Autor Wątek: :>>> czy jesteś prawiczkiem/dziewicą? <<<:  (Przeczytany 24981 razy)

Offline Olhado256

• +++++
:>>> czy jesteś prawiczkiem/dziewicą? <<<:
« dnia: 2003-09-18 (Czw), 00:23 »
No, to skoro lecimy z seksem, to lecimy. Pytanie jest, myślę, proste i nie ma co deliberować tutaj. Ja się przyznaję, że jeszcze w życiu nie ciupciałem.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-09-18 (Czw), 06:13 »
*Koki skreśla coś w notatniku* Za \'ciupcianie\' masz minus dwa punkty, Olhado :D

I ja też jeszcze nie. Zawyżamy średnią krajową chyba.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-09-18 (Czw), 09:29 »
/me patrzy nerwowo

Zaznaczyłem prawdę. Aye.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-09-18 (Czw), 09:59 »
Ja mógłbym, ale to wbrew moim przekonaniom :D

Czyli nie :)                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Ssendas

• ++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-09-18 (Czw), 10:06 »
kurde... ale pytanie... ale powiedziec prawde to nie grzech :P                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-09-18 (Czw), 10:32 »
No nie wstydź się Ssendasku, ja też. Czekam na tą jedyną. ;)                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-09-18 (Czw), 12:57 »
I co, i myślicie, że wam powiem? :D                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:04 »
O kurna, prowokacja i ekshibicjonizm na full jak widzę :D Już mam pomysła na nowy topic, hihi.

A co do tematu to hm... nie pamiętam :D                    

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:06 »
Hm no to wszyscy nie i 4 głosy na tak? WTF?

A ja owszem kurde. I to nie raz i nie dwa ahhahaha!                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:38 »
Hehe, ja jeszcze nie cupcialem, ale jeszcze (mam nadziej) cale zycie przedemna ;)                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:39 »
Jeszcze nie ten wiek. :D :D
No, ale za 8 lat to, co innego.                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:48 »
Coraz bardziej lolkowate tematy są na forum. :D Ale to dobrze. :D Mi się jeszcze nic nie trafiło.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:59 »
Coraz bardziej lolkowate tematy są na forum. :D Ale to dobrze. :D Mi się jeszcze nic nie trafiło.

Może to dlatego, że za dużo wpatrujesz się w zdjęcia Jenny zamiast patrzeć na prawdziwe kobiety...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:59 »
Może i lolowaty temat, ale chyba sie ogranicza do ankiety. A powinniśmy podyskutować...
Więc, mówię \'Nie\' i nie uważam to, za coś normalnego...                    

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-09-18 (Czw), 14:10 »
No :roll: ...w sumie to nie. A co do tematu to faktycznie wielkie LOL :wink: .                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-09-18 (Czw), 14:16 »

Może to dlatego, że za dużo wpatrujesz się w zdjęcia Jenny zamiast patrzeć na prawdziwe kobiety...

Może nie. Dużo starszych osób z tego forum z tego co widzę też jeszcze sobie nie \"pociupciali\". Raczej szmaty-dupodajki mnie nie interesują.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Genosha

• +
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-09-18 (Czw), 14:24 »
Heh... w USA panuje obecnie debilny zwyczaj imprez, na ktore chodza 15latki tylko po to, zeby zaliczyc. Niewazne jak, malo wazne z kim, byleby moc sie pochwalic kolegom \'zaliczylem Jenny\' i kolezankom \'przespalam sie z Peterem\' [dla anglofilow: chodzenie na takie imprezy okresla czasownik to hook up].

Chec jak najszybszego stracenia dziewictwa to ostateczny debilizm, podniesliscie mnie na duchu troche, czytajac te posty uwierzylem ze sa jeszcze ludzie myslacy.

Odpowiadajac na pytanie: tak, chociaz to akurat ma marginalne znaczenie. Z seksem nie nalezy sie spieszyc, rownie dobrze mozna to zrobic w wieku 16 jak i 25 lat.

pozdrawiam                    
Meditation on inevitable death should be performed daily - Hagakure

Stay rude, go Brazilians!!

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:29 »

Może nie. Dużo starszych osób z tego forum z tego co widzę też jeszcze sobie nie \"pociupciali\". Raczej szmaty-dupodajki mnie nie interesują.

Aaaa, żartowałem  :wink:
A tak na marginesie, nie życzę ani Tobie, ani najgorszemu wrogowi (nie mam takich  :-D) rannego przebudzenia w towarzystwie kogoś, kogo imienia nie znasz... :cry:                    
"Live For The Moment"

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:32 »
Raczej szmaty-dupodajki mnie nie interesują.

Właśnie. Myślę, że to nie jest wielki problem znaleźć jakąś dupodajkę i zaliczyć na imprezie u kumpla. Z tym, że to chyba zupełnie nie to samo, co przeżyć pierwszy raz z osobą, którą się kocha...                    
w stanie spoczynku

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:33 »
Kokeeno - dopóki ten ktoś jest przeciwnej płci, jest ładny, a ty się zabezpieczyłeś, nie jest tak źle :P

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:36 »
Raczej szmaty-dupodajki mnie nie interesują.

Właśnie. Myślę, że to nie jest wielki problem znaleźć jakąś dupodajkę i zaliczyć na imprezie u kumpla. Z tym, że to chyba zupełnie nie to samo, co przeżyć pierwszy raz z osobą, którą się kocha...

Ja już się wyleczyłem z miłości na dłuższy czas (i chyba lepiej, zebym nie pisał dlaczego) - chyba znowu zanosi się na to, że będę oglądał sam zakochane pary w walentynki (ale tym razem nie mam zamiaru się dołować  :twisted: )...

P.S.
A te dupodajki często mają naprawdę spieprzon% życie (i nie mówię tu o jakiś nimfomankach)... Często są to skrzywdzone osoby, które nie są zdolne do miłości (to prawie jak ja, tylko, że ja nie jestem skrzywdzony)...                    
"Live For The Moment"

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:41 »
Kokeeno - dopó(u??)ki ten ktoś jest przeciwnej płci, jest ładny, a ty się zabezpieczyłeś, nie jest tak źle :P

Chciałbym zauważyć, że akurat prezerwatywa nie jest skutecznym zabezpieczeniem przed czymkolwiek (i nikt mi nie wmówi, że rzucając się na wszystko, co się rusza, z gumką jest się zupełnie bezpiecznym)...

P.S.
A teraz będę wredny  :twisted: : a co byś zrobił, jakby Ci dziewczyna wstała rano, rzuciła na stolik 200 zł i powiedziała: \"pa, kotku\"? (scenka abstrakcyjna, ale dobrze ilustruje kto się może okazać dupodajką - i tak dobrze, jak dziewczyna, a nie obleśny kierowca TIRa)                    
"Live For The Moment"

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:44 »
200 PeeLeNow...
Hmmmm
I jeszce to \"pa kotku\"...
Hmmmm

A tak na serio to po raz kolejny Kokeeno ma racje  :twisted:                    

C1

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:53 »
Kokeeno - dopó(u??)ki ten ktoś jest przeciwnej płci, jest ładny, a ty się zabezpieczyłeś, nie jest tak źle :P

Chciałbym zauważyć, że akurat prezerwatywa nie jest skutecznym zabezpieczeniem przed czymkolwiek (i nikt mi nie wmówi, że rzucając się na wszystko, co się rusza, z gumką jest się zupełnie bezpiecznym)...

Przesadzasz. Nie znam się na prezerwatywach, ale jak dla mnie design gwarantuje dość dobrą ochronę(Design... nie ma dla mnie ratunku)

A teraz będę wredny  :twisted: : a co byś zrobił, jakby Ci dziewczyna wstała rano, rzuciła na stolik 200 zł i powiedziała: \"pa, kotku\"? (scenka abstrakcyjna, ale dobrze ilustruje kto się może okazać dupodajką - i tak dobrze, jak dziewczyna, a nie obleśny kierowca TIRa)

Hm. Rzeczywiście, nie jest tak dobrze, ale tez nie napisałem, że jest. W takich sytuacjach się ucieka(póki ta druga osoba jeszcze śpi) :D A tak na serio - trudno. Skoro nic nie pamiętam, to nie będzie mi trudno sobie wybaczyć, a inni? Niech spadają. Przecież nikt nie zginął, nie? Możesz sobie potem dopisać do C.V. praktykę jako prostytutek(?!) :D (Czy mi się wydaje, czy ja niczego nie traktuję poważnie...)

(Prawdziwy problem byłby, gdybyś czytając poranną gazetę napotkał swoje nazwisko - w ogłoszeniach matrymonialnych. To by wszystko wyjaśniało - między innymi to, że masz przerąbane :twisted: Ale koniec tych apokaliptycznych wizji).                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-09-18 (Czw), 16:08 »
Przesadzasz. Nie znam się na prezerwatywach, ale jak dla mnie design gwarantuje dość dobrą ochronę(Design... nie ma dla mnie ratunku)

Bardzo mi przykro, ale się mylisz - prezerwatywa nie chroni na 100% przed niechcianą ciążą (bo poza metodami operacyjnymi, chyba nie ma takiej metody), natomiast wirus HIV jest znacznie mniejszy od plemnika... Co prawda stosunek to nie rosyjska ruletka, ale jacyś jajogłowi obliczyli, że jeśli druga osoba była nosicielem HIV, to prawdopodobieństwo zakażenia wynosi 0.25, dramatycznie się zmniejsza, jeśli używasz prezerwatywy (ale nadal jest większe niż 0) - raczej byś nie ryzykował, jeśli wiedziałbyś, że druga osoba jest zakażona (ale z drugiej strony, można to policzyć zakładając, że przecież tak niewiele osób jest nosicielami - statystycznie - że szanse na to, że to dopadnie akurat mnie, są naprawdę znikome...)                    
"Live For The Moment"

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-09-18 (Czw), 16:14 »
Nie no, przypadkowe kontakty seksualne to coś, czego mam nadzieję uniknąć w przyszłości. Właśnie między innymi dlatego, że to troszkę niebezpieczne dla zdrowia fizycznego i psychicznego (polecam 9Coronas :wink: ). I nie chodzi tylko o AIDS, ale też powiedzmy o opryszczkę narządów płciowych i inne mało przyjemne sprawy...

A Walentynki to chyba najsmutniejszy dzień w roku.                    
w stanie spoczynku

Offline Genosha

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-09-18 (Czw), 16:25 »
Jezus Maria ludzie... co do tej prezetwatywy... proponuje eskperyment. Napelnic woda prezerwatywe. Niech tak wisi zawieszona na gwozdziu  :wink: tydzien. Czy ubedzie choc 1ml? Nie. A co to jest woda? Sa to czasteczki skladajace sie z trzech atomow - dwoch wodorow i tlenu. Kazdy wirus, w tym HIV, sklada sie z bialek, na ktore skladaja sie aminokwasy, na ktore dopiero skladaja sie atomy. Wirus HIV jest w porownaniu do czasteczki wody jest GIGANTYCZNY [dziesiatki, setki tysiecy atomow], i NIE MA MOZLIWOSCI przedostania sie przez prezerwatywe.

Poprawnie uzywana prezerwatywa jest BARDZO bezpieczna. Te wszystkie \'wpadki\' to po prostu nieumiejetne uzywanie, i tyle... no panowie, to zaden wstyd, niech kazdy przed pierwszym razem sobie przecwiczy \'na sucho\' bo potem znow beda opowiesci, ze \'prezerwatywa nie zadzialala\'  :roll: Praktycznie nie ma prawa nie zadzialac, jesli trzymasz sie istrukcji.

pozdrawiam                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-09-18 (Czw), 16:28 »
A Walentynki to chyba najsmutniejszy dzień w roku.

Hmm, w Korei jest ciekawy zwyczaj, że to kobiety obdarowują mężczyzn czekoladkami (niekoniecznie własnych), w każdym razie byłem wtedy mocno obżarty czekoladą  :-D

A jedyne, co widzę smutnego w walentynkach, to to, że nie trwają przez cały rok (i nie chodzi mi tu bynajmniej o komerchę i te piep$%^&e różowe serduszka, a o zwykłe okazywanie uczuć...)                    
"Live For The Moment"

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-09-18 (Czw), 16:33 »
Jezus Maria ludzie... co do tej prezetwatywy... proponuje eskperyment. Napelnic woda prezerwatywe. Niech tak wisi zawieszona na gwozdziu  :wink: tydzien. Czy ubedzie choc 1ml? Nie. A co to jest woda? Sa to czasteczki skladajace sie z trzech atomow - dwoch wodorow i tlenu. Kazdy wirus, w tym HIV, sklada sie z bialek, na ktore skladaja sie aminokwasy, na ktore dopiero skladaja sie atomy. Wirus HIV jest w porownaniu do czasteczki wody jest GIGANTYCZNY [dziesiatki, setki tysiecy atomow], i NIE MA MOZLIWOSCI przedostania sie przez prezerwatywe.

Poprawnie uzywana prezerwatywa jest BARDZO bezpieczna. Te wszystkie \'wpadki\' to po prostu nieumiejetne uzywanie, i tyle... no panowie, to zaden wstyd, niech kazdy przed pierwszym razem sobie przecwiczy \'na sucho\' bo potem znow beda opowiesci, ze \'prezerwatywa nie zadzialala\'  :roll: Praktycznie nie ma prawa nie zadzialac, jesli trzymasz sie istrukcji.

pozdrawiam

Niestety, nigdy nie jest tak pięknie, żeby wszystko działało w 100% (czasami prezerwatywy pękają - psiakrew - i jest kinder seprajs  :wink:)... I jeszcze jedno: gdyby były tak niezawodne, jakby życzyli sobie ich użytkownicy, to producenci nie pisali by na opakowaniach, że ta metoda nie jest niezawodna w 100%...

A teraz coś, co mi się akuratnie przypomniało (mogło trafić pod inne podforum, ale niech będzie tutaj, bo pasuje):

Grupa turystów zwiedza fabrykę wyrobów z lateksu. Są akurat na oddziale, gdzie produkuje się smoczki do butelek dla niemowląt. Taśma produkcyjna pracuje całą parą. Słychać co chwilę głośny dźwięk \"hiss-pop... hiss-pop... hiss-pop\".
- \"Hiss\" słychać wtedy gdy guma jest wstrzykiwana do foremek - tłumaczy zwiedzającym przewodnik - \"pop\" to natomiast dźwięk igły, która robi w smoczku dziurkę.
Grupa przechodzi dalej, do działu produkcji prezerwatyw. I znów słychać znajomy dźwięk maszyny. \"Hiss, hiss, hiss. Hiss-pop\"
- Halo! - odzywa się ktoś z grupy - Rozumiem \"hiss, hiss, hiss\". Ale \"pop\"?!
- Maszyna pracuje podobnie jak na smoczkach - tłumaczy przewodnik - Tyle, że przekłuwa jedynie co piąty wyrób.
- Ale przecież to wcale nie jest dobre dla kondomów!!!
Na to przewodnik:
- Możliwe, ale dzięki temu kwitnie popyt na nasze smoczki!                    
"Live For The Moment"

Offline Genosha

• +
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-09-18 (Czw), 17:33 »
A jasne, ze pisza ze metoda \'nie jest w 100% skuteczna\'. Jedna linijka i maja z glowy wszystkie mozliwe pozwy sadowe.

Normalna, prowadzaca dosc intensywne zycie seksualne para odbywa ok 150 stosunkow rocznie [licze srednio 3 tygodniowo, bo roznie to bywa, niektorzy 1 na miesiac, inni 2 razy dziennie]. Znam takich par ze 20, zadna z nich, uzywajac tylko prezerwatywy jako zabezpieczenia, nie doczekala sie niechcianej ciazy. Bede sie jednak upieral, ze to kwestia poprawnego uzywania, i tyle... te \'wypadki\' to pechowy pierwszy raz, a prosze panstwa, jak prezerwatywa peknie - co owszem, rzadko bo rzadko, ale sie zdarza - to nie znaczy od razu, ze partnerka juz jest w ciazy. Przeciwnie, szansa wciaz jest bardzo mala. Nawet przy calym stosunku bez prezerwatywy jest duzo bardziej prawdopodobne, ze kobieta nie zajdzie w ciaze, niz ze za 9 miesiecy zostaniemy ojcami.

Nie popadajmy w paranoje. Ja wiem ze to jest strach itp, jednak prawie calkowicie bezzasadny. A jeszcze jak sie trzymacie kalendarzyka chociaz mniej-wiecej... no to trzeba byc wyjatkowo zdolnym, zeby doczekac sie potomka.                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-09-18 (Czw), 18:07 »
A jasne, ze pisza ze metoda \'nie jest w 100% skuteczna\'. Jedna linijka i maja z glowy wszystkie mozliwe pozwy sadowe.

Normalna, prowadzaca dosc intensywne zycie seksualne para odbywa ok 150 stosunkow rocznie [licze srednio 3 tygodniowo, bo roznie to bywa, niektorzy 1 na miesiac, inni 2 razy dziennie]. Znam takich par ze 20, zadna z nich, uzywajac tylko prezerwatywy jako zabezpieczenia, nie doczekala sie niechcianej ciazy. Bede sie jednak upieral, ze to kwestia poprawnego uzywania, i tyle... te \'wypadki\' to pechowy pierwszy raz, a prosze panstwa, jak prezerwatywa peknie - co owszem, rzadko bo rzadko, ale sie zdarza - to nie znaczy od razu, ze partnerka juz jest w ciazy. Przeciwnie, szansa wciaz jest bardzo mala. Nawet przy calym stosunku bez prezerwatywy jest duzo bardziej prawdopodobne, ze kobieta nie zajdzie w ciaze, niz ze za 9 miesiecy zostaniemy ojcami.

Nie popadajmy w paranoje. Ja wiem ze to jest strach itp, jednak prawie calkowicie bezzasadny. A jeszcze jak sie trzymacie kalendarzyka chociaz mniej-wiecej... no to trzeba byc wyjatkowo zdolnym, zeby doczekac sie potomka.

Hmm, mógłbym polemizować, znam taką wpadkę z pękniętą gumą (i to na pewno nie pierwszy raz, bo to jest moja młodsza siostra  :-D ) A nie zamierzałem nikogo straszyć, po prostu powinno się myśleć o wszystkim (nawet o tym, o czym nikt za bardzo wolałby nie myśleć) - choćby po to, żeby nie zwiększyć populacji nie chcianych dzieci, tylko po prostu poważnie podejść do sprawy, bo zgadzam się - większość wpadek, to sprawka nieodpowiedzialnych nastolatków (w tym miejscu powinienem przeprosić odpowiedzialnych nastolatków, ale ich się to zapewne nie dotyczy)                    
"Live For The Moment"

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-09-18 (Czw), 18:34 »
Chyba wiadoma jest moja odpowiedź :D. jestem prawiczkiem                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-09-18 (Czw), 18:57 »
Chyba wiadoma jest moja odpowiedź :D. jestem prawiczkiem

No, zdziwiłbym się, jakbyś napisał, że jesteś dziewicą  :wink:                    
"Live For The Moment"

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-09-18 (Czw), 19:23 »
no zgadnijcie zgadnijcie ! no dobrze myslicie nie jestem prawiczkiem ... jestem Dziewica !!!:) a tak na serio to jak 13 moze sie cupciac ?:D                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-09-18 (Czw), 19:29 »
no zgadnijcie zgadnijcie ! no dobrze myslicie nie jestem prawiczkiem ... jestem Dziewica !!!:) a tak na serio to jak 13 moze sie cupciac ?:D

Jadwiga Andegaweńska miała 12 lat jak szła za Jagiełłę... Fizycznie, to 12 latek jest w pełni zdolny do spłodzenia dziecka (ale psychicznie jeszcze długo sam będzie dzieckiem...)

P.S.
Kolejny chomik w podpisie??? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa                    
"Live For The Moment"

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-09-18 (Czw), 20:04 »

A może!! Brat mojego kolegi w twoim wieku był już rozdziewiczony :D .  I nie myślcie, że kłame bo to jest szczera prawda.

A co do mnie to jestem jeszcze cnotka-niewydymka :D.                    

Offline kYuba

• +
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-09-18 (Czw), 21:32 »
jeszcze nie \'ciupciałem\' ale okazji bylo troche :)
może też niedługo bedą :P                    

Offline McBoss

• +
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-09-18 (Czw), 22:08 »
:ppk_hihi:
« Ostatnia zmiana: 2007-03-23 (Pią), 14:53 wysłana przez McBoss »
. . . [ | ] . . .

Offline Ivellios

• +
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-09-18 (Czw), 22:19 »
Bylo drogo ale coz :)                    
Cry \"Havoc!\" and let slip the dogs of war    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-09-18 (Czw), 22:57 »
Omg, ale McBoss oszczędź nam szczegółów plz.                    

Offline McBoss

• +
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-09-19 (Pią), 07:00 »
sie starałem ;)                    
. . . [ | ] . . .

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-09-19 (Pią), 11:10 »
Nie no takie tematy sa super :D hehe ja juz jestem po moim 1 razie :D hehe... w sumie to juz jestem po swoim xxx razie :D hehe...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-09-21 (Nie), 14:50 »
Gulp.
Zamykam.                    
...

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-12-30 (Wto), 22:44 »
Otworzylem, bo zamknieto inny. Jak chcecie o tym gadac to czemu nie :D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-12-30 (Wto), 22:48 »
No to co, zmieniło się coś komuś? Oprócz tego, że Saha regularnie Pedro tłoczy...                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-12-31 (Śro), 11:58 »
Ja z radością mogę przyznać, że... jeszcze nie :P Ale wkońcu niu jer nadchodzi! Trza sie ciupciać! :twisted:                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline azul

• +
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-12-31 (Śro), 13:48 »
No to co, zmieniło się coś komuś? Oprócz tego, że Saha regularnie Pedro tłoczy...

:bigla:
Trza sie ciupciać!

no nie koniecznie, chociaz... patrząc globalnie, należy zauważyć bardzo już mały udział \"blondasów\" w ogóle populacji ... :naugh:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-12-31 (Śro), 19:27 »
chyba cus sciemniacie, panowie  :wink:                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-12-31 (Śro), 20:07 »
Nic nie ściemniamy. Jakbyśmy mieli kogo ciupciać to byśmy tu na forum nie siedzieli :bigla:                    
w stanie spoczynku

Offline Szczur

• ++
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-12-31 (Śro), 22:21 »
Może i lolowaty temat, ale chyba sie ogranicza do ankiety. A powinniśmy podyskutować...

A o czym tu dyskutować... (^;
Więc, mówię \'Nie\' i nie uważam to, za coś normalnego...

Tak jak ja. Ale w ankiecie jeszcze nie zagłosuję...Jeszcze nie... (^;                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-12-31 (Śro), 22:27 »

ty bucu, a jak na akademik zarabiasz, kurwo małopolska, e?                    

Offline Mortas

• +
« Odpowiedź #51 dnia: 2004-01-01 (Czw), 13:01 »
Czy ciupciałeś, czy nie, ale KOGO?!  :bigla:  Psa to każdy może :D. Albo geje - czy można nazwać to ciupcianiem? Może jakiś facet zaznaczył \"ciupciałem / byłam ciupciana\" z myślą o tym drugim?  :biggt:

Ja nie ciupciałem nikogo, ani nic. A czy będę? Nie bo jestem wykastrowany... ŻARTOWAŁEM!!! :) No więc nie będę się ruchał conajmniej jeszcze przez 5 lat. Same kłopoty z tego  ;) . Przynajmniej tak planuję.  :stret:                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #52 dnia: 2004-01-01 (Czw), 15:02 »
ty bucu, a jak na akademik zarabiasz, kurwo małopolska, e?

W mieszkaniu mieszkam komfortowo, a nie w zapyziałym akademiku. Poza tym: ha! Już nie śląska, a małopolska! To niewątpliwy awans. Ale kontyngent i tak wam weźmiemy, hahahah!

Btw: odkopałeś już drogę do obory? Mućka czeka stęskniona...                    

Offline azul

• +
« Odpowiedź #53 dnia: 2004-01-01 (Czw), 16:57 »
Poza tym: ha! Już nie śląska, a małopolska! To niewątpliwy awans..

ppfftt, też mi coś, to raczej degradacja...  :bigla:
Same kłopoty z tego  . Przynajmniej tak planuję.

:bigla:   ..ale dobrze, że zaznaczyłeś, że \"tak planujesz\"     :naugh:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #54 dnia: 2004-01-01 (Czw), 18:09 »
conajmniej jeszcze przez 5 lat

Ale zapenwe, Twoje hormony 5 lat czekac nie beda.  :D
faceci..  :wink:                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #55 dnia: 2004-01-01 (Czw), 18:32 »
Ćś, to jest true skinhead, wszystko jest możliwe.                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #56 dnia: 2004-01-01 (Czw), 19:08 »
Zanim sobie prawdziwą Polkę znajdzie, sprawdzi jej rodowód do dziesiątego pokolenia wstecz...

No, bo true skinhead jest patriotą i nie będzie się zadawał z jakimś imigranckim śmieciem. Musi mieć prawdziwą Polkę, żeby mu dała zdrowe, polskie dzieci.
||
\\/                    
w stanie spoczynku

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #57 dnia: 2004-01-01 (Czw), 20:57 »
/\\
|| a to ten tego skad? :shock2: no i dlaczego tak skromnie, tylko do dziesiatego? :wink:                    

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #58 dnia: 2004-01-02 (Pią), 12:48 »
a wyobrazcie sobie co by bylo gdyby okazala sie  obcokrajowcem, brrr, musialby sie umyc. ale chyba podobna sytaucja byla juz opisana w innym topicu. ejze olhado, studencie, jeszcze nie \"ciupciales\" na studiach?  :twisted:  :twisted:  :twisted:                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #59 dnia: 2004-01-02 (Pią), 13:30 »
Nie tylko umyć! Ja myslę, że conajmniej na kolanach do Częstochowy.