybys byl zboczencem...\\\"  :twisted:  
To czytaja tez dzieci...wstyd!

Qwa ale ja nie o tym chlopie... Glodnemy chleb na mysli... Dales ciala kolego ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-09-23 (Wto), 12:57 »
Ty najwyrazniej dajesz ciala, bo mnie w dupie nie kluje! :twisted:                    

C1

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-09-23 (Wto), 13:02 »
\\\"]Ty najwyrazniej dajesz ciala, bo mnie w dupie nie kluje! :twisted:

To sie ciesz... i napisz do telewizji !!! moze zaprosza cie to TVN :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-09-23 (Wto), 13:09 »
Bez takich panowie... Bo zaraz temacik poleci.                    
...

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-09-23 (Wto), 21:27 »
Gozej jak cie w tylku kuje i nie wiesz co masz zrobic !!! hehe...

Nie pamietam zeby mi sie zdarzyla taka sytuacja, ale mysle ze dyskretne podniesienie spodni wystarczy, szczegolnie jesli nosisz obcisle (skate maja utrudnione zadanie :lol: ).                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-09-23 (Wto), 22:48 »
Skejci to w sumie przykład osób, które nie zdążyły się podrapać. Pełno w porach. :bigla:

Żartowałem.                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-09-24 (Śro), 10:01 »
Ale to co oni nosza jest praktyczne...Nawet nie wiecie ile puszek farby mozna w takie galowy wlorzyc...Wiem bo czesto maluje :D gozej jest jak ma sie uciekac :) bo wtedy spodnie opadaja :D A co maja powiedziec ci co nosza skorzale lowki ??? Np. Metale?? To dopiero jest jazda...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-09-29 (Pon), 20:30 »
mylisz metali z harleyowcami :lol:  :wink: (wprawdzie to drugie dosyc czesto laczy sie z pierwszym ale vice versa juz raczej zadko) osobiscie nie znam ZADNEGO metala noszacego skurzane portki.

A moze takie spodenki sa na tyle obcisle, ze wzynaja sie miedzy posladki i jak chodzisz to sie drapiesz?
 :lol:  :wink:                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-09-30 (Wto), 00:20 »
dżizus, ale problem
jak mnie swędzi to się drapie
w miejscu publiczbym też się drapie - a co, mandat dostanę?
czasami po goleniu (ale to żadko u mnie bywa) ćwicze silną wolę i się nie drapie                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-09-30 (Wto), 11:53 »
jestem ciekwa co robia kaplani w chabitach jak ich swedzi... to ciekawe bo jeszcze nie widzialem by kaplan w chabicie sie drapal np. po wacku...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-10-12 (Nie), 13:07 »
Chyba tak jak wszyscy, sciemniam, ze szukam czegos w kieszeni a jesli nie mam kieszeni to \"dyskretnie\" zapinam rozporek :P                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-10-13 (Pon), 14:10 »
Chyba tak jak wszyscy, sciemniam, ze szukam czegos w kieszeni a jesli nie mam kieszeni to \\\"dyskretnie\\\" zapinam rozporek :P

Nie no stary ja to bym nie rozpiol rozporka... jeszcze w tlumie ale jak jest umiarkowana liczba osub i w tym starszych to w zyciu po zyciu nie wlorzyl bym lapy w rozpiety rozporek :D <szalony>                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-10-13 (Pon), 16:32 »
geeez ludzie kochani. co post to widzę gafa jedna gorsza od drugiej. przecież to KOBIETA a nie żaden \"stary\". ;}                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-10-13 (Pon), 17:09 »
Tak to jest jak kobieta sobie wybiera ksywę w rodzaju męskim (pozdro Flecik :wink: ).                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-10-14 (Wto), 07:03 »
i  tak to  jest jak dopiero ma kilka postów i nie ma żadnej końcówki po której można by się poznać
]]waste
przecie to po tym poście nie da się poznać, nie czepiaj się biednego pachola                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-10-14 (Wto), 09:34 »
Ja bym zwrócił uwagę raczej na to że keksik jest pierwszą damą na forum która przyznała się do tego że czasem swędzą ją miejsca intymne. :P                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-10-14 (Wto), 10:56 »
chyba każdego kiedyś swędzą. pruderia won! ;}
ja najczęściej wykonuję ruch jakbym poprawiał koszulę w spodniach, albo majty.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-10-14 (Wto), 12:53 »
To tym bardziej >< babka rozpina rozporek i sie drapie ><\"                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-10-14 (Wto), 19:15 »
ja się czasami w ogóle nie krempuje
a co? swędzieć nie może?
przecierz niczego nie wywalam na wierzch i nie pokazuje
a że dziewczyna się drapie, to takie nienormalne?                    

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-10-16 (Czw), 14:07 »
no coz.. dopiero w sobote sie zalogowalam i nie jestem tu tak znana jak Olhado256 (nie mam pojecia co onzacze ten ambitny nick  :D  :D ) czy Sah, gdzie nie spojrzec wszedzie posta daja ;) keksik co prawda jest rodzajem meskim, ale chyba w profilu chyba jest ze jestem k.
a co do tego swedzenia no to czego sie tu wstydzic, jestem tylko czlowiek i chyba od czasu do czasu jest normalnoscia, ze cos swedzi, i to ze jestem kobieta jest bez roznicy i tak MUSZE SIE PODRAPAC!  :wink:                    
Legia Warszawa Mistrzem.