Autor Wątek: Wilq! buce ;)  (Przeczytany 11287 razy)

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
Odp: Wilq! buce ;)
« Odpowiedź #60 dnia: 2011-06-28 (Wto), 07:10 »
Cichcem do empików wszedł nowy numer - PODAJ MACIEJU.
Słabawy powiem, głównie ze względu na żenująco małą ilość premierowych historii (całe dwie, z czego jedna króciutka). Jednostronowych żartów nie liczę. W sumie najlepszy był chyba Edek z policji, defraudacja Alc-Mana, jest żart z 24 też, always funny.
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline Greybrow

• DKMiści
  • ++
  • no way
« Odpowiedź #61 dnia: 2011-06-28 (Wto), 07:33 »
No wszedł już dawno temu, ale buce nie wysłali newslettera tylko się ogłosili jedynie na fejsiuniu...

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #62 dnia: 2011-06-28 (Wto), 08:22 »
a to chuje! jak można olac newslettera i się ogłaszać na jakimś pożal się boże pejsbuku w ogóle??
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #63 dnia: 2011-06-28 (Wto), 10:45 »
ano chuje straszne

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #64 dnia: 2011-06-28 (Wto), 18:54 »
:lubieto:

Offline Greybrow

• DKMiści
  • ++
  • no way
« Odpowiedź #65 dnia: 2011-07-10 (Nie), 20:41 »
WILQ Superbohater! Dziś mała zajawka, a już niebawem prezentacja specjalnej kolekcji WILQ & CROPP na naszym fejsie. Bądźcie czujni!
UWAGA PREMIERA!!! Już od dziś szukaj limitowanej kolekcji WILQ Superbohater w sklepach CROPP!
Bluzy 140, koszulki 50.

« Ostatnia zmiana: 2011-07-10 (Nie), 23:07 wysłana przez Greybrow »

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #66 dnia: 2011-07-11 (Pon), 12:18 »
eh, cropp to taki studencki sklep. co tam wilq robi niby.

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
« Odpowiedź #67 dnia: 2011-07-11 (Pon), 12:22 »
Biznes robi, biznes.

Zajebiste niektóre wzory.
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #68 dnia: 2017-09-06 (Śro), 14:42 »
Tak w ogóle to skoro już tu jestem to odkurzę temat z dupy bo czemu nie.

Byłem jakiś miesiąc temu spotkaniu z Minkiewiczem w ramach Festiwalu Animator w Poznaniu. Temat to serial animowany Wilq. Nie mogli niestety puszczać całości bo producenci zabraniają, ale przewijali nam co lepsze fragmenty tak, że sporo zobaczyłem. I powiem Wam, że to będzie zajebiste.
Naprawdę, tak dobrej kreskówki dla dorosłych w Polsce nie widziałem. Choć o to pewnie nietrudno, ale poziom jak najlepsze zagraniczne.

Zajebiście zrobili animacje, które nie są brzydkie jak w jakichś Kapitanach Bombach, Czesiach czy Blok Ekipach, tylko kurde wyglądają ładnie. Ale z kolei też nie za ładnie bo cały czas czuć te chujową kreskę i estetykę Wilqa. No z klasą i charakterem to zbalansowali.

Humor? Jak w komiksie czyli zajebiście. Nie cenzurują się specjalnie. Jedyne co może wkurwić fanów to głosy postaci. Mnie początkowo strasznie nie pasował Alcman. A jest to postać, która w sumie najwięcej mówi. No zupełnie nie pasował do mojego wyobrażenia postaci ten głos. Na szczęście, po pewnym czasie przywykłem.

Kto wie, może jak to będziecie czytać za rok to serial już dawno będzie hulał. No to ten, fragment ze śląskim ochroniarzem w burdelu dobry, co nie?

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #69 dnia: 2017-09-07 (Czw), 07:29 »
Ale to coś nowego jest? Bo jeden odcinek to już ze 3 lata temu czy więcej wyszedł. O ile pamiętam.

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #70 dnia: 2017-09-10 (Nie), 01:14 »
Tamto to był "Wilq: Negocjator", krótkometrażowa animacja. Taka w sumie średnia IMO raczej.
Teraz jak już tam nauczyli się w miarę tego Wilqa animować to poszli za ciosem i robią cały sezon serialu, chyba 7 odcinków z tego co pamiętam. Na razie kończą trzeci. Jakościowo to co pokazali na tym spotkaniu w ramach Festiwalu Animator w Poznaniu, jest kilka razy lepsze od tamtej krótkometrażówki. Naprawdę szykuję się kawał dobrego materiału w starym wilqowym stylu. Ale pewnie jeszcze z rok trzeba będzie poczekać na efekty.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #71 dnia: 2017-09-10 (Nie), 16:39 »
Mąderek też kiedyś kończył Stars in Black robić. Nawet ze 3 razy ogłaszał, że tuż tuż. Także - póki nie zrobią to się wstrzymam z oczekiwaniem.