Autor Wątek: Strona BCK  (Przeczytany 9376 razy)

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« dnia: 2003-09-29 (Pon), 21:24 »
Powstal pomysl stworzenia stronki informacyjnej o naszym bractewku. Byloby tam miedzy innymi info o zakonie (ten kawal czarnej roboty zrobil za nas nasz skryba seem). No i rzecz jasna kilka ciekawych artykulow (tu seem tez oczywista jest gora i zrobil juz kilka).
W tym topicu chce wszczac dyskusje na temat:
Co ma byc na stronce konkretnie z przykladami
Co Ty jako BCKowiec mozesz zrobic zeby pomoc w tym projekcie
Kwestie designu pozostawiam GFXom ale pozostaje jeszcze \"malutenka\" kwestia serwerka. Mysle ze zino-strona bedzie sie rozwijac i ze zyska sobie spore grono czytelnikow.
Jakby co ja jestem koordynatorem i wszystkie sprawy prosze kierowac do mnie. Ja postaram sie tym wszystkim jakos posterowac. Seem jest moja prawa reka a RioT prawym przegubem wiec jak mnie nie ma mozecie sie do nich dobrac. Pozdrawiam i rzycze obfitych i, co najwazniejsze, plodnych dyskusji w tym topiku.

Udzielaja sie tylko Ci co moga pomoc i chca to zrobic wszelkie beznadziejne posty beda kasowane bez orientu.                    
Never say die, stand up and try.
rzeczywistość dostarcza wiecej wrażeń niż fikcja
me@da

Offline Rivil

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-09-30 (Wto), 18:17 »
Jak już Zahariusz i ja wspominaliśmy w karczmie. Jeżeli jest ktoś od flasha potrzebny to mogę pomóc, zawsze nowe doświadczenia się przydadzą. Może za wiele jeszcze nie umiem, ale przynajmniej dzięki temu będę miał jakąś okazję do nauki.                    
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Cheers mate! :D

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-09-30 (Wto), 19:54 »
Mysle ze we falshu moga byc zrobione linki do poszczegolnych dzialow, praca zmudna ale przydadza sie flashowcy.
ps nie widze zbytniego odzewu :P czekam czekam                    
me@da

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-03 (Pią), 16:12 »
Witajcie, znudzilo mi sie czekanie na wasz odzew bo widze ze
skonczylibysmy strone chyba na grudzien ale za rok :| szkoda ze
tak malo w was entuzjazmu. Obmyslam tematy ktore mozna wstawic na
strone jak narazie mam kilka pomyslow(oczywiscie wszystkie
zagadnienia ze strony seema tez musza byc na stronie):

1) Gry Fabularne co to takiego? Dlaczego RPG rozwija wyobraznie?
DLaczego RPG to gra bez ograniczen w swiecie w ktorym sie toczy?
Ten temat opracuje - Eyria

2) Gry Fabularne przyklady: Dungeons & Dragons, Warhammer, itp.
Ten temat opracuje - Dreathing

3) Gry Karciane MtG i inne przyklady.
Ten temat opracuje - RioT

4) Ksiazki Fantasy
Ten temat opracuje - Sesca

5) O bohaterze w rpg napisal juz Seem

6) Scenariusze to juz powazniejsza sprawa ale mozna kilka wstawic

kto to zrobi?

7)Konwenty miłośników RPG w Polsce - to zrobie ja

Czekam na kolejne propozycje ludzie ktorzy nie zgadzaja sie na
podjece tematu ktory im przypisalem niech sie wymieniaja i niech
mnie o tym poinformuja.

Termin do 20 Października 2003 Konsekwencje nie wywiazania sie
jeszcze przemysle.

Wybrani ludzie sa wybrani dlatego ze im zaufalem :)
pozdrawiam

==========================

ZMIANA: MtG od Sashh\'a zawija RioT :) dziekuje                    
me@da

Offline Eyria

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-10-03 (Pią), 20:46 »
No fajnie... jeszcze jedno wypracowanko sie szykuje... wzdech. Ale jestem na pierwszym mijscu :twisted:                    
\"Nee iikoto mo waruikoto mo subete tashite\" -> \"Good thing and bed things both happen\" Gravitation

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-10-03 (Pią), 22:06 »
I to mi sie podoba widac jakis entuzjazm. Rivil Tobie wszystko powiem w swoim czasie guziczki bedziemy montowac na koncu narazie zawartos merytoryczna. pozdroofka. I podziekowania dla: Eyrii, Seema, RioT\'a Rivil\'a no i rzecz jasna dla Sesca\'i (seski czy jak to sie odmienia). Mamy juz 7 osob ktore zostaly zaangazowane w tworzenie stronki. Fajnie ale nadal pozostaje szaty tlum BCKowcow ludzie zrobcie cos, cokolwiek :) 3mcie sie                    
me@da

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Strona BCK
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-10-03 (Pią), 23:00 »
Nie dostalem przydzialu i mam troche roboty na studiach, jak mi cos rzucisz to moze zrobie :)                    

Offline Sesca

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-10-06 (Pon), 19:19 »
Pomyśli się o tym....
Oj to pomyśli... :lol:
O.... mam pomysł...   :idea:
Ale nie jest jeszcze w pełni rozwinięty, więc zanim to napisze, edytuję i tak dalej, trochę minie... Acz być może napisze... Już niedługo....  :wink:
Mrrrr..

\'To be, or not to be..?\' William Shekspire

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Strona BCK
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-10-09 (Czw), 09:15 »
Ja moge w sumie napisac o tym jak ma sie cRPG do RPG, co wy na to?                    

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-10-09 (Czw), 14:04 »
Jasne nie pytaj tylko sie zabieraj. Pozatym mam taki pomysl moze zeby zmniejszyc robote webmasterow poprostu zmontujemy portalik na podstawie Nuke\'a co wy na to? czy moze chcecie robic od poczatku w html\'u ? prosze o komenty                    
me@da

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Strona BCK
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-10-09 (Czw), 17:27 »
Jak ktoś się zna na PHP to możemy zrobić w nuke\'u bo raczej ręczne a nawet programowe robienie kilkunastu stron html jest żmudną robotą                    

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-10-09 (Czw), 18:26 »
W zasadzie za wiele na php sie nie trzeba znac sam juz zmontowalem pierwszy portalik wiec jakies zaprawienie mam. A graficy przydaliby sie co najwyzej do zrobienia kilku butonow i ikonek nie meczylibysmy ich za nadto. Chociaz wersje do CDA tez mam zamiar zrobic, ale to juz po kontakcie z odpowiednimi osobami smg mi nie odpowiedzial wiec mam to gdzies zapytam kogos kto tworzy tawerne RPG. PS co tak malo opinii? Ludzie obudzcie sie toz to jest forum :/ pozdr                    
me@da

Offline Rivil

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-10-09 (Czw), 20:16 »
W nuku udało mi sie stworzyć portalik, ale na samym php się za bardzo nie znam.
Co do nuka - jeżeli stronka będzie działać na tym skrypcie to mogą być problemy z buttonami flashowymi...                    
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Offline Sesca

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-10-14 (Wto), 09:54 »
Lepiej zrobic samemu wszystko...
W sumie co wam szkodzi..
Nasza stronka, wiec nasza robota.. po co nam nuke.. :/
Jestem za reczna robota... to nie takie trudne przeciez..

\'To be, or not to be..?\' William Shekspire

Offline Bienio

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-10-14 (Wto), 11:17 »
Jestem za reczna robota... to nie takie trudne przeciez..
trudne? w sumie nie, ale dłuuugo się takie coś robi...
ręczna robota? Bierzemy kredki i zaczynamy :).                    

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-10-14 (Wto), 12:31 »
Webmastera juz mamy nie bedziemy sie meczyc z nuke\'em. A jak stoja sprawy z artykulami???                    
me@da

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Strona BCK
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-10-14 (Wto), 16:53 »
Ja ze swojej strony powiedzialbym ze leza :)                    

Offline RioT

• +++
Strona BCK
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-10-14 (Wto), 17:04 »
próbuję wykożystać swoje znajomości w światku MTG aby zdobyć gotowy artykuł ;) (leń mode\\ on) :D  :D                    

Offline Rivil

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-10-16 (Czw), 22:45 »
Może są już jakieś projekty dla flasha?? W sumie chętnie bym coś porobił, aby podstaw nie zapomnieć :).
TEssALI jeżeli masz już jakąś grafikę to wyślij mi ją na maila, gdyż nie potrafię dokładnie ocenić czasu ile zajmie mi wykonanie tych buttonów.

P.S. Podpowiedzi co do projektu również mile widziane :)                    

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-10-17 (Pią), 19:59 »
Niedlugo porozmawiam z webmasterem jak on widzi to wszystko i czy ma projekt wtedy wszystko Ci powiem. a jezeli chcesz cos porobic to moze jakies flashowe butony a jezeli chodzi o grafike fantasy ciekawa to narazie polecam zajzec na artfan.net (hmm moze zrobimy oddzielny temat o grafice?)                    
me@da

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Strona BCK
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-10-20 (Pon), 20:40 »
Ja dorzucajac swoje 3 gorsze, powiem ze na tejstronce obowiazkowo powinna znalesc sie historia Bractwa. Acha, a co do artykulu... Raczej nie ma co liczyc na mnie, moje umiejetnosci pisarskie sa na niskim poziomie :P                    
I chuj.

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-10-22 (Śro), 23:36 »
Zawieszam obrady nad strona BCK narazoe zapraszam do dyskusji w topicu dotyczacym wspolpracy z valkiria.net Jezeli uda sie nam pozytywnie zaistniec na valkirii bedzie to chyba dla nas wystarczajaca stronka. Chociaz maly homepage zawsze bedzie milo widziany no rzecz jasna bedzie mozna tam wstawiac article. To ze zamierzamy wspolpracowac z valkiria nie znaczy odrazu ze nie bedzie naszej stronki :-)                    
me@da

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-11-03 (Pon), 16:13 »
Temat strony bck znowu wraca na panteon naszych glownych spraw :-) z valkiria nie poszlo do konca tak jakbym chcial ale mozemy w koncu sami cos wykombinowac. Dzisiaj na angielskim troszke mi sie nudzilo i wykozystalem ten czas na szkice stron - prosil mnie o to Zahariusz gdyz to mialo mu ulatwic prace (zbiera grafike) a Rivil skleja w stronke :) dobra oto moje projekty (prosze sie nie smiac :D ) :
http://members.lycos.co.uk/skobel/ts/html.JPG
http://members.lycos.co.uk/skobel/ts/html1.JPG
http://members.lycos.co.uk/skobel/ts/flash1.JPG
http://members.lycos.co.uk/skobel/ts/flash2.JPG

pozwoliłem sobie zamienić obrazki na linki, bo Lycos ostatnio jakieś dziwne metody wprowadza i wyskakuje okienko z pytaniem o hasło jak się to wyświetla.
/w

me@da

Offline RioT

• +++
Strona BCK
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-11-03 (Pon), 17:05 »
No cóż jak by to ocenić Bardzo twórcze a co w zasadzie z ta Valkirią??                    

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-11-03 (Pon), 17:10 »
Z ta valkiria nie da rady zebysmy pisali jako grupa a jezeli kazdy z was oddzielnie chce pisac to nie potrzeba mu posrednikow i moze sie sam zalapac bez pomocy BCK :) wiec nie widze sensu angazowania calosci... niech kto chce pisze a jak chce nas przy okazji reklamowac to niech w swoim opisie o BCk wspomni :) to tyle.                    
me@da

Offline Zahariusz

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-11-03 (Pon), 19:55 »
No oki ja ponoc mam sie zajac graficzka ;) no coz... ;) wiec mi sie najbardziej podoba wersja z mieczem, jest najbardziej pomyslana i mozna by zrobic jakis ladny runiczny napis na klindze. No i moze by ta krew nawet tam kapala (co panie rivil dalo by sie ?) no ale czekam na pozostale projekty jak by ktos mial jakis swietny plan na stronke to niech namaluje i wysle, moze byc prosty onrazek w paintcie. AA i prosze o podeslanie linkow z galeriami fantasy art bo moje zasoby jakos mi nie wystarczaja by znalezsc dobrego kruka ;)                    
\"Trudniej obalić pól litra niż obalić rząd.\"
-Marian Krzaklewski

czlonek: BCK i DKM

Offline Rivil

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-11-03 (Pon), 20:01 »
Co by się miało nie dać. Tylko muszę najpierw zobaczyć projekt, no i mieć grafę.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Strona BCK
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-11-03 (Pon), 20:39 »
Zah, kruka mozna wykoszystac tego co jest w pierwszym logo BCK, ladny i wogule :wink: . Co do projektow, nie sa zle :wink: . A co do mojego udzialu w stronce, moze kiedys cos bazgrne :) . Moza tez wykorzystac wypowiedzi z paru topicow, takie wypowiedzi reprezentatywne itp.                    
I chuj.

Offline SeeM

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-11-04 (Wto), 16:53 »
istotnie ten miecz jest najlepszy tylko, że linki mogłyby być wyryte na ostrzu, a nie sterczeć pod nim; możnaby zrobić rollover\'y żeby po najechaniu na nie myszką normalne słowa typu Info, Bracia itd... znieniały się w runy                    
emerytowany skryba BCK
Secondary Electron Emission Mass Spectroscoper

Offline Rivil

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-11-04 (Wto), 19:33 »
SeeM nie ma najmniejszego problemu tylko jak możesz podeślij mi jakieś fonty runiczne.

P.S. Śpieszyć się już nie musicie z tą grafą. Chwilowo zacząłem prace nad innym projektem i niestety musi on być w pierwszej kolejności zrobiony.                    

Offline Zahariusz

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-11-06 (Czw), 13:37 »
Diab jesli mozesz daj mi namiary na tego goscia od tych krukow :) sam probuje cos znalezsc ale cholernie o to trudno a malowac nie potrafie :P. A najlepiej Diab wyslij mi na maila pare tych krukow ;) z banerkow

ooo dostalem awans :) jestem Kapralem :) hehe :)                    
-Marian Krzaklewski

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-11-15 (Sob), 20:50 »
Jak prace nad stronka? dzieje sie cos czy zatrzymalo sie :?                    
me@da

Offline Zahariusz

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-11-16 (Nie), 09:12 »
hehe wlasnie siadam do kolejne wersji grafiki, mam nadzieje ze mi sie spodoba                    
-Marian Krzaklewski

Offline Rivil

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-11-16 (Nie), 13:45 »
Grafika accepted (no prawie :D). Tess zgłoś się do mnie, trzeba kilka szczegółów ustalić.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Strona BCK
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-11-17 (Pon), 16:31 »
Yh, tylko powiedzcie mi czemu chcecie robic ta strone w flashu? Ja rozumiem maly dodatek w flashu, przycisk itp... Ale nie cala strone... Ech, podejrzewam ze stara wersja SeeM\'a bedzie lepsza od Flasha :P .                    
I chuj.

Offline Rivil

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-11-17 (Pon), 17:00 »
To poproś Gnomika to zrobi Ci w htmlu. Mnie się nie chce w tym robić... Dlaczego?? Ponieważ jeżeli robię ją we flashu przy okazji się ćwiczę, ja wiem, że tobie flash nie odpowiada, ale cóż...                    

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-11-17 (Pon), 19:00 »
Ech ja nie rozumiem po co ta dyskusja Rivil zabral sie za strone razem z zachariuszem i chwala im za to. czekajac jak na manne z nieba na kogos kto to zrobi i zadowoli wszystkich byloby glupota. Mamy milosnika Flasha chce to robic - uwazam ze nie nalezy wybrzydzac.                    
me@da

Offline RioT

• +++
Strona BCK
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-11-17 (Pon), 19:13 »
Jak to mawiają jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P                    

Offline tymbeer

• +++
Strona BCK
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-11-19 (Śro), 03:00 »
Flash jest dobry, Lupin nie znasz sie. :D
Strona i tak bedzie pokazowka, wiec do tego flash nadaje sie idealnie.
Oczywiscie, ze i tak mozna to skopac, ale chyba Rivil juz jest na tyle w tym dobry, ze wie co robi. :P                    
...

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Strona BCK
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-12-17 (Śro), 08:51 »
I co z nasza strona?? Cos chyba projekt padl :wink: .

Tymbeer, flash jest dobry, ale nie na strony. Powstaje problem modemowca, ktory za kazdy impuls placi. A taka strona w flashu laduje sie dluuugo. Elementom flasha mowie tak, calej stronie w flashu mowie nie.                    
I chuj.

Offline Rivil

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-12-17 (Śro), 09:55 »
Lupin mogę Ci powiedzieć że strona w htmlu zajmuje tyle samo o ile nawet nie więcej. Tylko, że Flash ładuje się od razu cały i nie trzeba nic dociągać z servera, a html dociąga cały czas to co potrzebuje. We flashu dochodzi jeszcze kompresja plików, więc mogę na 100% stwierdzić że jest mniejsza niż html.

P.S. Przepraszam bardzo za opóźnienia w powstaniu strony, niestety miałem trochę nadobowiążkowych zajęć, postaram się zrobić ją jak najszybciej tylko się da.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Strona BCK
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-12-18 (Czw), 12:18 »
wtrącę słówko, co prawda nie jestem zaangażowany w projekt ale się nie zgadzam z ostatnim postem. jakoś nie bardzo widzę sens kompresowania jpg\'ów czy gif\'ów. a to właśnie te elementy zajmują na stronie najwięcej miejsca. dodatkowo, doświadczenie weryfikuje bez przerwy moje zdanie o flash\'u jak natrafiam na strony, które, nie przeczę, są śliczne (choćby peter pan movie) ale ładują się godzinami nawet na szybkim łączu.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline tymbeer

• +++
Strona BCK
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-12-18 (Czw), 12:38 »
Ale zaraz zaraz... To Rivil robi we flsahu latajace smoki, rozbierajace sie dziewoje ( ;) ) i inne glupie animacje?
Czy strona we flsahu musi miec naladowane mase animacji i innych badziewi?
Cholera, mialem jeden zajefajny adres to gdzies mi go wcielo.
Calutka strona we flashu a szybko sie zaladowalo, bo nie bylo wielkich animacji itd.
Niech Rivil zrobi, a potem bedziecie marudzic. :P                    
...

Offline Rivil

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-12-18 (Czw), 15:08 »
Na stronce nie będzie żadnych wielkich animacji, o to nie ma się co martwić. Planuję mniej więcej, żeby całość zmieściła się w jakichś 300kb max, strona ma być dla mnie jak najbardziej użyteczna a nie załadowana jakimiś niepotrzebnymi animacjami, głównie animacje będą pojawiały się tylko na górze stronki a i tak nie będą wielce widoczne.                    

Offline Zahariusz

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-12-20 (Sob), 12:32 »
No juz nie moge sie doczekac tej stronki... marudze Ci o tym codzienie przez gg wiec i tu nie omieszkam :) wez sie do roboty a nie graj w UO czy EB !! do pracy rodacy :)                    
-Marian Krzaklewski

Offline Rivil

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-12-20 (Sob), 13:59 »
Przecież wiesz dobrze, że to nie E&B ani UO mi przeszkadzają w pracy. W sumie to gram może godzinkę 2 dziennie w te gry, żeby się lekko rozluźnić. Ehhh no ale cóż...                    

Offline TEssALI

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #46 dnia: 2004-01-22 (Czw), 14:41 »
Witam po dlugodystansowej nieobecnosci (ale i tak na chwile tylko wpadlem :-( ) ale nie na darmo... Pragne oglosci oficjalna strone bck bck site  niedlgo podpiety zostanie do niej alias bck.prv.pl ale narazie nie mam czasu. Pozdrowienia dla  wszystkich ktorzy jeszcze sa tu i czasem cos pisza :) mam nadzieje ze nie zamieni sie nasze forum w zapiski z domu umarlych :-) 3mac sie cieplo pozdr!!!                    
me@da

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Strona BCK
« Odpowiedź #47 dnia: 2004-01-22 (Czw), 18:11 »
No wiec.... Strona... Ech, skad ja wiedzialem ze to tak bedzie? Nie jeste nedzna, ale nie jest dobra. Po pierwsze scrolowanie... Odbywa sie tak wolno, jak by sie wszystko na nowo wczytywalo... Po za tym, na liscie aktualnych czlonkow nie ma mnie :P . A zas strona poczatkowa, wyglada paskudnie jak dla mnie...                    
I chuj.

Offline Zahariusz

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #48 dnia: 2004-01-22 (Czw), 18:37 »
Z mila checia przyjmiemy twoj wklad w grafike i uzupelnieni listy czlonkow, wszelkie propozycje graficzne wyslij na maila: zahariusz@uinf.com.pl  dziekuje  :devil:                    
-Marian Krzaklewski

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Strona BCK
« Odpowiedź #49 dnia: 2004-01-22 (Czw), 21:29 »
No nie za Keiriana to komus krzywde zrobie. Scroll jest do dupy. Pasek z boku wkurza, layout jest calkiem ladny, tylk na starcie to zle wyglada jakos.                    

Offline Zahariusz

• +
Strona BCK
« Odpowiedź #50 dnia: 2004-01-23 (Pią), 17:14 »
to ja chyba schowam glowe w piasek... :P                    
-Marian Krzaklewski